LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

اخبار سایتهای استخراج بیتکوین 2 (New)

 

اخبار بیت کوین ، استخراج ، کریپتوها

صفحه 2

 کسب درآمد در نت ، تنها یک رویا است. به هیچ فعالیتی اعتماد نکنید


هشدار دوم جهت ارتقاء و اعمال تغییرات در Bitcoin Core


آپگرید کنید حداقل به روژن   0.10.3 یا  0.11.1  در Bitcoin Core 

لطفا نرم افزار بیتکوین کر خود را بروزرسانی نمایید.

همچنین اعمال تغییرات زیر: 

1- اعمال تغییرات مطابق تصویر زیر:

2- مراجعه به فایل bitcoin.conf و اضافه کردن کد زیر  :

"upnp=0"

3- اضافه کردن کد مقابل به گزینه های خط فرمان :                                      " upnp=0-"


Vulnerability in UPnP library used by Bitcoin Core

12 October 2015


turn off the checkbox in the GUI under Options → Network → Map port using UPNP (see above)

add the line upnp=0 to your bitcoin.conf file

add -upnp=0 to the command line options

Also upgrade to a version of Bitcoin Core at least 0.10.3 or 0.11.1 when they are released (the release cycle is in progress). These versions upgrade the library to a non-vulnerable version, as well as disable UPnP by default to prevent this problem in the future.


ادامه و اثبات متن اصلی در این صفحه 

13 اکتبر 2015 - علم و درس

 


هشدار : تولید بلاک های نامعتبر از سوی برخی معادن و وجود مشکل در برخی والت ها و معادن


لطفا سویچ نمایید به  Bitcoin Core 0.10.2 

لطفا نرم افزار بیتکوین کر خود را بروزرسانی نمایید.many wallets currently vulnerable to double-spending of confirmed transactions


Your bitcoins are safe if you received them in transactions confirmed before 2015-07-06 00:00 UTC.

However, there has been a problem with a planned upgrade. For bitcoins received later than the time above, confirmation scores are significantly less reliable then they usually are for users of certain software:

  • Lightweight (SPV) wallet users should wait an additional 30 confirmations more than you would normally wait. Electrum users, please see this note.
  • Bitcoin Core 0.9.4 or earlier users should wait an additional 30 confirmations more than you would normally wait or upgrade to Bitcoin Core 0.10.2.
  • Web wallet users should wait an additional 30 confirmations more than you would normally wait, unless you know for sure that your wallet is secured by Bitcoin Core 0.9.5 or later.
  • Bitcoin Core 0.9.5 or later users are unaffected. (Note: upgrade to 0.10.2 is recommended due to denial-of-service vulnerabilities unrelated to this alert.)

Miners

If you pool mine, please switch to a pool that properly validates blocks. The Wiki Mining Pool Comparison page currently contains a list of known (or suspected) good and bad pools.

If you solo mine, please switch to Bitcoin Core 0.10.2.

ادامه و اثبات متن اصلی در این صفحه 

 


بلاک چین : کیف پول معتبر بیتکوین "blockchain" 


کیف پول بلاک چین به دلیل ترمیم و بررسی یک مسئله پایگاه داده در بخش خدمات آنلاین خود قابل استفاده نمیباشد. و پیغامی مبنی بر حل و فصل موضوع در کمترین زمان قابل مشاهده است

به محض وارد نمودن آدرس blockchain در مرورگر خود، با پیغام زیر مواجه میشوید:


We Will Be Back Shortly


مدیریت و عوامل کیف پول، وعده بازگشت کیف پول در کمترین زمان را داده اند. و اظهار داشته اند که مهندسین ما در حال بررسی و رفع مشکل میباشند و در کمترین زمان مشکل حل خواهد شد


نکته : مسئولین سایت عنوان نموده اند که این مسئله به موجودی تمامی کیف پول ها ارتباطی ندارد و هیچ مشکلی از این باره نخواهد بود و کاربران از این بابت هیچ نگرانی نداشته باشند.


پیگیری این مسئله از این صفحه 

تا به حال چنین مسئله ای با این تاخیر از این کیف پول به چشم نخورده است. 


8 June سال 2015  - علم ودرس


این مشکل بسیار سریع تر از آنچه وعده داده شده بود، در همان روز حل شد


 


"Bruce Fenton" به عنوان مدیر اجرای بنیاد بیتکوین انتخاب شد

 


احتمال افزایش و رشد قیمت بیتکوین

آیا تعیین مدیر هیئت مدیره جدید بیتکوین به رشد و گشترش بیتکوین و رشد قیمت ان کمک خواهد نمود؟

آیا در طرح های اجرایی بیتکوین تغییراتی حاصل خواهد شد؟

آیا همچنان تمرکز بنیاد بیتکوین بر روی هسته بیتکوین   خواهد بود؟


به این صفحه مراجعه نمایید.14 آپریل 2015- علم ودرس

 


 بحث و جدل در بنیاد بیتکوین بر سر پیشنهاد تجدید ساختار

 


انتشار پست جنجالی از سوی اعضای هیئت مدیره بنیاد بیتکوین " ورشکستگی بنیاد! "

پاسخ مدیر هیئت مدیره بنیاد بیتکوین 

بیعانیه رسمی بنیاد بیتکوین در خصوص پست عجیب و بحث برانگیز  منتشر شد.


به این صفحه مراجعه نماییدآپریل 2015تغییر پنل  CEX و ادامه کار به عنوان کیف پول و تریدر

 


علم و درس

 


یک هفته خدمات رایگان در CEX

 


سایت CEX  به مدیت یک هفته خدمات ترید در این سایت را رایگان نموده است

این سایت طراحی یک کوین جدید را در دستور کار دارد

خدمات ترید در این سایت از 25 مارس تا 2 آپریل به صورت کاملا رایگان سرویس دهی میشود (در طول یک هفته کارمزد برای انجام ترید صفر خواهد بود)تغییر نام تجاری  دارک کوین (Darkcoin) به Dash
25 مارس, 2015- علم ودرسگزارشات و شکایات کاربران نت از COINTELLECT

 


در هفته های اخیر کاربران سراسر نت، شکایات بسیاری از تاخیر و یا عدم پرداخت استخر COINTELLECT در صفحات و انجمن های مختلف درج نموده اند.

البته این استخر از همان ابتدای کار دارای رتبه ضعیفی از نظر اعتبار بوده است. کشور و هویت مخفی و ... همیشه باعث دادن رتبه ضعیفی به این سایت شده است. البته ما علاوه بر موارد ذکر شده، همیشه با این نوع فعالیت مخالف بوده ایم و به نظر ما این روش و استفاده از سیستم شخصی خود، نمیتواند پاسخگوی هزینه های کاربر شود و حتی با مشکلات احتمالی ممکن است باعث ضرر کاربر نیز شود.

 
24 فوریه, 2015- علم ودرس

   


 Bter : عدم توانایی در پاسخ به حساب کاربران

 


در پی سرقت 7170  بیتکوین از تریدر بتر، این سایت در وب سایت خود اعلام کرد که قادر به پاسخگویی و بازپرداخت تمامی سپرده های کاربران خود نیست. آنها ادعا میکنند که در پی این سرفت و کریپتو کارنسی سرقت رفته به اندازه کافی بودجه برای پاسخگویی و بازپرداخت کاربران در اختیار نیست.

سخنگوی این سایت پس از یک هفته سکوت مدیران آن، اعلام کرد که برداشت USD  و CNY در عرض یک هفته صورت خواهد گرفت

در حال حاضر این سایت گزینه های مختلفی از جمله فروش را در نظر خواهد داشت

جالب اینجاست که هکرها ادعا میکنند که این انتقال و برداشت (معامله) مستند است .

با این حال این شرکت به مقامات محلی گزارش داده است و ادعا میکند 750 بیتکوین جایزه در برابر بازگشت ارز سرفت رفته بر روی میز خواهد داشت. 

 
21 فوریه, 2015- علم ودرس


cloudminr (لینک و بنر ورود به سایت)
  


BTER : اعلام کرد 7170 بیتکوین به سرقت رفته است

 

   

بتر - سرقت بیتکوین


در حالی که قیمت بیتکوین در حال رشد بود، تریدر معروف " بتر" اعلام کرد که 7170 بیتکوین از حساب اصلی (سرد) این سایت سرقت رفته است
جزئیات بیشتر این خبر و صحت و یا عدم صحت آن هنوز درج نشده است و این سایت تنها به ارائه یک لینک هش بسنده نموده است.
این اواخر با ورود سهام به این سایت، از اعتبار این سایت کمی کاسته شده بود و فعالیت در آن با کمی ریسک همراه بود. شاید این دلیل اصلی بر تردید علم و درس در این سایت بود و به همین خاطر در بخش نظرات و سوالات ، این سایت را با کمی ریسک معرفی نموده ایم
متاسفانه همیشه کوتاهی و نبودن تخصص های لازم در کنار عدم استفاده از تکنولوژی های سطح بالا در تریدرها و سایر فعالیت های موجود در نت، سد راهی برای رشد قیمت بیتکوین میشود. این بار درست در زمانی که بیتکوین روند رشد خود را به صورتی کاملا واقعی و نه بر اساس یک رشد کاذب ناشی از سیاست گروه های پامپ و یا دلالان ، این خبر در سایت بتر درج شده است
700 بیتکوین جایزه بازگشت و یا پیگیری آن اعلام شده است.
ما به این سایت از مدت های است که خوش بین نیستیم و از بخش نظرات بارها این مسئله عنوان شده است . وارد شدن سهام و نیز کشور این سایت باعث تردید در آن میشد

بیتکوین ها، پس از سرقت از بتر به حسابهای گوناگون دیگری پخش و تقسیم شده اند. پیگیری ها نشان میدهد که به صورت دسته های هزار بیتکوینی تقسیم شده اند (تراکنش سرقت)

حساب کاربران این سایت فعلا به حالت تعلیق درآمده است و در یک بیانیه از سوی این سایت اعلام شده است که برداشت برای کاربران پس از رسیدگی به اوضاع و نیز توازن حساب کاربران امکان پذیر خواهد بود
این سایت در سایت رسانه ای و اجتماعی  weibo اعلام نموده است که در حال پیگیری های قانونی مسئله و هک میباشد

پیش بینی ما کاهش قیمت بیتکوین و افزایش نسبی داگ کوین است

این مسئله میتواند هشداری باشد برای کاربران که یک تریدر هم میتواند به اندازه سایر فعایت ها دارای ریسک بالایی باشد


15 فوریه, 2015- علم ودرس

سایت اسکریپت سی سی - 

scrypt.cc- آموزش تصویری استخراج و خرید و فروش کیلوهاش - مگاهاش


آخرین بازنگری ها جهت نظارت بر ارزهای دیجیتال و کریپتوها (BitLicense)

 

    

با اعلام خبر صدور نوعی مجوز برای نظارت بر ارزهای دیجیتال از سوی DFS در اواخر سال گذشته برای برآورده ساختن نیازهای BitLicense و پیشنهاد دریافت نظرات و انتقادات در مدت مشخص شده،  این وزارت خانه با اشاره به یک دامنه محدودتر در نظارت و اعمال تغیرات در این مجوز، به صراحت اعلام کرده است که در حال حاضر تامین امنیت ارزهای دیجیتال به نمایندگی از کاربران یک شرکت موضوع اصلی این مجوز نیست و این مجوز باید با نظارت وسیع تر اما به گونه ای متمرکز دنبال شود.
این حرکت میتواند نشان دهنده تعهد DFS به یک صنعت رو به رشد تلقی شود. اما هنوز تا عمل فاصله چندانی دارد و باعث ایجاد سوالات متعددی برای توسعه دهندگان و استفاده کنندگان ارزهای دیجیتالی شده است.
همانطور که در زمان پیشنهاد این مجوز، DFS اعلام آمادگی خود را برای دریافت نظرات و پیشنهادات اعلام کرده بود، در این دوره نیز به مدت 30 روز این پیشنهاد شده است و احتمالا پس  از این دوره ، نهایی خواهد شد.

DFS : وزارت امور مالی نیویورک

15 فوریه, 2015- علم ودرس


 


آخرین بازنگری ها جهت نظارت بر ارزهای دیجیتال و کریپتوها (BitLicense)

 

   

با اعلام خبر صدور نوعی مجوز برای نظارت بر ارزهای دیجیتال از سوی DFS در اواخر سال گذشته برای برآورده ساختن نیازهای BitLicense و پیشنهاد دریافت نظرات و انتقادات در مدت مشخص شده،  این وزارت خانه با اشاره به یک دامنه محدودتر در نظارت و اعمال تغیرات در این مجوز، به صراحت اعلام کرده است که در حال حاضر تامین امنیت ارزهای دیجیتال به نمایندگی از کاربران یک شرکت موضوع اصلی این مجوز نیست و این مجوز باید با نظارت وسیع تر اما به گونه ای متمرکز دنبال شود.
این حرکت میتواند نشان دهنده تعهد DFS به یک صنعت رو به رشد تلقی شود. اما هنوز تا عمل فاصله چندانی دارد و باعث ایجاد سوالات متعددی برای توسعه دهندگان و استفاده کنندگان ارزهای دیجیتالی شده است.
همانطور که در زمان پیشنهاد این مجوز، DFS اعلام آمادگی خود را برای دریافت نظرات و پیشنهادات اعلام کرده بود، در این دوره نیز به مدت 30 روز این پیشنهاد شده است و احتمالا پس  از این دوره ، نهایی خواهد شد.

DFS : وزارت امور مالی نیویورک

15 فوریه, 2015- علم ودرس

سایت اسکریپت سی سی - 

scrypt.cc- آموزش تصویری استخراج و خرید و فروش کیلوهاش - مگاهاش 


تردید  و ابهام در آینده CEX

 

   


CEX

تریدر و ماینر CEX پس از تعلیق موقت سرور خود و اعلام راه اندازی آن پس از افزایش بیتکوین به بیشتر از 320 دلار ممکن است یک رویکرد جدیدی را پیشرو بگیرد. این سایت ممکن است اقدام به ایجاد یک کوین جدید نماید. البته هنوز هیچ چیزی مشخص نخواهد بود و ممکن است این مسئله مانند سایت جاوماینر اجرایی شود. حال هنوز مشخص نیست که آیا هش های کاربران در روند قبلی و با شروع مجدد سرور، قرار میگیرند و این امر باعث بالا رفتن قیمت آن میشود. یا اینکه به عنوان یک سهام جهت کوین جدید .....

نکته مهم : همانطور که قبلا اشاره شد؛ اعتبار این سایت کاهش یافته است و فعالیت و خرید و یا سرمایه گذاری در آن (حتی ترید) میتواند با ریسک بالایی همراه باشد. در حال حاضر به حداقل کاربران خود رسیده است. پس این نکته فراموش نشد.

ضمن اینکه دخالت عوامل این سایت نسبت به گذشته در پنل های ترید، بسیار بیشتر شده است و این خود نشان از اعتبار ضعیف این سایت دارد. این مطلب براحتی قابل اثبات میباشد

این سایت ، استفاده از راه کارهای جایگزین را در برنامه خود دارد. زیرا در سال 2015 به شدت منافع این سایت و کاربران در خطر میباشد


January 30, 2015- علم ودرس

 


جلوگیری از فعالیت بیش از 70 وب سایت کلاهبردار

 

   

در ژانویه،  بیش از 70 وب سایت و به صورت دقیق تر 73 وب سایت که اقدام به فعالیت های
کلاهبرداری و اسکم در ارز رمزنگاری بیتکوین نموده بودن، توسط دادستانی نیویورک بسته شدن.
این سایت های با فریب کاربران و با ادعای امنیت در بیتکوین و دریافت سود، توانسته بودن که مبالغ بالایی از کاربران جذب نمایند. شواهد حاکی از پونزی بودن این سیستم ها و یا سیستم هایی که امروزه شاهد آن هستیم .
اکثر این سایت های در اشکال متفاوت از جمله 125 درصد سود در عرض 24 ساعت و یا حتی دریافت یک و نیم برابر بیتکوین خود در کمتر از 4 روز و ... فعالیت داشته اند.
بسته شدن این سایت ها در ماه ژانویه توسط دادستانی باعث شده است که برخی از سایت هایی که فعالیت مشابه داشته، در سیستم کاری خود تجدید نظر کنند و به دنبال رضایت کاربران خود میباشند
از جمله این متهمین میتوان به وب سایت BITCOINHYIP.ORG اشاره کرد که توسط شرکت خدمات مالی YouYou Finance  تاسیس شده اشت

از زمان کشف و ضبط دامنه BITCOINHYIP.ORG ، این دامنه به  seizedbymanhattanda.org  تغییر مسیر داده است و جایگزین دامنه قبلی شده است.

January 29, 2015- علم ودرس
منبع : coindesk  - btcfeed


 


Coinbase : جذب بودجه $ 75m از طریق چند میزبان تاثیر گذار

 

   

جهت کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید

January 26, 2015- علم ودرس

 


Coinbase : جذب بودجه $ 75m از طریق چند میزبان تاثیر گذار

 

   

جهت کسب اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه نمایید

January 21, 2015 علم ودرس

  


سرقت 19000 بیتکوین از Bitstamp و قرفه بیتکون در CES

 

   

در روزهای ابتدای سال نو، وجود یک نقص امنیتی در Bitstamp و سرقت 19000 بیت کوین از این سایت و شرکت بزرگ، باعث کاهش قیمت بیت کوین شد. طوری که این ارز به زیر 300 دلار کاهش یافت و تاثیر بسیاری بر تمامی کریپتوها گذاشت. همراه با این کاهش تقریبا تمامی کریپتوها با کاهش قیمت مواجه شدند.
البته دلایلی چون کاهش معاملات در


درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px