X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
 • بیت کوین
 • Scam-invest
 • scam_ponzi_pyramid

استخراج بیتکوین , تولید بیت کوین

1393/02/19 @ 03:09

استخراج بیت کوین و تجارت کریپتوها  (تحلیل و آنالیز) 

 

معمولا بیش از 90% سایت های کسب درآمد، اسکم - کلاهبردار و یا فاقد درآمد هستند !   


مهم : به دلیل عدم حضور و مشکلات تا زمان رفع آنها، مطالب سایت آپدیت نمیباشند و یا بندرت بروزرسانی میشود- به تاریخ بروزرسانی تمامی پست ها دقت نمایید

پامپ در دیجی - دش و اف تی سی ... انجام شد - روند دامپ را در پی داشت - احتمالا و موقتا رشد سطحی و بیشتر با کاهش مواجه خواهند بود .

Bitcoin Cloud Mining

!Trade Ghashes while they mine you Bitcoins 

 

Price Bitcoin Online
سوخت و آتش گرفتن دلار در این تصویر، نمادی از بیتکوین 

جایگزین پولهای کاغذی است
Confidence - trust - Security

لطفا قبل از هر سرمایه گذاری و اقدام به هر نوع کسب و کاری، ابتدا صفحات زیر را مطالعه نمایید:

                                                    

اگر فرصت سرمایه گذاری بیش از حد انتظار، عالی به نظر برسد، احتمالا حقه ای در کار است؛ هوشیار باشید.

همیشه برای سرمایه گذاری در نت باید بسیار تحقیق نمایید و فضای نت بسیار وسوسه انگیز و خطرناک است.


سعی ما بر آن است که درباره تمامی مطالب و سایتهایی که در این سایت عنوان شده است، تحقیق و مطالعه لازم را داشته باشیم. اما وجود یک شرکت و داشتن تمامی مجوزها ، دلیلی بر تضمین آن نیست. و این تحقیق تنها میتواند در جهت معیارهای اولیه از جمله درآمد - روش کار و مدیریت و تا حدودی هویت و اعتبار باشد و نه حتی تایید کمترین ها در مورد فعالیت.  همیشه سعی نمایید در اقدام به هر کاری ، ابتدا تحقیق نمایید و سپس تصمیم خود را بگیرید. این مسئله شامل هر سایت و کسب و کاری در نت و حتی همین جا میباشد. تبلیغات ممکن است بسیار فریب دهنده باشد. کسب درآمدهای میلیونی با کمترین هزنیه ها، صددرصد و بدون هیچ بررسی، اسکم و کلاهبرداری است و برخی مواقع تنها برای کمترین منافع از سوی یک کاربر به نفع فعالیت درج میشود . جهت خرید ارز و کوین ، در مرحله اول نماد اطمینان سایت را چک نمایید و سپس تحقیق لازم را داشته باشید.  در سایت علم و درس هیچگونه فعالیتی جهت سرمایه گذاری و دریافت سرمایه و پول انجام نمیشود و این سایت صرفا جهت آموزش است. ارزهای رمزنگاری به دلیل ویژگی های آن، دارای نوسانات بسیار هستند. حتی در کمتری زمان ها مشاهده شده است که ارزی به چند برابر افزایش و یا برعکس کاهش داشته است. دارای ثبات کمتری در قیمت هستند. قبل از خرید باید به نمودار قیمت در گذشته آن و زمان حال توجه نمایید. بدون تجربه کافی و مطالعه از فعالیت های جبران ناپذیر خودداری نمایید.  در عین حال همیشه همانگونه که سود برای شماست، شما نیز باید متحمل ضررهای احتمالی برای خود باشید. وبلاگ محل درج نظرات شخصی است. ضمن احترام گذاشتن به هر نظری، میتوانید نظر خود را به دور از هر گونه توهین با رعایت قوانین کشور عزیزمان و پایبندی به ولایت فقیه عنوان نمایید.


elmodars.ir


بیت کوین چیست - روش های استخراج

 توضیح :
ممکن است در ابتدای آشنایی با کریپتوها و بیتکوین، برداشتی اشتباه برای تولید این کریپتوها و هدف آنها در ذهن اشخاص تصویر شود. ممکن است این اندیشه که برای تولید بیت کوین و کریپتوها، معادلات ریاضی حل میشود و با کمک کاربران در حل این معادلات، به ریاضیات و یا کمک هایی خارج از شبکه ایجاد شود . و چون کاربران کمک میکنند به حل معادلات، در نتیجه به آنها پاداش میدهند و یک نهادی نیاز به کامپیوتر قدرت پردازش بالا دارد.
توضیح این مسئله بدین جهت است که بارها چنین اشتباه و سوالی از طریق ایمیل و نظرات مطرح شده است

در ابتدا باید گفت که اصلا شبکه بیتکوین و ... قراردادی است - یعنی با بالا رفتن قدرت هش شبکه جهت پردازش کوین ها و ...، الگوریتم طوری طراحی شده است که پردازش و به زبان ساده رسیدن به پاسخ هش به همان نسبت سخت تر میشود.
پس همیشه این طور نیست که سختی کار رو به افزایش باشد یعنی تصور کنید چه دیفیکالتی مثلا هر 4 سال یکبار برای بیتکوین نصب میشود ، .... پس همیشه سخت تر میشود . نه! ممکن است که این ماه سختی کمتری نسبت به ماه قبل باشد و دلایلی چون قدرت هش که معمولا از قیمت و ... نشعت میگیرد در آن دخیل هستند.

ضمنا همانطور که اشاره شد این سختی در بیتکوین قراردادی است . یعنی بیتکوین بدین شکل طراحی شده است . چه بسا امروزه کوین هایی وجود دارند که به کوین سبز معروف هستند و نیاز به این پردازش و .....و یا متفاوت است.

کلا باید این طور گفت که تکنولوژی بکار گرفته شده در بیتکوین و سایر کوین ها ، تنها برای ساخت کوین نیست . بلکه اگر کشورها و دولت ها از این تکنولوژی درست بهره ببرند ؛ میتوانند در ایجاد امنیت و انجام خودکار بسیار از شبکه های مالی و حتی غیر مالی را به صورت خودکار اما با بالاترین سطح امنیت انجام دهند . متاسفانه هنوز در ایران از این تکنولوژی یعنی استفاده از علومی چون هش و رمزگذاری - شبکه های همتا به همتا و ... استفاده نمیشود.
البته باید گفت وجود همین محدودیت ها و ...در طراحی بیتکوین ، باعث متمایز شدن آن شده است. اینکه طوری طراحی شود تا همه تلاش کنند برای کمک به خود شبکه ، هش به اشتراک بگذارند - هر چه قدرت هش شبکه بیشتر شد، در مقابل پردازش بیشتری نیاز باشد و اینکه هر 4 سال یکبار ، پاداش آن نصف شود و ده ها دلیل دیگر..

مسئله را عمدا به زبان بسیار ساده در زیر و مختصر توضیح میدهم و سپس در باکس زیر کمی به صورت تخصصی پرداخته میشود.
بیت کوین مانند دلار که روی کاغذ چاپ شده است، در اولین کوین، این طور فکر کنید که ایجاد شده است. حال برای انتقال بیت کوین ها بین من و شما و برای امنیت شبکه بیت کوین و نیز پردازش همین تراکنش ها و نگهداری شبکه، نیاز به پردازش و حل الگوریتم است ( این پردازش امری قراردادی است - یعنی در زمان طراحی هر کوین و یا سایر پروژه ها ، طراح و طراحان آن بنا به دلایل خود، آن را طراحی میکنند که به عنوان مثال از کدام الگوریتم استفاده شود و یا ... و میزان انعطاف پذیری و دشواری انجام آن به چه صورت باشد  . به همین جهت هر کوینی از یک الگوریتم خاصی جهت کدگزاری و امنیت برخودار است)  حال وقتی شما به این پردازش کمک میکنید، دوباره به شما از همان کوین پاداش داده میشود. با این تفاوت که به مرور این پاداش کاهش می یابد و باعث میشود که تقاضای آن کوین از عرضه آن بیشتر شود و در نتبجه قیمت بالا رود. حال این چرخه ادامه پیدا میکند تا آنکه آن کوین دیگر تولیدش بسیار کم شود ولی در عوض در میان کاربران آنقدر رواج یافته است که دیگر مانند یک ارز بانکی ارزشمند است . این در حالی است که بیت کوین در همین ابتدای کار تا ده ها برابر اکثر ارزهای معتبر دنیا رشد داشته است . یعنی به مرور که پاداش آن کم میشود و سپس قطع میشود، شما با مقدار محدودی از این کوین مواجه خواهید بود که به دلیل همین سیستم و فکر بسیار ارزشمندی که ساتوشی ناکامی کرده است (قبل از او وِی دای توصیف کرده است) یعنی با این روش تولید باعث میشود که روز به روز کاربران بسیاری در دنیا به آن روی بیاورند و به دلیل منبع درآمد خوب ، باعث روی آوردن سایتها و شرکت های بزرگ علاوه بر کاربران میشود و حال این طور فکر کنید که پس از چندین سال که تولید آن تقریبا قطع شده است (استخراج) در عوض آنقدر جا افتاده است که بیلیون ها دلار سرمایه در دنیا به آن اختصاص داده شده است که این سرمایه هزاران برابر ارزش کل بیت کوین ها در جهان است. (از قبل صرافی ها و بانک ها و شرکت های تولید کننده سخت افزار و ... ) . پس از این وقتی که یک ارزی در دنیا طرفدار داشته باشد و مردم بسیاری از آن استفاده میکنند، خودبخود تمامی شرکت ها و فروشگاه های کالا و خدمات اجبارا به آن روی می آورند. مانند اینکه شما فکر کنید با آمدن عابربانک ها، مشاغل جهت جذب مشتری مجبور به قبول آن و وصل کردن POS نمودن و اگر این کار را نکنند، مشتریان خود را از دست میدهند. پس همه چیز در آینده و حال به عرضه و تقاضا ربط دارد . ضمن اینکه به دلیل منافع بالا برای ابداع کنندگان و اداره کنند گان این کوین ها، مانند زمان حال، برنامه هایی از سوی آنها جهت کمک انجام میشود و حال این طور فکر کنید که بسیاری مسائل پشت پرده همیشه وجود دارد و نفع برندگان این کوین ها همیشه به نفع خود باعث رونق آنها میشوند و معمولا سیاست مداران سرمایه دار میباشند. (پس همه چیز به آینده ختم میشود.همانطور که 2012 تا به زمان حال...) در اصل کارمزد برای انتقال وجود نداشت ولی به مرور با عنوان پاداش بیشتر و تشویق کاربران بیان شد. امروز از کارمزد تنها برای حمایت سرویس دهنده مانند کیف پول ها و سایتهای کیف پول استفاده میشود. حال بعد از باکس ...
لطفا پس از خواندن مطالب، نظر خود را در نظرات درج نمایید. کوچکترین سخن شما باعث دلگرمی ما میشود. ضمن این که ما همیشه از نظرات و راهنمایی های شما عزیزان استفاده خواهیم نمود
جهت آموزش و شناخت بیتکوین - آموزش تصویری کیف پول بلاکچین (تحت وب) ، میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید. (منظور از کیف پول، همان حساب شما در ارزهای رمزنگاری است)
جهت شناخت و آموزش انواع کیف پول بیتکوین از جمله آفلاین و آنلاین و ... میتوانید به صفحه مراجعه نمایید. . و یا آموزش کیف پول دارک کوین کر(کیف پول اصلی داگ کوین _ با فراگیری کیف پول هر کوین، کار با سایر کیف پول ها را فرا خواهید گرفت)
جهت مطالعه نکات لازم جهت فعالیت و امنیت به این صفحه مراجعه نمایید
از پنل سمت چپ نیز (کلیک روی علامت دست) میتوانید بهره ببرید(صفحات) / سایر آموزش ها جهت آشنایی بیشتر با ارزهای رمزنگاری (کریپتوها - کریپتو کارنسی) در پست های سایت موجود است (علاوه بر صفحات)

روش های بدست آوردن و استخراج بیتکوین :


راه ها و روشهای بدست آوردن بیت کوین و استخراج آن

1- بیت کوین را مانند هر ارز دیگری میتوان از صرافی ها و سایر سایت های خدمات ارزی خریداری نمود.

 • این صرافی ها میتواند خارجی باشد (یعنی شما در این صرافی ها میتوانید بوسیله سایر ارزهای اینترنتی مانند دلار و یورو اقدام به خرید بیت کوین و سایر کریپتوها نمایید و حتی میتوان بوسیله دلارهایی چون پرفکت مانی که در آن تحریمات اعمال نشده است، خریداری نمایید. این سایتهای خدمات ارزی ، هم به صورت یک صرافی عمل میکنند و هم به صورت یک تریدر و ایکسچنجر و در تریدرها علاوه بر بیت کوین، ده ها ارز دیجیتال و رمزنگاری دیگری خرید و فروش میشود و این کار همان طور گفته شد به صورت مردمی و ... انجام میشود. به مرور زمان که با ارزهای رمزنگاری مختلف سرو کار داشته باشید، نیاز پیدا میکنید که به عنوان مثال بیت کوین را به داگ کوین و یا لایتکوین و ....و نیز برعکس تبدیل نمایید. میتوانید جهت این امر و آشنایی با  این صرافی ها به این صفحه (خارجی) و یا دو تریدری که در همین صفحه درج و لینک آموزش آن قرار دارد، مراجعه نمایید. دو تریدر به صورت کامل آموزش داده شده است که با فراگیری آنها ، کار با سایر تریدرهای برای شما بدون هیچ آموزشی میسر میشود.
 • یا این صرافی ایرانی باشد. براحتی میتوان در نت با کارت بانکی خود و سایر ابزارها و به ریال اقدام به خرید و یا فروش بیت کوین نمود. تنها در استفاده از این صرافی ها ابتدا نماد اطمینان صنعت و تجارت آن را چک نمایید و سپس تحقیقی در مورد آن داشته باشید. برای آشنایی و آموزش برخی، میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.

2- شما میتوانید به این پست و یا این پست بروید و در سایتهای کسب درآمد رایگان آن ثبت نام و فعالیت نمایید. این سایت ها به صورت بازدید و قطره ای و یا کلیکی و حتی سایت ها لینک کوتاه و کلیکی فعالیت میکنند.  به درآمد کلیکی و قطره ای مشهور است(یعنی بیت کوین قطره قطره جمع ....)


3- استفاده از رایانه خودتان و یا مدارهای مجتمع و تراشه های اسیک و ماینرها برای استخراج میباشد حتما تا به حال شنیده اید که میتوان سیستم ها و دستگاه ها و یا کارت گرافیک های بسیار قوی( سخت افزار)، با قدرت پرداش و هش بالا خرید و بیتکوین استخراج کرد (Mininig). حتی میتوان در این روش از سروهای مجازی بهره برد ولی متاسفانه به دلیل هزینه های بالا و اعمال دیفکالتی در ارزهای رمزنگاری دیگر چندان به صرفه نیست. ضمن اینکه به رایانه شما فشار بسیاری وارد میکند. در این روش با بهره گیری از استخرها و نرم افزارهای مخصوص این کار میتوان اقدام به ماین نمود.این مطلب در ادامه توضیح بیشتری داده شده است.

4- روش چهارم که بهترین نوع کسب درآمد است ، استخراج به روش ابری است (این روش در صورتی خوب است که از اعتبار و درآمد سایت مورد نظر ، اطمینان کافی داشته باشید) در این روش شما باید در یکی از سایتهای این روش ثبت نام کنید و سپس در آن سرمایه گذاری کنید و این سایتها با داشتن یک سرور بسیار قوی ، هش و قدرت پردازش سرور خود را به من و شما اجاره میدهند و یا میفروشند. در این روش درآمد شما به مقدار سرمایه گذاری شما بستگی دارد . برای استخراج و نیز مبادله بیتکوین باید معادلات پیچیده ریاضی انجام شود یعنی وقتی شما مقداری بیتکوین را ارسال میکنید باید برای آن چند بلوک ریاضی تشکیل شود که این معادلات باید به وسیله کامپیوتر حل شود و برای اینکه یک کامپیوتر بتواند یک بلوک را حل کند باید یک سال به شبکه وصل باشد تا آن را حل کند و با توجه با این که این سیستم (بیتکوین) کاملا مردمی بوده و هیچ بانک و شرکتی درسیستم بیتکوین نیست ، معمولا این کار به صورت اشتراکی با تمام کامپیوتر ها انجام میشود و شبکه حل معادلات برای پایش اطلاعات از کارت گرافیک رایانه ها استفاده میکنند که نرخ و یا واحد تبادل اطلاعات گیگاهاش است و چون هزینه سخت افزاری یک سیستم نسبت به سود بیتکوین آن نا چیز و منطقی نیست در نتیجه سرمایه گذارانی تند که اقدام به راه اندازی یک سرور(CLOUD) میکنند و سپس گیگاهاش تولیدی این سرور را به دیگران اجاره میدهند و یا میفروشند و هر مقدار بیتکوینی که با آن گیگاهاشی که در اختیار دارد تولید شود، برای خودش است و هر زمان که بخواهد میتواند گیگا هاش خودش را بفروشد و در مقابل صاحب سرور درصدی از آنها میگیرد.( برای احداث و ایجاد یک سرور میلیاردها تومان سرمایه لازم است ) در این شیوه اصلا نیازی به سیستم و نیز اینترنت شما نمی باشد و شما پس از ثبت نام و سرمایه گذاری در این سایتها ، حتی اگر یک ماه سراغ ینترنت و کامپیوتر خود را نگیرید، هیچ تاثیری بر درآمد شما نخواهد گذاشت. بیشترین نرخ سود را در این نوع کسب درآمد خواهید داشت . طرح توجیه کار و درآمد در این سایتهای کاملا اثبات شده است و درآمد به صورتی میباشد که هم برای شما و هم برای سایت بسیار عالی میباشد و هر دو طرف با مشارکت یکدیگر، سود خوبی خواهند برد. یعنی این شرکت ها با سرمایه گذای کلان ، باعث کاهش هزینه ها میشوند و این موجب میشود که این شرکت ها با هزینه بسیار کمتر و قیمتی بسیار پایین تر ، اقدام به ایجاد سیستم هایی با گیگاهاش بسیار بالا نمایند و این شرکت ها هر روز با افزایش سرمایه گذاران توان قدرت گیگاهاش خود را بالا برده و درآمد خود را افزابش میدهند. یعنی شما به جای خرید تجهیزات و pc برای استخراج، شما گیگاهاش را از این سرورها با هزینه بسیار پایین تر خریداری و یا اجاره میکنید.
5-  روش دیگر این است که با داشتن مقداری کوین ، اقدام به ترید نمایید و که این روش نیازمند داشتن سرمایه و وقت و تصمیم گیری های بسیار دقیق و هوشمندانه است و به نوعی میتوان آن را به یک بازار بورس تشبیه نمود

توضیح :
روش های کلود و ترید اگر در این روشها کاربر از تریدر و سرور مورد نظر خود مطمئن باشد و بسیار هوشمندانه انجام پذیرد، میتواند بسیار خوب باشد و البته تا حدودی اگر تراشه های اسیک را به قیمت خوب و بدون واسطه بدست آورد، میتواند خوب باشد ولی این روش به صورتی که تبلیغات میشود، در عمل انجام نمیپذیرد و کاملا درآمد متفاوت است


 بسیار مهم  :

بیت کوین در یک مرحله و فراینده رقابتی و  انتقال قدرت از واحدهایی که میتواند حتی یک کامپیوتر خانگی باشد، به شبکه بیت کوین تولید و ساخته میشوند. این فرایند به صورتی انجام میپذیرد که هیچ کس و هیچ کدام از واحدها  هیچ کنترلی بر شبکه نداشته باشند و این فرایند را میتوان مرکز داده بیت کوین در نظر گرفت که به صورت کاملا تمرکز زدایی شده باشد و این فرایند چیزی شبیه به یک بخت آزمایی است. یعنی تمامی کسانی که با بهره گیری از سخت افزار خود که بوسیله یک برنامه به این شبکه متصل هستند، در برابر کمک و خدمتی که به این شبکه در جهت پردازش تراکنش ها و ایمن نمودن شبکه، به عنوان پاداش، بیت کوین دریافت خواهند نمود. این فرایند  در اصطلاح استخراج نامیده میشود. اگر کمی ساده تر بخواهیم بیان کنیم، باید گفت که برای انتقال و ایمن نمودن شبکه بیت کوین، نیاز است که روی تمامی نقل و انتقالات و ایمن سازی شبکه، پردازش انجام شود. یعنی برای برقراری امنیت و پردازش تراکنش ها نیاز به کدگزاری میباشد. حال برای کدگزاری میتوان از روشهای مختلفی بهره برد که از جمله توابع و الگوریتم ها میباشد. 

نکته : برای برقراری امنیت  برنامه ها و شبکه ها از روش های کدگزاری استفاده میشود. برای مثال در ذخیره یوزر پسوردها از الگوریتم خاصی استفاده میشود. حال این الگوریتم ها نیز انواع خاصی میباشند که هر کدام از یک روش خاصی در کدگزاری بهره خواهند برد. جهت امنیت شبکه بیت کوین و پردازش تراکنش ها نیز از یک الگوریتم خاص استفاده میشود. این الگوریتم ممکن است که در یک ارز رمزنگاری دیگر متفاوت باشد. به عنوان مثال جهت بیت کوین از الگوریتم SHA-256 جهت کدگزاری و هش کردن استفاده میشود.

هش: با روشهای ریاضی و به صورت یک طرفه و برگشت ناپذیر (در عملیات معکوس) رمزنگاری شده است. میتوان مانندیک اثر انگشت دیجیتالی یک داده در نظر گرفت

حال بر میگردیم به مسئله اصلی خود یعنی استخراج و تا اینجا به این مسئله واقف شدیم که استخراج همان فرایند صرف توان پردازش و محاسبه جهت برفراری امنیت شبکه بیت کوین و پردازش تراکنش ها و نگاه داشتن همه آنها در یک زمان بر روی شبکه گفته میشود. که در برابر این خدمت و کمکی که توان پردازش از سوی هر فردی با استفاده از سخت افزارهایی مانند واحد پردازش مرکزی کامپیوتر (CPU) و یا واحد پردازش گرفیکی (GPU) و یا مدارهای مجتمع و تراشه های اسیک انجام پذیرد.

همانطور که اشاره شد برای استخراج بیت کوین شما نیاز به سخت افزار جهت کمک به قدرت پردازش شبکه دارید. در ابتدا براحتی با سخت افزارهایی چون CPU (سی پی یو) کامپیوتر و یا GPU (کارت گرافیک) کامپیوتر انجام می پذیرفت و امروزه به وسیله تراشه های ASIC این امر انجام پذیر است. البته تمامی موارد هنوز کاربرد دارند ولی به دلیل اینکه استخراج ارزهای رمزنگاری مانند بیت کوین محدود. به عنوان مثال این محدودیت برای بیت کوین به این شکل است که در ابتدای تولید، برای هر ده دقیقه، تنها 50 کوین تولید میشد (یعنی به ماینرها (معدن چیان- استخراج گران) پاداش داده میشود) و به دلیل اینکه تولید آن در هر دوره زمانی نسبت به دوره زمانی قبل خود نصف میشود (یعنی هر 4 سال یکبار استخراج بیت کوین به جایی میرسد که تولید آن نصف میشود)، منظور از دیفیکالتی همین  مسئله است و این یعنی همان سخت کار (دیفکالتی) که در هر زمان ممکن است یک دیفیکالتی خاصی ارائه شود و البته این دیفکالتی همیشه رو به افزایش است (کم شدن تولید بیتکوین)  بیت کوین در حال حاضر هر ده دقیقه تنها 25 کوین تولید میشود و این مسئله همیشه اعمال میشود تا در 4 سال بعدی به مرحله ای میرسد که نصف میشود. با اعمال دیفکالتی؛ این روند به جایی میرسد که ریاضیات ثابت میکند که تعداد آنها هیچ زمان از مرز 21 میلیون افزایش نخواهد یافت. حال این طور تصویر کنید که در حال حاضر در هر 10 دقیقه، 25 کوین پاداش به ماینرها داده میشود و از طرفی تعداد ماینرها افزایش یافته است. در نتیجه این پاداش باید بین تمامی ماینرها تقسیم شود. حال از این مطلب میتوان نتیجه گرفت که به دلیل محدودیت تولید بیت کوین، استخراج یک کار بسیار رقابتی است و در هر بلاک (همان دقیقه ای را تصور کنید) تنها همان 25 کوین  پاداش داده میشود. پس دیگر براحتی میتوان درک نمود که چرا استخراج بیت کوین به مرور زمان با CPU منسوخ شده و حتی با اینکه کارتهای گرافیکی در محاسبات این نوع الگوریتم بسیار سریع تر هستند، به مرور با بالا رفتن دیفیکالتی، در کنار هزینه های بالایی چون برق و ... نیر برای ماین و استخراج به صرفه نیست. امروزه جهت استخراج از تراشه های اسیک(ASIC) استفاده میشود. (مدارهای مجتمعی هستند که به منظور انجام عملیات خاص، طراحی و بهینه سازی شده‌اند . مانند پردازنده یک گوشی موبایل) امروز شرکت gawminers ادعا میکنم که نسل جدیدی از این تراشه ها با نام هاش لت (HASHlet) را طراحی نموده است که با بازدهی (هزینه کمتر-توان بیشتر) بیشتری همراه خواهد بود.

حال مراحل استخراج را دنبال میکنیم: (مراحل استخراج)

 • تهیه سخت افزار
 • تهیه برنامه خاص برای استخراج از معادن (محبوب ترین CGminer و BFGminer که برنامه های خط فرمان می باشند)
توضیح: به دلیل سختی کار و دیفیکالتی بالای استخراج بیت کوین، توصیه میشود به یک استخر استخراج مانند eclipsemc یا eligius. بپیوندید. (این مسئله نیز باید با تحقق انجام شود)

 • مرحله بعد تهیه یک کیف پول است ( در این صفحه اشاره شد که بهترین وایمن ترین، کیف پول اصلی هر کوین است)

اما با بالا رفتن رقابت و دیفیکالتی، امروزه مینی ماینرها و سیستم های اسیک، در صورتی پیشنهاد میشود که بتوان به قیمت مناسب آنها را تهیه نمود و هزینه های برق و نت و سایر هزینه ها را کنترل داشت. با این همه روش کلود که امروزه بسیار رواج یافته است، جای تمامی این روشها را گرفته است. یعنی اگر برای استخراج ابری، سایتی وجود داشته باشد که در درجه اول، بسیار مورد اعتماد باشد و در گزینه دوم، درآمد در آن ایده آل باشد،  شکی نخواهد بود که بهترین روش جهت کسب درآمد و ماین است. استخرهای ابری و سرورهای کلود،اگر با برنامه و تحقیق انتخاب شود، بسیار توصیه میشود. البته قبلا اشاره شد که باید در این راه بسیار تحقیق نمود و در جایی مطمئن و با درآمد ایده آل اقدام نمود.


کلودماینینگ

فعالیت در سایتها کلود، معمولا با اجاره هش همراه است

یعنی با اجاره هش برای مدت قرارداد، مقدار ماینیش  که در مدت قرار داد از بابت آن مقدار هش انجام میشود، برای شما واریز میشود. این نشان میدهد که سود شما به دو دوره تقسیم میشود. دوره اول که همان بازگشت سرمایه است و دوره دوم که در این دوره هر چه دریافت میکنید، سود است.

حال اگر شما بخوهید همین مقدار هش را با خرید سخت افزارها ( کارت گرافیک - ماینرهای اسیک - سیستم های جدید  هاشلت (HASHlet) : از سوی شرکت gawminers، فراهم آورید. باید حداقل ده ها برابر هزینه نمایید. اما با اجاره هش، شما هزینه اولیه خود را بسیار کم میکنید و هزینه هایی چون نت - برق - و تعمیرات ندارید. 

ضمنا سخت افزارها نیز عمر مفید برای خود دارند و اگر استخراج از طریق کارتهای گارفیک و سایر پردازشگرهایی چون سی پی یو انجام شود، هزینه های شما به دلیل فشار زیادی که به سخت افزار شما وارد میشود، بالا خواهد رفت و نیز سخت افزارهایی چون اسیک و .. هم به جهت قیمت بسیار بالایی که در ایران اعمال میشود، اصلا صرفه خرید ندارند و در ایران یا زمینه این سخت افزارها کم است و یا اگر وجود داشته باشند، معمولا به سه برابر قیمت واقعی فروخته میشوند . پشتیبانی و سایر مثال نیز در ایران هنوز با مشکل مواجه است.

در نتیجه فعالیت در سایتهای کلود در صورتی که به سایت مورد نظر از درآمد و اعتبار مطمئن باشید، بسیار روش خوب و ایده آلی است ولی متاسفانه در این روش هم مانند سایر سیستم های سرمایه گذاری و جذب سرمایه چون هایپ و حتی همان سایت های کلیکی، بسیاری از افراد و شرکت های سودجو به دلیل جذب عالی سرمایه و روی آوردن کاربران به روش کلود و ابری، روی به این روش آورده اند و با برپایی سایت های اسکم و یا حتی پونزی (Ponzi)، این روش را نیز به چالش کشیده اند. 

البته اگر زیرکانه عمل شود و قبل از هر اقدامی با توجه به مهیارهایی که در بالا گفته شده است، سایت را بررسی نمود و از آن اطمینان کسب کرد، میتواان درآمد بسیار عالی و ایده آلی بدست آورد.

به عنوان مثال درآمد و اعتبار سایت بیت کوین کلود سرویس و یکی دو سایت دیگر عالی میباشد اما سایر سایتهایی که در قسمت مربوط به آنها اشاره شده است که درآمد کم است و یا اعتبار ضعیف است، سایت ارزش سرمایه گذاری ندارد و وجود آنها تنها به جهت آگاهی به کاربران میباشد.

در هر صورت همانطور که در بالا نیز ذکر شده است، کاربر باید با استفاده از ابزارها و مطالعه اخبار از سایت گزینش شده خود، آگاهی و اطمینان پیدا نماید و به هیچ عنوان فریب بسیاری از سایتهای آنالیز و خبری را که در آنها به جهت منافع مستقیم و یا تبلیغاتی، اخبار به صورت صحیح عنوان نشده است، نخورد و همیشه خود کاربر باید این بررسی را انجام دهد. همیشه وجود یک شرکت و سایت، دلیلی بر پایداری آن نیست و حتی این مسئله ممکن است برای یک کیف پول محلی و نامعتبر پیش آید.


نکته مهم در ترید: Pump - Dump


در ترید مراقب گروه های دامپ و پامپ باشید . این گونه حرکت ها یک شیوه خاصی دارد که برخی مواقع میتوان از نوع حرکت قیمت به آن پی برد. مواظب باشید که در این تله قرار نگیرید و از خرید و فروش کریپتوها، ضرر نکنید!


کپی با ذکر مببع به همراه لینک

  فعالیت در کلود

فعالیت در کلود نیز میتواند دارای ریسک بالایی باشد.(البته دیگر ثابت شده است که این روش هم به صورت تقریبا کامل پایان خوشی نخواهد داشت ) به عنوان مثال یکی از گزینه هایی که در اولین انتخاب ها قرار میگرفت، یعنی سایت پی بی ماینینگ ، پس از یک سال پرداخت دقیق و منظم و داشتن یک شبکه گسترده در فروش سخت افزار و ....به یکباره تحت عنواین و بهانه های غیر قابل قبول، مقدار ماین خود را بسیار پایین آورد.(این مسئله هنوز نامشخص و در ابهام به سر میبرد- البته این سایت دارای هویت مخفی بود و سروری از سوی آن مشخص نبود و تنها بوسیله درآمد و پرداخت خوب و منظمی که داشت، توانسته بود اعتبار کسب نماید) 

یعنی شما ابتدا باید در مورد هر سایت و حتی هر کسبی تحقیق لازم را داشتبه باشید. البته در کنار اینکه کارنامه و گذشته یک سایت بسیار مهم است. ولی معمولا اکثر سایتهای کلود، دارای هویتی مخفی هستند که این یک گزینه منفی به حساب میآِد. البته امروزه با اتفاقات و کلاهبرداری هایی که در نت رخ میدهد، مشخص شده است که در حوزه کلود هم مانند سایر حوزه ها از قبیل باکس های کلیکی - هایپ و روشهای نوین جذب سرمایه با بازدهی بالا و نیز سیستم های هرمی و ماتریکسی و نیز بازارهای فارکس و خرید و فروش ارز و هر روشی که نیاز به سرمایه گذاری دارد، داشتن هویت آشکار و داشتن بسیاری از معیارها، دیگر تفاوتی نخواند نمود و امکان اسکم شدن در هم موارد وجود دارد. حال سایتی که با هویت مخفی و ... ایجاد شده است، در اسکم شدن آن نباید حتی یک درصد هم شک نمود. جالب اینجاست که برخی از همین سایتهای سرمایه گذاری علاوه بر اینکه هویت آنها مخفی است، حتی ابتدایی ترین امکانات و ابزار سایت آنها ، از ابزار رایگان است. این دیگر کاملا مشخص است. جهت سرمایه گذاری در سایتهای کلود ، موارد زیر را حتما بررسی نمایید:

عدم امکانات رایگان

استفاده از گواهی امنیت

هویت آشکار مدیریت

وجود سرور

وجود شرکت در محل گفته شده 

جعلی نبودن آدرس ها و شماره های تماس

پشتیبانی بسیار قوی

در صورت امکان مدارک شرکت بررسی شود

مطاله دقیق قوانین توافق و خرید شما

کارنامه و گذشته سایت

دامنه و هویز

البته میتواند در این راه موارد دیگری نیز بررسی شود 

نکته : همانطورکه قبلا هم گفته شده است، و جود شرکت ، دلیلی بر پایداری آن نیست . ولی مطمئنا اگر سایت و شرکت دارای سرور شخصی باشد، بسیار مطمئن تر خواهد بود.

به عنوان مثال اکثر اشخاص به یک سایت ایرانی و خارجی براحتی چنان اطمینانی می نمایند که شاید چنین اطمینانی را به دوست خود نکنند. این در حالی است که خود این اشخاص براحتی میتوانند یک گروه تشکل بدهند و با کمترین هزینه ها، اقدام به تحلیل و آنالیز بسیار حساب شده و هدفنمدی در مورد ارزها نمایند و براحتی از نوسانات ارزهای رمزنگاری ، به سود دست یابند. البته ما جهت این کار اگر تمایل وجود  داشته باشد، حاضر به ایجاد یک شبکه اجتماعی و یا شبکه گفتگو صوتی مانند تیم اسپیک نماییم

موارد بالا از جمله تجربیات ما در این راه بوده است. حال تصمیم ...


پس از ثبت نام ، جهت دریافت آخرین اخبار سایتهای استخراج و ارزها و کریپتوها به همراه نکات و آموزش های لازم جهت امنیت بیشتر در تمامی سایتها و نیز کیف پولها، یک ایمیل برای علم و درس ارسال نمایید. ما تا کنون با بهره گیری از گروه گوگل تحت عنوان تجارت کریپتوها کار خود را ادامه داده ایم. هدف ما ایجاد یک گروه بسیار هدفمند و متمرکز جهت آنالیز و بررسی ده ها کوین دنیا و نیز متمرکز شدن بر روی حداقل 5 کوین برتر دنیا. در این گروه طرح هایی جهت رشد قیمت داگ کوین برنامه ریزی شده است که این طرح ها با توجه به مدتهای بسیاری مطالعه و تحقیق بر روی کوینهای مطرح دنیا به خصوص بیت کوین، تنها کوین رسمی دنیا برنامه ریزی و انجام شده است. این گروه کاملا متفاوت از گروه تجارت بیت کوین خواهد بود و با بهره گیری از امکانات صوتی چون تیم اسپیک و سایر ابزارها سعی شده است که رابطه بین کاربران و اعضای گروه به صورت دو طرفه و کاملا باز و بدون کنترل انجام پذیرد. البته پس از ساماندهی گروه، ورود تنها برای اعضا میسر خواهد بود. با آشنایی بیشتر اعضا و احراز هویت تمامی اعضا، سعی میشود که خرید و فروش کوین ها نیز در گروه انجام شود و با این کار از بسیاری هزینه ها و واسطه ها  جلوگیری خواهد شد. برنامه اصلی گروه تمرکز بر چند ارز بخصوص داگ کوین خواهد بود که ما طرح هایی در این جهت خواهیم داشت و با همراهی تمامی اعضا انجام پذیر خواهد بود. یعنی اعضا باید حداقل چند ساعتی در هفته جهت این امر و سایر طرح هایی که از سوی اعضا و با رای گیری اعضا انتخاب میشود، در جهت اجرایی شدن طرح قرار دهند. به مرور سعی میشود با تعداد مشخصی از اعضای توانمند و پرکار مسئله را به سوی یک شرکت و یا حداقل یک انجمن با مجوزهای لازم پیش ببریم. از مزیت این گروه میتوان علاوه بر موراد ذکر شده به کسب درآمد از طریق خرید و فروش کوینها با وجود اینکه سرمایه هر کسی در اختیار خودش خواهد بود، ذکر کرد. پس در این گروه اصلا نیاز به سرمایه گذاری و ... نیست و سرمایه هر کسی در اختیار و در کیف پول خود خواهد بود. در نتیجه منافع و یا ضررهای احتمالی برای هر کسی به تناسب سرمایه او خواهد بود و دیگر سعی میشود با این کار ریسک کلاه برداری های اینترنتی و اسکم شدن سایتها گرفته شود. تیم اسپیک گروه یک بار راه اندازی شده است و کاربران جهت پیوستن به گروه تنها نیازمند داشتن یک آدرس سرور و پسورد در کنار دانلود نرم افزاری کم حجم برای تنها یک بار بوده است. حال تیم اسپیک گروه در اواسط ماه ژانویه دوباره در یک آدرس جدید وصل خواهد شد. تعداد اعضایی که به تیم اسپیک میتوانند بپیوندند محدود خواهد بود و بر اساس ظرفیت مشخص تیم اسپیک، افراد آنلاین میتوانند حضور داشته باشند. اخبار گروه در ابتدا از طریق علم و درس و گروه تجارت بیت کوین و سرمایه گذاری در گوگل اعلام خواهد شد.


پشتیبانی سایتها و سرورهای استخراج تنها از طریق نظرات علم و درس انجام خواهد شد. در موارد خاص از جمله ارسال تصویر و موارد دیگر از طریق ایمیل علم و درس انجام خواهد پذیرفت. لطفا سوالات و مشکلات خود را از بخش نظرات علم و درس عنوان نمایید.


در موارد زیر و صفحات ارجاعی ، قبل از هر اقدامی اخبار و نظرات را نیز دنبال نمایید
  اطلاعیه مهم 

1- لطفا از کسب درآمد در نت تا میتوانید منصرف شوید. سرمایه خود را در هر سایت و سروری و حتی بیشتر تریدرها خارج نمایید.

2- از کسب درآمد در هر فعالیتی که نیاز به سپردن سرمایه و گرفتن سود و ... دارد، خودداری نمایید

3- تجربه نشان داده است که 99.9 درصد تمامی سیستم های جذب سرمایه در نت، اسکم و کلاهبرداری است.(بخصوص با جذب زیرمجموعه)

4- تا به حال در حوزه های جذب سرمایه متداول در قبل مانند هایپ و باکس های کلیکی و سایر فعالیت ها، حتی یک مورد هم یک فعالیت سالم وجود نداشته است. یا در همان ابتدای کار اسکم شده اند - یا پونزی و .. پس از مدتی اسکم شده اند - و یا اینکه اگر تداوم داشته اند، در حقیقت نوعی کلاهبرداری پنهان بوده اند. مثلا اعمال ضرر برای کاربر و یا گرفتن وقت کاربر علاوه بر سرمایه او برای رسیدن کاربر به کمتر از سرمایه اولیه

5- در حوزه کلود هم کاملا مشخص شده است که تمامی کلاهبردان و سرمایه داران سودجو، به این روش روی آورده اند و... امرزوه این روش نیز دارای درصد بسیار بالایی از اسکم و کلاهبرداری است

6- دیگر به استخرها نیز نمیتوان اعتماد کرد - حتی با نرم افزار هم باید از بودن نرم افزارهای مخرب و سرقت وحشت داشت و هم باید به پرداختی آنها شک نمود. بهانه های هک برای بالا کشیدن موجودی کاربران


7- در حوزه ترید و خرید و فروش ارز و کریپتوها هم باید شانس بیاورید که حرکات شما منطبق با رفتارهای سرمایه گذاران اصلی و یا دلالان بازار باشد، تا سود بسیار ایده الی بدست آورید و جبران ضررهای احتمالی نیز شود. زیرا خرید و فروش های معمولی و با سود پایین، به ریسکشان ارزش ندارند. ممکن است که خبر هک و یا سرقت های ساختگی و ... باعث شود سرمایه ای را که ذره ذره جمع نموده اید ، در یک لحظه از دست بدهید


8- ایده و نظر ما در مورد هر فعالیتی ، بخصوص مربوط به ارزهای رمزنگاری (به دلیل ارتباط با حوزه ما) در این  صفحه  کاملا روشن است. حتما وقت خود را به این امر اختصاص دهید و نظرات خود را نیز عنوان نمایید.


از نظر ما تقریبا اکثر فضای نت، مربوط به جذب سرمایه با مشکل مواجه است . همه فعالیت ها در نت که نیاز به سرمایه گذاری است از باکس های کلیکی گرفته که حتی دارای کمترین توجیهات نمی باشند تا ارزهای رمزنگاری که دارای توجیه اقتصادی کار میباشند ، دارای ریسک بسیار بالایی میباشند.

 این جدول و مطالب آن به تازگی اضافه شده است(10/6/2015)


لطفا از سرمایه گذاری در هر فعالیتی که نیاز به سپردن وجه دارد، دیگر خوداری نمایید

اعم از: باکس ها - کلود -  هایپ - استخر- هرمی - ماتریکس -برخی تریدرها - برخی کیف پول های ناآشنا - بازارهای فارکس و .....

فعالیت هایی چون دابل بیتکوین و .. که اصلا نیاز به اشاره ندارد و صدردرصد اسکم هستند

و به قولی، دیگر سر بی درد خود را ....

اگر میتوانید صاحب یک سایت ارائه خدمات و کالا در نت باشید، قابل قبول است

اتفاقا همیشه فکر نکنید که باید در نت خدمات و کالای خود را بفروشید. برعکس اگر صاحب تخصص خاصی باشید، دادن خدمات رایگان میتواند تولید درآمد بهتری نماید

ضمنا من حاضر به همکاری با دوستان نیز هستم. حتی یک نفر (اعلام نمایند) با تعداد و نفرات بیشتر نیز میتوان به آن به عنوان یک شغل دوم نگاه نمود. شغلی که دیگر نگرانی ندارد و اگر حساب شده باشد، حتی میتواند در کمترین زمان به عنوان شغل اول و اصلی و حتی بسیار پربازده تبدیل شود. با داشتن مجوزهای لازم و ...سیستم سرورهای اجاره هش

سیستمی از سرورها سایت های کلود، بدین شکل است که شما پس از انتخاب مقدار هش، با پرداخت مبلغ اجاره آن برای مدت قرارداد، و تایید آن در کمترین زمان(معمولا 24 ساعت) ، از آن پس مقدار ماین با توجه به مقدار هش موجود در قرارداد شما ، روزانه به کیف پول شما واریز میشود (سیستم کلودسرویس)

البته روش پرداخت در سرورهای مختلف متفاوت است. برخی مواقع مبلغ درآمد شما، روزانه به پنل شما در سایت واریز میشود و سپس در یک روز هفته و یا... به صورت یکجا پرداخت میشود

این روش اگر سرور و سایت با هدف اسکم و یا ... فعالیت خود را آغاز نکرده باشد، بدین شکل است که معمولا با توجه به پرداختی های سایت، در پایان قرارداد، حدود چند درصد سود، علاوه بر بازگشت سرمایه برای مشتری پرداخت میشود. بسته به خدمات سرور از 30 تا 60 درصد سود میتواند باشد


اما متاسفانه تا این زمان ، تمامی سرورهایی که با این سیستم اقدام به فعالیت نموده اند، در همان سال اول و یا در سال دوم فعالیت خود، اسکم شده اند.

آخرین سرور و شرکتی که دارای ثبت در UK بود و تصاویر ویدئویی و گفتگوهایی بسیاری از صاحب آن وجود داشت، در 8 June سال 2015 پرداختی خود را قطع نمود.

این سرور دارای مشتریان فراوانی از کاربران کشورهای مختلف از جمله کشور انگلستان بود.


لطفا جهت پیگیری این سرور به صفحه مربوط به آموزش این سرور مراجعه نمایید.
از نظر ما اکثر فعالیت ها و یا به گونه ای تقریبا تمام سرمایه گذاری ها در نت در هر نوع فعالیت، چه فعالیت های مرتبط با ارزهای رمزنگای و چه فعالیت هایی که در قبل وجود داشته، در پایان یا اسکم میشوند و یا منجر به ضرر کاربر خواهند شد. ایده و نظر ما

حتی اگر با هدف اسکم دایر نشده باشند، وسوسه و طمع صاحبات آن  فعالیت منجر به این امر میشود.


SCAM

Site: www.bitcoincloudservices.com
هر طور رفتار نمایی، همانطور با تو رفتار خواهند نمود [امام صادق(ع) ]
 مهم : اسکریپت سی سیسایت اسکریپت سی سی : نمونه ای از اعمال سیاست های بسیار زیرکانه در کلاهبرداری

قبل از هر اقدامی به صفحه آموزش این سایت و اخبار آن مراجعه نمایید

صفحه


برای دیدن آخرین خبر بروزرسانی مدیریت سایت به این صفحه مراجعه نمایید

کلیه اخبار اسکریپت سی سی از صفحه مربوط به این سایت درج میشود


اخبار اسکریپت از این صفحه   - کلاه برداری سایت قطعی شد - (انتهای صفحه) - سفارشات کمتر از 100 و بیش از یک ماه ....

با وجود بازگشت موجودی کاربران و برگشت سایت به حالت عادی، اما توجیهات صاحبان و مدیران این سایت اصلا قابل قبول نیست و در برخی موارد حتی کودکانه است(صفحه اسکریپت)


SCRYPT
توجه    ریسک کاهش قیمت هش مانند CEX وجود دارد و طرح کلاهبرداری  توجه

اصلی ترین مزیت این سایت، کنترل و مدیریت پنل سایت و تمام سرمایه کاربر، توسط خود وی میباشد. کاربر هر زمان که مایل باشد، میتواند هش ها و سرمایه گذاری خود را مجدد به قیمت روز در بازار ترید سایت به سایر کاربران بفروشد و سرمایه خود را + تمامی سود ماین خود تا آن لحظه را از سایت خارج نماید. (همچنین میتوان به صورت دستی اقدام به خرید مجدد هش با سود ماین در بازار تریدهش و یا استفاده از گزینه خودکار برای سرمایه گذاری مجدد با سود خود نمود (کاملا خودکار با سود شما هش خریداری میشود)
این شرکت در کشور برزیل میباشد(Scrypt.cc) و هویت آن کاملا  مشخص است   این سایت تقریبا در اوایل 2014 تا سیس شده است  البته تا اینجا کار اعتبار خوبی کسب نموده است.بسیار شبیه به سایت س.ک.س اما تنها در ترید هش فعالیت مکیند
 اسکم بودن این سایت قطعی شده است
سایت اسکریپت سی سی : نمونه ای از اعمال سیاست های بسیار زیرکانه در کلاهبرداری
 برخی مشخصات این سایت:

 • مزیت اصلی سایت خرید و فروش هش و یا به عبارتی امکان برداشت تمامی سرمایه +سود ماین تا آن لحظه توسط کاربر ***
 • دارای گزینه خرید هش خودکار بوسیله سود روزانه (سرمایه گذاری مجدد خودکار)
 • سود ماین به قیمت هش بستگی دارد (مانند CEX)*** بنر سایت scrypt
 • پشتیبانی تا حدودی ضعیف است. اما دارای انجمن(چت) میباشد.
 • مقادیر بالا هش، به دلیل هزینه های سرور از درصد سود بیشتری بهره مند هستند. (بهتر است از یک دهم بیتکوین به بالا خرید خود را انجام داد. مگر برای تست باشد.
 • مهم: در این سایت به دلیل الگوریتم (Scrypt)، از کیلو هش استفاده میشود
 • تا این لحظه بیشتر از یکسال (بروزرسانی) از دامنه اش میگذرد و سالانه تمدید میشود. *
 • سود شما به صورت منظم و دقیق در پنل آن ثبت میشود. باید هر 10 دقیقه به شما گزارش دهد. 
 • کارمزد برای برداشت در پنل آن =0.001 BTC ***
 • ضمنا حداقل واریز 0.0005 BTC میباشد.
 • تا زمانی که در حساب شما هش وجود دارد، به نسبت هش شما، برای شما ماین انجام میشود و سود ماین برای شما به صورت لحظه ای(هر ده دقیقه) به حساب شما در سایت واریز میشود. در کنار آن میتوان از خرید و فروش هش نیز بهره برد (ریسک کاهش قیمت هش در درازمدت) 
 • از نظر اعتبار : کشور ایده آل نیست - سابقه کمتر از 2 سال - ریسک کاهش قیمت هش* - پونزی در این سیستم قابل قبول نیست (منظور پونزی بودن سیستم است و نه اسکم بودن سیستم)
 • ماشین حساب سایت دقیق است
 • نمودار قیمت هش - نمودار ماین (برگرفته از ماشین حساب سایت) و آخرین پاسخ های مدیریت سایت در قسمت چت اگر در خود سایت در دسترس نباشد، میتوانید به این آدرس بروید (معرفی شده توسط حمید عزیز)
 • اطلاعیه های مهم در صفحه دشبرد شما درج خواهد شد
 • کسب درآمد در حوزه های سرمایه گذاری تنها یک رویاست. به هر سایتی نمیتوان اعتماد کرد.(اکثریت)  -  لطفا این پست را مطالعه نمایید.


*** کاربر هر زمان که مایل باشد میتوانید هش های خریداری شده خود را به قیمت روز  بفروشد و تمامی سرمایه خود را خارج نماید و از طرفی حتی میتواند با خرید و فروش هش اقدام به کسب درآمد و ترید نماید. به عبارتی کاربران هش را اجاره نمیکنند و با یکدیگر معامله میکنند (کاربران هش را با یکدیگر معامله میکنند و نه با سایت. بدون کارمزد ترید!) 


***سیستم این سایت به مانند CEX است. این یعنی در مواقعی که قیمت هش برای چند ماه کاهش نداشته باشد و یا نوسانات کمی داشته باشد، سود ماین بسیار عالی است. از طرفی درصد سود با افزایش هش به دلیل هزینه های تعمیر و نگهداری سرور، افزایش می یابد. 

در نتیجه در ارقام بسیار کم هش، نباید فعالیت نمود و بهتر است برای سود و بازدهی بهتر، حداقل یک دهم بیتکوین هش در آن خریداری نمود تا سود ماین ایده آل و عالی باشد. تمامی موارد ذکر شده تنها زمانی ایده آل است که کاربر نسبت به فعالیت در این سایت از تجربه کافی برخودار باشد و بتواند با تجزیه و تحلیل منحنی های قیمت و دیفیکالتی و نیز قدرت هش ، پیش بینی های نسبتا دقیقی نسبت به قیمت هش داشته باشد و ریسک کاهشقیمت هش را کاهش دهد.

* ریسک کاهش قیمت هش در نتیجه کاهش ماین و حوادث باید همیشه توسط کاربر مدیریت شود. (یکی دو بار در سال)

*** به دلیل کارمزد نسبتا بالای برداشت (یکی میلی یا یک هزارم بیتکوین) بهتر است که در صورت ممکن از دفعات برداشت خود کم نموده و یکجا این کار را انجام داد. ضمن اینکه میتوان از پنل سایت علاوه بر کسب درآمد در ترید و یا همان خرید و فروش هش، در زمان خرید و نگهداری هش از ماین و سود ماین برخودار شد و به عنوان حتی یک کیف پول از پنل سات استفاده کرد.استارت و شروع :  2014-01-15

 انقضاء دامین: 2016-01-15

آبدیت شده در تاریخ : 2014-12-16

MARCELO SANTOS

Phone Number(BR) : 5599999999 (برزیل) - تایید نشده 

این سایت اسکم است


سایت اسکریپت سی سی - 

scrypt.cc- آموزش تصویری استخراج و خرید و فروش کیلوهاش - مگاهاش
این سایت در نسخه بتا است و در پنل آن مانند cex امکان خرید و فروش هش میسر است(مانند یک بورس) ولی از نظر الگوریتم به CEX شباهت ندارد. البته این سایت با استخر ترید خود شاید در آینده با ایده های جدید گزینه خوبی باشد. سود روزانه و ماهانه شما به صورت منظم و دقیق در پنل آن ثبت میشود یعنی در اصل باید هر 10 دقیقه به شما گزارش دهد. استخراج در استخر خصوصی این سایت انجام میشود و البته به دلیل داشتن سرور این یک مزیت برای این سایت محسوب میشود(مهم) فعلا انتخاب اینکه در چه کوینی برای شما استخراج نماید، به دست سایت است و بعدا امکان اضافه شدن آن و تنظیمات دست کاربر وجود دارد. ولی سایت تضمین کرده است که در بیشترین بازدهی این عمل را انجام دهد.* امکان انتقال هش و بهتر بگوییم کیلو هش به خارج سایت و استخر دیگر میسر نیست و تنها ماین در استخر خصوصی سایت میسر است  
امکان تنظیم کلید خودکار خرید هش در سایت وجود دارد. به عنوان مثال فردی در سایت، معادل سه بیتکوین هش در پنل خود خریداری نموده است. این شخص به دلیل مشغله کمتر به پنل سایت سر میزند و نیز تمایل به کسب درآمد از ترید و خرید و فروش را ندارد (ریسک آن را نمیپذیرد)،  با فعال کردن گزینه خودکار در پنل سایت، هر روز و حتی در بازههای زمانی کمتر، سایت به صورت خودکار از طریق سود ماین وی (سود ماین سه بیتکوین هش) برای این کاربر هش جدید خریداری میکند و به تعداد هش این کاربر افزوده میشود. در نتیجه سود وی هر روز افزایش مییابد. (البته به دلیل وجود ریسک کاهش قیمت هش، بهتر است ، هر از چند گاهی نموارهای قیمت و ... ارزهای رمزنگاری را دنبال نمود)

آموزش کامل سرور و بازار بورس هش Scrypt - کلیک نمایید
 
    
توضیح: برخی از کوین ها مانند بیتکوین از الگوریتم Sha256   استفاده میشود و در تولید برخی از الگوریتم اسکریپت استفاده مییشود( حال تفاوت مقدار های کیلوهش یا گیگاهش و مگاهاش به این دلیل میباشد)
در حال حاضر الگوریتم های متفاوت و متنوعی در استخراج کوین ها استفاده میشود.اما ُSha-256  و Scrypt از متداول ترین الگوریتم ها هستند.
به خانواده کوین ها و ارزهای رمزنگاری (کریپتوها) پس از بیتکوین، Altcoin گفته میشود.

آموزش کامل سرور اسکریپت سی سی در این صفحه
موفق باشید

جالب اینجاست که کمی بعد براحتی ادعا هک را نیز منتشر کرده اند. سرقت و هکی که خود حتی نمیدانند وجود داشته است و یا ....

دور زدن کاربران در کلودمینر شروع شد
فعلا به بهانه های تغییرات و ... در برابر هک 

کسب درآمد رایگان بیتکوین
برای مشاهده لیست این سایت ها به این صفحه مراجعه نمایید
جهت آموزش هر سایت، به صفحات ارجاعی در همان صفحه مراجعه  نمایید

کم‌ترین میزان حقوق برادرت بر تو آن است که آنچه را برای خودت دوست می‌داری،برای او نیز دوست بداری و آنچه را برای خودت نمی‌پسندی، برای او نپسندی [امام صادق (ع)]Trader and Miner CEX

نکته : استخر سایت CEX ابتدا تعلیق شد و به نظر میرسد که برای همیشه این استخر دیگر فعالیت نکند. کاملا مشهود بود که مدیراین آن به دنبال فعالیت های مشابه هستند. در نظر ما این طور بود که شاید حتی فعالیتی مانند سایت جاوماینر انجام دهند. اما چیزی که همیشه مشهود است، آنها تنها به درآمد خود می اندیشند و اصلا کاربران را در نظر نخواهند گرفت. این سایت دیگر در حوزه ماینینگ و استخر فعالیت ندارد. و تنها در حوزه خرید و فروش بیتکوین - ارزهای رمزنگاری و ارزهای الکترونیکی فعالیت میکند. اما به دلیل اینکه پس از تعلیق استخر این سایت، فعالیت در آن از رونق افتاده است و این سایت ، اعتبار همیشگی خود را ندارد، فعلا مطلب آموزشی این سایت برای دفعه سوم، آبدیت نشده است و به دنبال تصمیم گیری نهایی مدیران و نیز رونق این فعالیت هستیم
اگر اخبار این صفحه و نیز صفحه اخبار ارزهای رمزنگاری را دنبال نمایید، به این نتیج خواهید رسید.

استخر CEX  به حالت تعلیق است و راه انداز مجدد بعید به نظر میرسد

توجه به مرور از رتبه این سایت به دلایل زیر کاسته شده است توجه

 • دخالت در پنل های خرید و فروش و در دست گرفتن ردیف اول منو پیشنهادی ترید
 • ریسک بالای ماینینگ در این سایت و بازخورد منفی در برخی شرایط
 • تغییر خدمات و قوانین در سایت، همزمان با بهبود کیفی کار (رو به سختی)
 • ریسک بالا و در نهایت تعلیق خدمات استخر
مزایا:
 • دارای یکی از بهترین پشتیبانی ها در حل مشکلات کاربران
 • دارای پشتوانی مالی برای انجام تعهدات 
 • دارای یکی از ایمن ترین پنل ها برای کاربر در انجام ترید و ورود و خروج
 • دارای بالاترین امنیت از نظر سایت و مقابله با هک و ...
نکته : به مرور دخالت در پنل ها کاسته شده و یا میتوان گفت حذف شده است.
نکته: ریسک تحریمات در این تریدر و ماینر بسیار ضعیف است. زیرا از همان ابتدا برای این مسئله قوانین خاصی اعمال شده است و مانند برخی سایت ها با قوانین بازی نشده است

از نظر اعتبار در بخش مشارکت با Ghash در حال حاضر رتبه کمتری نسبت به برخی سرورها مانند اسکریپت و جنیسیس (منجر به ضرر کاربر)  به سایت CEX داده میشود. سرور به حالت تعلیق است

نکته : احتمال اینکه این سرور نیز مانند برخی سرورها به سمت ایجاد کوین و سهام برود وجود دارد

البته در این زمینه برخی شرکت های صاحب نام مانند جاوماینر(زن کلود) توانستند با طراحی یک کار حساب شده و هدفمند، به قولی دست به یک نوع سوء استفاده از منابع مالی کاربران در جهت منافع خود برنند. کاری با برنامه و قانونی (کلاهبرداری قانونی با قربانی کردن کاربران)


سایت CEX از نظر ترید بخصوص در گذشته ، گزینه بسیار ایده آلی بوده است و همچنان نیز درصدد برگشت به گذشته خود میباشد. تاثیرات منفی در این سایت حاصل تعلیق استخر و نیز دخالت های قبلی در پنل ها است


این سایت یک بازار بورس بیت کوین و هش با درآمدی کاملا معقول و منطقی میباشد. (مسئله درآمد با نکات و رفتارهای هوشمندانه کاربر همراه است) در پنل آن کاملا امکان خرید و فروش اکثر کریپتوها (هر دوره به تعداد کریپتوها افزوده میشود) را مانند یک بازار بورس در اختیار خواهید داشت. خرید و فروش در سایت CEX بسیار سخت میباشد و کاربر باید مانند خرید و فروش سهام عمل نماید و در این راه نیاز به پیش بینی آینده در کنار استفاده از شانس خود خواهد داشت. اقدام به موقع و کاملا معقول با توجه به پیگیری اخبار کریپتوها و سایتها و مطالعه و تحقیق کاربر، میتواند سود خوبی عاید او نماید. مدیران این سایت تا کنون مصاحبه های متعددی با بزرگتری رسانه ها و خبرگزاری های جهان انجام داده اند.

س ک س برای کسانی خوب است که علاقه به خرید و فروش دارند. حال این خرید و فروش میتواند به دو صورت انجام پذیرد. 

 • گذاشتن وقت مستمر و نشستن مداوم و حداقل چند ساعت در روز پای پنل سایت
 • درج پیشنهادات و تراکنش های معقول و متنوع در سایت و پیش بینی آینده و پیگیری آنها در ورودهای بعدی
تجربه نشان داده است که هر دو حالت بالا اگر هوشمندانه انجام پذیرد، میتواند در کنار ماین و استخراج موقتی، سود خوبی عاید کاربر نماید (از پنل س ک س، تنها جهت ماین موقتی استفاده نمایید- به صفحه آموزش این سایت مراجعه نمایید). ضمنا نکته مهمی که درپنل این سایت جهت ماین وجود دارد این است که ماین در این سایت و یا بهتر بگوییم سرور ghash تنها به بیت کوین ختم نمیشود و زمانی که کاربر اقدام به خرید هش ریادر این سایت مینماید، متناسب به مقدار گیگاهش او، ماین علاوه بر بیت کوین، در چند ارز دیگر مانند نیم کوین و ... انجام میپذیرد. بهترین حالت تنظیمات در این سایت، همان تنظیمات پیش فرض میباشد. (ماین در این سایت بسیار سخت و دارای نکات خاصی میباشد)

این سایت بیشتر از آنکه یک ماینر باشد، یک تریدر است. ما آنالیز کاملی نسبت این سایت داشته ایم و خواهیم داشت. اگر به صفحه مربوط به سایت CEX مراجعه کنید، خواهید دید که ما سعی کرده ایم در کنار آنالیز خود، معایب و مزایای این سایت را بازگو نماییم. البته این سایت در سال دوم فعالیت خود میباشد و هنوز در حالت بتا به سر میبرد. به دلیل اینکه این سایت در مرحله بتا میباشد؛ هر لحظه ممکن است با تغییراتی در پنل آن روبرو شویم. ولی کلیت کار در این سایت تغییر تا به حال تغییر نکرده است. دلیل ذکر این گفته این است که اگر متوجه برخی معایب این سایت از سوی ما شدید، این امر از ارزش و اعتبار این سایت نمی کاهد. در جهان نت، تریدرهای بسیار وجود دارند که حتی بهترین این تریدرها با معایبی در کنار محاسن آنها روبرو خواهند بود. حال درج معایب س ک س تنها به دلیل تمرکز ما بر روی پنل آن میباشد و اگر همین امر برای بهترین تریدرهای دنیا انجام شود، شاید تعداد معایب آنها حتی بیشتر از سایت س ک س به نظر برسد.

نکته : از نظر اعتبار، سایت CEX به پای چند تریدر محبوب دنیا نمیرسد و تنها زمان، اعتبار این سایت و یا عدم اعتبار آن را ثابت خواهد نمود..

سایت CEX دارای مزیتی میباشد که آن را به تنهایی در میان تمامی تریدرها و ایکسچنجرها به یدک میکشد و حتی این مسئله شعار این سایت میباشد. سایت CEX تنها تریدری در دنیا است که درست در زمانی که اقدام به تریدر در قسمت هش در این سایت میکنید، میتوانید از امکان ماین نیز برخوردار شوید. این مسئله نکاتی به همراه دارد که در صفحه مربوط به آموزش و نکات این سایت درج شده است. 

این سایت مرتبط با سرور بزرگ جهان یعنی Ghash میباشد و زمانی که در آن اقدام به خرید هش میکنید، به میزان هش شما (گیگاهاش) برای شما ماین انجام میشود. یعنی تا زمانی که در پنل شما هش وجود داشته باشد، برای شما استخراج انجام میشود. مگر اقدام به فروش آن نمایید.

اگر در پنل سایت CEX وقت بگذارید، براحتی میتوانید از خرید و فروش ارزهایی دیجیتالی چون بیتکوین(Bitcoin) - داگ کوین (Dogecoin) نیم کوین (NAmecoin)و ارزهای بانکی مانند دلار(USD) - یورو(EUR) و حتی خود گیگاهش درآمد کسب نمایید. شک نکنید که همیشه نوسانات در تمامی کریپتوها وجود خواهد داشت و این امر، موقعیت خرید و فروش را ایجاد میکند. حتی اگر کسی اقدام به خرید یک ارز رمزنگاری نماید و پس از خرید او، در خلاف تصورش، قیمت به جای اینکه بالا رود، کاهش یابد، اصلا نباید از این مسئله نگران بود، زیر براحتی میتوان با کمی صبر، ارز خود را در قیمت و بهای ایده آل خود فروخت.

سایت CEX، دارای اعتباری چون سرور کلودسرویس و حتی بیشتر از این سایت است. ضمن اینکه در پنل آن، شما دارای یک آدرس اختصاصی و شماره حساب کاملا اختصاصی برای هر کریپتو خواهید بود. پس براحتی میتوان در پنل آن، به صورت همزمان از چندین کیف پول بهره برد. نگران کار در پنل این سایت نباشید و ما علاوه بر آموزش های مستمر خود، همیشه همراه شما خواهیم بود و  با پشتیبانی دائم، سعی بر بازدهی بهتر آموزش های خود خواهیم داشت. سوالات خود را پس از مطالعه دقیق تمامی صفحات مربوط به این تریدر و نیز ماینر، از بخش نظرات عنوان نمایید. مطمئن باشید، کمتر از 24 ساعت پاسخ داده خواهد شد.


برای ثبت نام آموزش زیر را بخوانید. مطابق با تصویر، مراحل را طی نمایید. پس از ثبت نام و ورود به سایت س ک س از طریق آموزش تصویری زیر ، ابتدا به این صفحه بروید و نکات لازم در این سایت را مطالعه نمایید. در این صفحه شاید شما با معایبی از این سایت نیز آشنا شوید که البته به دلیل اینکه این سایت در مرحله بتا است ممکن است در هر لحظه ای موارد و معایت ذکر شده تغییر نمایید و یا برنامه  جدیدی به این سایت اضافه شود. اگر در صفحه ذکر شده ما در کنار محاسن این سایت معایبی از آن را بیان کرده ایم، دلیلی بر پایین آمدن اعتبار این سایت نیست و تنها به این دلیل که ما این سایت را به صورت کامل زیر ذره بین برده ایم، معایب و محاسن آن بیشتر جلوه خواهد نمود و مطمئن باشید که تمامی تریدرهای دنیا حتی محبوب ترین آنها در دنیا مانند تریدر  با معایبی روبرو خواهند بود که حتی به جرات میتوان گفت که سایت CEX در میان بسیاری از تریدرهای بزرگ و محبوب جهان دارای اعتبار و محاسن بسیاری است و برای ایرانی ها حتی میتواند به عنوان یکی از سه گزینه اول انتخاب شود.صفحه آموزش و نکات سایت CEX


برای ثبت نام در این سایت ابتدا روی بنر زیر کلیک کنید

 و حتما  صفحه آموزشی  مربوط به این سایت را مطالعه نمایید و سپس اقدام به فعالیت نمایید.

مراحل را دنبالکنید

Click the banner


روی گزینه Sign Up در بالای صفحه کلیک نمایید.


آموزش ثبت نام و ورود اطلاعات در سایت CEX


Enter information

سپس اطلاعات و مشخصات خود را وارد کنید:

ثبت نام در تریدر و ماینر CEX

سوال جواب برای این است،اگر پسورد فراموش شد بوسیله جواب سوال امنیتی،پسورد را بازیابی نمایید.

Confirmation email

تایید حساب و ایمیل

در این مرحله به سراغ ایملی که در زمان ثبت نام وارد نموده اید، بروید. یک ایمیل از سوی سایت جهت کانفیرم و تایید حساب خود، دریافت میکنید. ایمیل را باز نمایید و روی لینک موجود در آن کلیک نمایید.


1 Confirm Account

تایید و فاکتور دوم حساب 

حال این مرحله بستگی به تصمیم شما و حسابتان دارد. یعنی اگر بوسیله ابزارهای ضد فیلترینگ و با یک هویت جعلی مانند استفاده از نام یک کشور دروغین اقدام به ثبت نام نموده اید، پس منطق حکم میکند که شما از پنل های تماس و SMS استفاده نکنید. ضمن اینکه برای اینکه بهتر است ابتدا صفحه نکات این سایت را مطالعه نمایید. در آنجا یکی از مسائلی که ما در آموزش خود مطرح نموده ایم، ارتقای حساب تنها برای کشورهایی که جزء تحریمات بانکی محسوب نمیشوند، میسر است. البته در اکانت معمولی اکثر امکانات در اختیار فرد خواهد بود. و تنها موارد اندکی چون ورود و خروج دلار در مقادیر بالا و یا عدم استفاده کلی از این پنل ، اما تنها در ورود و خروج به سایت است.

ضمنا یک حساب زمانی میتواند ارتقا یابد که حداقل سه ماه سابقه داشته باشد.

خوب حال ما فرض بر این گرفته ایم که شما پنل SMS را انتخاب نموده اید. جهت این کار مطابق با تصویر زیر، پس از کلیک کردن یک صفحه مانند صفحه زیر باز میشود و شما باید ابتدا روی پنل SMS ( در این آموزش) کلیک نمایید. سپس مطابق با دو تصویر زیر (ممکن است که پنل ها تغییر کرده باشد- اما کلیت کار همین است) شماره همراه خود را به همراه نام کشوری که در آن ساکن هستید وارد کنید و پس از زدن گزینه Next ، برای شما یک SMS  ارسال میشود که باید کد ارسال شده در  sms خود را در کادر وارد کنید و تایید را بزنید.(verify)( هر باری که قصد ورود به سایت را داشته باشید، مانند تصویر دوم در زیر، یک  پنل باز میشود که شما با کلیک بر روی پنل اس ام اس، کدی را دریافت خواهید نمود که باید آن کد را در زیر وارد نمایید و سپس کلید تایید را کلیک نمایید تا وارد اکانت خود شوید.

پنل قبلی سایت

آموزش تصویری سایت CEX
2 Confirm Account

برای تایید  وارد پنل زیر می شوید. حال باید حساب خود را از طریق دریافت یک کد بوسیله SMS یا تماس تلفنی و یا نرم افزار **** تایید نمایید. (پنل جدید سایت)

آیا خرید گیگاهش در سایت CEX خوب است


با انجام صحیح مراحل بالا و تایید کد دو مرحله ای، شما وارد صفحه ای مانند تصویر زیر شوید.

چطور میتوان در نت درآمد کسب نمود- چگونه میتوان بیتکوین تولید و خرید و فروش نمود


پس از تایید این پنل، ثبت نام شما دیگر کامل شده است و از این پس با وارد نمودن نام کاربری و رمز عبور و تایید آن وارد پنل فاکتور دوم میشوید. در این مرحله دقیقا مانند مرحله قبل، برای ورود نیز مانند مرحله ثبت نام یک کد را با توجه به نوع انتخاب شما در فاکتور دوم باید وارد نمایید. با وارد کردن کد دو مرحله ای اعتبار سنجی یا همان فاکتور دوم ، میتوانید وارد سایت شوید.

در اولین ورود ؛ ممکن است با یک مقاله آموزش در ابتدا روبرو شوید.


نکته :

تمامی مراحل ممکن است به دلیل بتا بودن سایت تغییر نماید ولی کلیت کار به همین شکل است. در این صفحه شما با برخی از موارد آموزشی میتوانید آشنا شوید و برای تکمیل این مسئله، حتما صفحه ای که قبلا به آن اشاره شد را جهت کار با پنل های این سایت مشاهده نمایید. عکس های این صفحه میتواند به شما کمک بسزایی نماید.فعالیت در سایت CEX

آموزش فعالیت در پنل سایت سی ای اکس

  Item 1 - Login  

آموزش ورود به سایت و تریدر CEX
Item 1 - Finance 


جهت افتتاح حساب بیت کوین روی کلید زیر کلیک کنید. (آموزش به صورت تصویری)

Click the button below to open an account

 پس از باز کردن حساب بیتکوین مانند تصاویر زیر میتوانید حساب CEX خود را شارژ نمایید. سایر کریپتوها مانند داگ کوین و لایت و یا نیم کوین و هر کوین دیگری نیز به همین ترتیب میباشد. جهت آموزش افتتاح حساب داگ کوین نیز میتوانید به این صفحه مراجعه نمایید.  یعنی ابتدا شما باید یا در والت خود در خارج از سایت CEX مانده و موجودی داشته باشید و یا هر کوینی که نیاز به افزایش موجودی در سایت CEX را دارید، از یک صرافی خریداری نمایید و سپس مانند تصاویر زیر جهت آنتقال آن به پنل س ک س خود، شماره حساب همان کوین را وارد کنید.

Deposit snd Withdrawal Elmodars.ir

مانند تصویر زیر وارد قسمت مربوط به بالانس خود شوید


مانده حساب و تراکنش های شما در CEX - Finance - balanc

or

یا مانند تصویر مقابل بر روی کلید آبی کلیک نمایید.


 


پس از ورود با صفحه ای روبرو میشوید که در ابتدای آن سه گزینه وجود دارد . کزینه وسط مربوط به ثبت تراکنش های شما در سایت س.ک.س میباشد(کلیه معاملات شما اعم از خرید و فروش و حتی استخراج و ماین شما در این صفحه ثبت میشود(حتی کنسلی ها) (سایت علم و درس دات آی آر)گزینه سمت چپ ، گزینه ای است که به بحث ما مربوط میشود و روی آن کلیک نمایید. یعنی مانند عکس مقابل شما بر روی گزینه سمت چپ باید کلیک نماییدپس از باز شدن، با پنجره ای روبرو خواهید شد که در مقابل هر کریپتو (بیتکوین و لایتکوین و داگ کوین و ... و ارزی چون دلار دو گزینه وجود دارد(مانند عکس زیر )مقدار بالانس و مانده موجودی هر ارز و کریپتو شما را در این صفحه میتوان بطور کامل مشاهده نمود. یعنی مانده حساب تمام ارزهای شما در این صفحه وجود دارد.حتی اگر مقداری از یک ارز شما در زمانی که شما یک تراکنش خرید و یا فروش را ثبت نموده اید ولی هنوز کامل و تایید نشده است و یا کسی پیشنهاد شما را قبول و تایید نکرده است(برای خرید و فروش) در این صفحه آن را نیز نشان میدهد و موجودی کامل شما را نیز نشان میدهد.

واریز و برداشت به پنل CEX

برای واریز به هر حساب و شارژ هر کریپتو در پنل س.ک.س خود، باید گزینه سمت چپ در تصویر بالا را انتخاب نمایید و نیز برای برداشت هر کریپتو باید گزینه سمت راست آن را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال در عکس زیر ما قصد واریز بیتکوین به پنل سایت و شارژ حساب بیتکوین خود برای ترید و یا ماین را داریم:

واریز بیتکوین از پنل تریدر CEX - س ک س


و یا در عکس زیر قصد برداشت از حساب داگ کوین خود(دوژکوین_داج کوین) را داریم
برداشت داگ کوین از پنل CEX - انتقال Dogecoin

نکته مهم

نکته مهم: برای برداشت هر کریپتو و ارزی ، مقدار بسیار کمی جهت کارمزد باید پرداخت نماییم که این مقدار در مورد هر آلت کوینی در زیر آن نوشته شده است و نیز برای برداشت هر کریپتو ای، یک حداقل برداشتی وجود دارد که این مسئله نیز ذکر شده است و یا با یک پیغام قرمز در صورت درج عدد کمتر به شما هشدار میدهد.

پس از تایید برداشت شما به تایید دو مرحله ای منتقل میشوید که با توجه به تنظیمات حساب خود، باید از طریق یکی از سه پنل این سایت برای تایید کد دو مرحله ای اقدام نمایید.(به عنوان مثال همان پنل SMS - کمی قبل تر تصویر آن درج شده است)


 توضیح :

به دلیل اینکه ممکن تغییرات بسیاری در سایتهایی مانند س.کس و یا گوگل و .. پیش بیاید، ما سعی خواهیم داشت که عکس هایی از پنل جدید این سایت قرار دهیم و آموزش خود را به روز نماییم ولی در عین حال اگر تغییر از سوی ما کوتاهی شد و یا از چشم ما پنهان ماند، کلیات کار به همین شکل است و تفاوت چندانی نمیکند.به عنوان مثال دو عکس زیر تفاوت پنل CEX را در این چند ماه به شما نشان میدهد.  Item 2 - Trade  

ابتدا مانند تصویر زیر وارد صفحه تجارت یا خرید و فروش شوید.

آموزش ترید و تجارت در 

سایت و تریدر CEX

شما زمانی که در صفحه ترید هستید یا همان خرید و فروش ارز و گیگاهاش ، در بالای صفحه  چند عدد دارید(زیر گزینه های مربوط به بالانس و ترید، شما چند عدد مشاهده می نمایید(در همان بخش سیاه رنگ صفحه) این اعداد مانده چند حساب اصلی شما را نشان میدهد که برای مشاهده کامل مانده همه حسابها قبلا و در بالا توضیح داده شد.


مانده حساب در تریدر س ک س - سی ای اکس


در قسمت دوم صفحه شما میتوانید در بازه های یک روز و یک هفته و یک ماه نوسانات مربوط به قیمت ها را مشاهده کنید و این نوسانات به صورت یک نمودار میباشد و در وسط صفحه شما میتوانید محل خرید و فروش را مشاهد کنید و اینکه با چه قیمتی بخرید و یا با چه قیمتی بفروشید که تصمیم صحیح دراین قسمت خودش مانند کسی است که در بورس تصمیمات صحیح تر را میگیرد و بهتر میتواند آینده را پیش بینی کند. هوش و هنر شما دراین قسمت نمایان میشود. و در پایین نمودار (در تصویر زیر)  جایی است که شما باید تصمیمات خود را به مرحله اجرا گذاشته و خرید و فروش خود را انجام دهید. ضمنا در پایین آن پنل مربوط به خرید و فروش وجود دارد که اگر نیاز به آموزش تصویری این پنل داشتید، تنها پس از ثبت نام یک ایمیل برای ما ارسال نمایید. تا به صورت تصویری شما را راهنمایی نماییم.


Item 3 - Ghash.io

این گزینه در بالای صفحه و در سمت چپ میباشد.

این قسمت مربوط به سروری است که مشغول حل معادلات ریاضی میباشد(یعنی سرور GHash که کمتر کسی است در زمینه ماین فعالیت داشته باشد و نام این سرور که یکی از دو سرور معتبر جهان است را نشنیده باشد. ضمنا سایت سک.س در اصل یک تریدر است که امکانات و مزایای بیشتری نسبت به سایر تریدرها دارا میباشد(بازار بورس_ماینر_اجاره سخت افزار). سایت به طور خودکار برای شما برحسب مقدارگیگاهاشی که در حساب شما میباشد ، برای شماخودکار یک کارگر(Worker) میسازد و برایتان کار میکند و پس حل مسئله ریاضی، درآمد آن را برحسب بیتکوین به حساب شما میریزد. و هر چه مقدار سرمایه شما و یا همان گیگاهاش شما بیشتر باشد، سهم بیشتر از حل مسائل میبرید و درآمد بیشتر خواهید داشت.

استخر ghash - سایت cex


   Item 4 - Redeem   

انتقال هش و از گروه در آوردن سخت افزار

 

 این قسمت مربوط به سهام داران و کسانی که سخت افزار اجاره کرده اند میباشد و ما به این قسمت معمولا کاری نداریم


به غیر از گزینه هایی که تا به حال اشاره کردیم، گزینه های دیگری نیز در بالای صفحه شما وجود دارد که به صورت خلاصه در زیر توضیح داده شده است و در عکس زیر میتوانید مشاهده نمایید.

 

Item 5 - All the options 

گزینه های موجود در پنل سایت CEX


1- Refferals Progeram : در این قسمت میتوانید کسانی که از طریق لینک شما ثبت نام کرده اند ببینید.

2- Verification : تمامی تنظیمات حساب و پروفایل شما در این قسمت قرار دارد

3- FQA  :  مانند همیشه بخش پاسخ به سوالات متداول و پرسش و پاسخ

4- Support : از اینجا میتوانید با مدیران ارتباط برقرار کنید.

سایت cex ، پنل بسیار سختی دارد و نیز نکات بسیار مهمی که از طریق آموزش های ما و نیز ایمیل و نظرات میتوانید به آنها آشنا شوید.

در سایت س.ـک.س مقادیر کم ، سودی ندارند و همه سود شما صرف هزینه و نگهداری سرور میشود(در مسئله ماینینگ و استخراج)

2- How to buy bitcoin :   این قسمت مربوط به خرید بیت کوین از پنل سایت CEX بوسیله کارت های اعتباری و ارزهای بانکی میباشد

 نکته : ما سعی کرده ایم که همواره پنل این سایت را در این صفحه آموزشی به روز نماییم ولی سایت CEX به دلیل افزایش ارزها و تغییرات بسیار در این سایت، مدام در حال تغییر است.

آموزش و توضیحات کامل تر در این صفحهelmodars.blogsky.com
elmodars.ir

هر چیزی زکاتی دارد و زکات علم این است که به اهلش یاد بدهی
[امام صادق (ع)]


Trader and Market Bittrex

آموزش Bittrex از 

سوی وبلاگ علم و درس - اولین وب سایت تخصصی بیتکوین و سایر کریپتوها به همراه آموزش فعالیت در تریدرها و سرورهای ابری بیتکوین (کلود ماینینگ) - آموزش ساخت والت های 

بیتکوین - داگ کوین - لایت کوین و .... Altcoin - آموزش فعالیت در سرورهای Cloud Mining از جمله bitcoin cloud services


تریدر Bittrex ، اولین سال فعالیت خود را پشت سرگذاشت و وارد سال دوم از فعالیت خود شده است. یکی از نقاط قوت این سایت، امنیت بالای آن است. امنیت حساب کاربران آن به صورت فردی نیز از طریق فاکتور دوم Google Authenticator جهت ورود و برای برداشت از طریق ایمیل تامین میشود. این تریدر دارای ایمنی بالایی همچون CEX و ... میباشد.

خرید و فروش و تجارت در این سایت همچون یک بازار بورس در تعداد بالایی از کریپتوها انجام میشود. به طوری که یکی از مزایا این سایت وجود همین تنوع کریپتوها و تعداد بالایی از آنها جهت خرید و فروش میباشد. در این تریدر براحتی اگر در کوین خاصی، میزان معاملات کاهش یابد، سایت به مدت 2 هفته به کاربران منفعت برای آن کوین فرصت میدهد و به محض اینکه این زمان سپری شود و میزان معاملات آن کوین در مدت معین شده کمتر از 0.2 بیتکوین باشد، آن کریپتو از لیست معاملات حذف میشود. خاطر نشان میشوم که این مسئله به طرق گوناگون به کاربران پیغام و گوشزد میشود و کاربر براحتی فرصت دارد تا وضعیت خود را تغییر دهد و یا در انتظار رسیدن به حد مطلوب معاملات در آن کوین منتظر ماند.

البته در اکثر اوقات، معاملات کوین قبل از انتقضاء مهلت مقرر، به حداقل لازم میرسد

ضمن اینکه این مسئله تنها برای چند کوین غیر بی نام و کم شهرت و بخصوص کوین هایی که دارای قیمت کمی به نسبت بیتکوین میباشند، اتفاق خواهد افتاد. ( به عنوان مثال، بهای خرید و فروش آن کوین ، حدود کمتر از 10 ساتوشی است)

بیت ترکس با وجود مدت کوتاه فعالیت، دارای اعتبار بسیار بالایی است و بهتر بگوییم برای این تریدر اعتبار بالای در نظر گرفته میشود و به آن حتی بیشترین و یا به گونه ای اعتبار کامل داده میشود.

نکته :


نکته :

 وجود هیچ شرکت و سایتی، نشان از پایداری آن ندارد. این برای هر سایتی حتی معتبرترین کیف پول های دنیا صدق میکند. زیرا مسائلی چون برشکستگی ، حمله ، هک و ... همیشه وجود خواهد داشت. البته سایت ها و شرکت های معتبر در هر شرایطی سعی به جبران خسارت کاربران خود نموده اند.


ساپورت از طریق خدمات zendesk میباشد.

جهت ورود به سایت بیت ترکس بر روی بنر زیر کلیک نمایید:

برای ورود به سایت Bittrex کلیک نمایید. elmodars.ir

Step 2 -  Sign up

اطلاعات لازم را مانند تصویر فلش وارد نمایید:


چگونه در تریدر Bittrex ثبت نام نماییم؟


 Step 2 -  Sign in 


جهت ورود و آموزش تصویری سایت به این صفحه مراجعه نمایید.هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند?خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید? پس به تحقیق خویش را تباه نموده است. [ امام علی (علیه السّلام) ]


حتما بخوانید..............
علم و درس بیشتر به دنبال هوشیار نمودن کاربران ایرانی در برخورد با کلاهبرداری های اینترنتی میباشد
این را باید پذیرفت که حتی اگر سایتی در این صفحه و یا صفحه سایر سایت های استخراج  ناشناخته باشد، پس از مدتی در نت و حتی سایت های فارسی زبان رواج خواهد یافت. در نتیجه شاید در علم و درس، بیش از 20 سایت کلود معرفی شده است، اما وجود این سایت ها تنها برای جلوگیری از ضررهای احتمالی کاربران و هوشیار نمودن آنها در برابر سایت هایی است که ممکن است در حال حاضر و یا در آینده در سایت های تبلیغاتی به شکلی دیگر و کاملا فریب دهنده و با عناوین کاذب رواج یابندهشدار   براحتی به هر سایتی اطمینان نکنید  هشدار

عنوان سایتهای بسیاری در ای ن صفحه معرفی شده اند، ههچ کدام ممکن است که به دلیلی به صورت کامل تایید نشده باشند و یا کلا سایت مورد تایید نباشد. این علت میتواند درآمد ضعیف - هویت سایت - سرور سایت و...و  در نهایت اعتبار سایت باشد. برخی از این سایتهای معتبر نیستند و برخی ممکن است که در آنها درامد وجود نداشته باشد . در زیر نیز چند سایت دیگر معرفی شده اند که البته برخی از موارد زیر ممکن است که از نظر اعتبار و هویت مشکلی نداشته باشند. ولی برخی مانند سایت EOBOT و  با وجود اعتبار ولی درآمد در آن یا بسیار کم است و یا اصلا درآمدی وجود ندارد و حتی منجر به ضرر کاربر میشود (مگر در آینده خلاف این مطلب ثابت شود)شاید متمرکز کردن سرمایه در چند نقطه ایده آل تر باشد ولی اصلا و به سادگی به اکثر سایتهای جذب سرمایه از قبیل هایپ و کلیکی و همین کلود اعتماد نکنید و اکثر انها یا اسکم میباشند و یا از ترفند پونزی استفاده میکنند که این خود نیز یعنی اسکم بودن سایت. پس در نت هیچ زمان به سادگی به هیچ سایتی اعتماد نکنید و در صورت آشنایی با سایتی که در اعتبار و درآمد آن تاحدودی مطمئن هستید ، تا جایی که امکان دارد، با روشهایی که در این پست گفته شده است و سایر روشهای  ممکن ، اعتبار سایت را بررسی نمایید. پس از این گزینه باید درآمد سایت مورد بررسی قرار گیرد. در زیر تمامی سایتها به لحاظ مقایسه با سایر سایتهای نت، در اولویت بهتری هستند ولی هر کدام از سایتهای زیر، ممکن است که تنها به دلیل نبودن یکی از معیارهای اعتبار، مورد تایید کامل قرار نگیرد. ضمن اینکه برخی مانند کلودهاشینگ و EOBOT، منجر به ضرر کاربر میشوند و برخی درآمد کمی دارند و یا مانند سایت gawminer در ابتدای یک طرح جدید هستند که فعالیت و درآمد در آن کاملا به موفقیت طرح آنها بستگی دارد و نمیتوان به آینده آن کاملا مطمئن بود. (به نظر ما این طرح تنها به سود کاربر و یک نوع کلاهبرداری است. زیرا از نظر ارزهای رمزنگاری شد، تبدیل تمام یا اکثریت شبکه به سهام مانند این است که یک سکه حلبی را چند دلار قیمت بگذارند) (منظور همان اثبات کار و یا اثبات سهام و خدمات است ) سایت و جنسیس از نظر سرور معتبر بوده ول پایداری هیچ سایتی را نمیتوان مطمئن بود. اما مشکل اینجاست که اصلا ماین در این سایت ایده آل نیست و حتی در ماه های آخر منجر به ضرر کاربر میشود.


GAWMINER-ZENMINER

به هیچ عنوان نمیتوان در ارزهای رمزنگاری، به جای اثبات کار و یا تا حدودی ترکیب با اثبات

اخطار

 سهام، تنها اثبات سهام و یا اکثریت اثبات سهام را پذیرفت. در نتیجه از نظر ما این طرح یک کلاهبردای است و مانند این است که یک سکه حلبی را به شما چند دلار فروخته باشند. در خوش بینانه ترین شکل، موفقیت کاربر در طرح کیف پول جاوماینر به چندبرابر شدن قیمت بیتکوین و همزمان بالا رفتن قیمت پی کوین بستگی خواهد داشت (این نظر ما است و نظر هر شخصی قابل احترام است)


قربانی کردن کاربران برای رسیدن به هدف خود .....


تلاش برای ماندن در صحنه های رقابت و کسب درآمد در عرصه سخت افزارها و ماینرها، به مرور شرکت های بزرگ و فروشندگان این سخت افزارها را به دلیل عدم بازدهی مناسب ماینرها و اسیک ها به  سمت ساخت سیستم های جدیدی هدایت کرده است.

تا به حال شاید از سایت های معتبر و انجمن های بسیاری این نکته مطرح شده است که دیگر با وجود دیفیکالتی بسیار بالا در کریپتوها و ثابت ماندن قیمت آنها به دلیل عامل اصلی قیمت آنها یعنی عرضه و تقاضا و در عوض بالا رفتن هزینه های استفاده از سخت افزارهای استخراج از جمله هزینه های بالای برق و .... خرید دستگاه های ماین به صرفه نیست . تا جایی که در سایت های  معتبری چون coindesk و ... بارها با ذکر این مسئله و با دلایل و مدارک معتبر در کنار آزمایش ، اذعان داشته اند که خرید دستگاه های ماین دیگر به صرفه نخواهد بود . ضمن اینکه معمولا پس از خرید این دستگاهها به اندازه قدرت درج شده بر روی آنها بازدهی ندارند. این مسئله باعث شده است که شرکت های بزرگ فروش سخت افزار از روند طبیعی کار خود به سمت دیگری جهت ماندن در عرصه رقابت، یعنی استخراج ابری و یا همان کلودماینینگ گام بردارند.

سایت gawminers همانطور که در صفحه اخبار و این صفحه قبلا توضیح داده شد، اقدام به ساخت نسل جدیدی از اسیک ها نموده است. سیستم  های جدیدی با نام HASHLET  (هش لت)

شرکت سازنده این دستگاه ها، مدعی است که این تراشه دارای قابلیتهای بسیار بالاتر نسبت به سخت افزارهایی که تا کنون ارائه شده است. (ای اس آی سی)(ASIC) میباشد و در الگوریتم های متفاوت ارائه میشود.


مزایای این تراشه  این طور عنوان شده است:

 • فعالیت و شروع بسیار ساده 
 • قیمت نسبتا مناسب
 • تنوع در الگورتیم و روشهای استخراج (متنوع بودن سخت افزار و سرویس دهی)
 • مادام العمر بودن آنها در استخراج

این شرکت در ابتدا با ارائه انواع متنوعی از این سیستم ها که هر کدام مزیت خود را داراست و در الگوریتم های متفاوت به کار برده میشود و برخی حتی قابلیت سویچ بر روی الگوریتم ها و استخرهای گوناگون را دارا میباشند.

انواع متنوعی از  این سیستم ها جهت فعالیت در کلود در دو سایت  gawminers و zenminer این شرکت ارائه میشود در کنار فروش سخت افزار ارائه شده است.

از جمله مزایایی که میتوان برای کاربران سایت zenminer عنوان نمود، امکان فروش هاشلت خود، پس از کسر 20% از قیمت فروش در بازار و مارکتینگ سایت میباشد.

اما در چند هفته پیش به یکباره یک برنامه جدیدی از این شرکت ارائه شد که این مسئله به صورت کامل، کاربران خود را نشانه میگرفت و منجر به تغییر روند کسب درآمد دراین استخر میشد.

این شرکت اقدام به طراحی یک کوین و والت جدید نمود که ایده های بسیار جدیدی در آن مطرح شده است.


قربانی کردن کاربران برای رسیدن به هدف خود .....

در حالی که شرکت جاماینر با قرارداداد 8 میلیون دلاری خود اقدام به ایجاد معدن زن کلود کرد،  این شرکت در حال دست و پا زدن برای جبران هزینه ها و مخارج خود بود و حتی ممکن در این روزها خبر تعطیلی این استخر را مانند یکی دو استخرا دیگر چون زئوس بشنویم ، به یکباره یک مغز متفکر، ایده ایجاد  یک کیف پول و کوین امابه صورت متفاوت با تمام کوین ها را برای آنها طراحی کرد. زیرا جاوماینر تنها یک معدن نیست و این نام نشان از یک کمپانی بسیار قدرتمند دارد.

آنها ادعا میکنند که این کیف پول به جهت سهام بودن و .. متمایز از سایر کیف پولها است و این مسئله را به عنوان یک تمایز و نقطه عطف در این کیف پول میدانند.

البته صحبت این شرکت درست است و این یک نقطه عطف است ولی بیشتر برای صاحبان این شرکت تا برای کاربران آن!

این کیف پول استکر (Staker) نام دارد و نام کوین آنها پی کوین است (Paycoin)  

زیرا در هر حالت ، چه پی کوین، آینده داشته باشد و چه نداشته باشد، آنها به سود خوبی دست یافته اند و اگر آینده داشته باشد، به ثروت های کلان دست یافته اند. چون این اولین کوینی بود که صاحبان آن بدون ترس از شکست کوین خود و با سرمایه من و شما، اقدام به ساخت و توسعه آن کردن و اگر رشد کند ، آنها به سود اصلی خواهند رسید و آگر رشد نکند، ضررش برای کاربران است.

به قولی در حال دست و پا زدن بودن که به یکباره یک مغز متفکر در آنها، ایده یک کیف پول و کوین را مطرح نمود
مطمئن باشید که این بهترین  را برای بدست آوردن ثروت های ان چنانی است و حال در این جا دارای یک نقطه عطف و مزیت نسبت به سایر کوین ها هستند و آن هم بودن یک قدرت و اسم به نام جاماینر در پشت این کوین. تا جایی که در در شروع کار این کوین، در رتبه های اول رتبه بندی کوین ها میتوان آن را مشاهده نمود. شاید این اولین کوینی باشد که به این سرعت جای خود را پیدا نمود.
کاربران کمی به این تبلیغات این طور قدرتها توجه نمیکردند، شاید بتوان گفت، امروز بیت کوین در وضعیتی در چندین برابر عالی تر نسبت به حال قرار داشت و هر روز شاید طراحی یک کوین مانند سب شدن قارچ نبودیم
شاید بتوان این صحبت برخی را قبول نمود:
 "ارزهای رمزنگاری وسیله ای جدید برای استعمارگران غرب"
 زیرا پس از بیت کوین، این راه و شیوه ای است تا شرکت های بزرگ براحتی به ثروت های این هنگفت و راحتی دست یابند و البته کاربران برای چیزی مبلغ پرداخت میکنند که نه هیچ پشتوانه ای را داراست و نه مورد تایید هیچ نهاد و ناظر و یا کشور و دولتی است. این مسئله تا جایی پیش رفته است که هر سایتی تصمیم به ایجاد یک کوین نموده است.

در حال حاضر، ماین در این سایت به صوت کلی قابل قبول نیست.(تنها در یکی دو محصول قابل قبول است) اما به نظرمیرسد همه چیز به آینده بستگی دارد و در مجموع باید ریسک بالایی برای این سایت و سرمایه گذاری در آن نمود. و منتظر اینده کیف پول و کوین آنها نشست(جهت استکر و کوین جدید)


این کیف پول با کیف پولهای قبلی متفاوت است و HashStaker نامیده شده است. یعنی سیاستی که این سایت درمورد این کیف در پیش گرفته است، بسیار هوشمندانه است. آنها با این سیاست حتی برای هزینه های اولیه و ادامه کار طرح خود، از جیب کاربران استفاده میکنند.

HashStaker با کیف پولهای بیت کوین متفاوت است و بر پایه و مبنی سهام میباشند. HashStaker یک کیف پول مبتنی بر معدن کلود میباشند. HashStaker در یک دوره شش ماهه(6 و نیم دوره) به مناقصه گذاشته میشوند. 

با شروع و استارت اولین دوره HashStaker  ، پرداخت Paycoin) XPY) آغاز میشود و به کیف HashStaker شما واریز میشود. تفاوت اصلی، علاوه بر ماهیتی چون سهام، تولید آن بدون کاهش  با گذشت زمان است.


از مزایای این کیف پول و کوین این طور بیان شده است:

 • بدون کاهش در پرداخت برای کل زمان و طول عمر آن
 • عدم داشتن هزینه تعمیر و نگهداری (مدعی بر صفر)
 • بالاترین نرخ سود و پرداخت در هر دوره
 • برنامه ریزی - تنها خرید آنچه شما نیاز دارید
 • محدودیت بسیار بالا

نکته جالت این است که این سایت با ارائه این والت و کوین، ادعا نموده است که تمامی کاربران و صاحبان هشلت های قبلی نیز به این کوین ها ارتقاء خواهند یافت و از هش پرام آغاز خواهد شد. این یعنی پیش بردن اهداف خود با استفاده از سرمایه کاربران قبلی خود. معمولا وجود هر کاربر برای این شرکت ها و سایتها به دلیل ارجاع کاربران بیشتر از سوی همان کاربر بسیار ارزشمند میباشد.

از نظر من، این طور طرح ها و برنامه هایی که شرکت های بزرگ در پیش میگیرند ، در حالی که تا قبل از آن، آنها یکی از اصلی ترین حمایت کننده های ارزهایی چون بیت کوین هستند،  اصلا جالب نخواهد بود. به عنوان مثال شرکت   یکی از شرکت های سرمایه گذاری و حمایت کوین هایی مانند بیت کوین است که با ابداع چنین طرحی، سبب فاصله این شرکت از دیگر کوین های میشود و سعی بر آن خواهد کرد که در جهت منافع خود، هدف خود را بر روی والت و کوینی که خود ابداع نموده است، متمرکز کند

برخی شرکت های بزرگ که در جهت خدمات ارزها و کریپتوها فعالیت دارند. اعم از تریدر و فروش سخت افزار و ...، به دلیل منافع خود خواسته یا ناخواسته، به دلیل نوع فعالیت آنها به رشد این ارزها از جمله بیت کوین کمک میکنند. متاسفانه در سال 2014، پس از مدتی از زمان رواج و رشد ارزهای رمزنگاری، جهت منافع بیشتر و مستقل به ایجاد یک کوین از سوی خود اندیشیدن و حتی بیشتر این شرکت ها و حتی برنامه نویسان، کار خود را به مرحله عمل رسانده و حتی برخی در این راه شکست خورده اند.

پس از طراحی بیت کوین، ارزهای رمزنگاری بسیاری طراحی و ارائه شد که تمامی آنها از همان قانون رمزنگاری پیروی میکنند و در نوع الگوریتم و یا نوع تولید با یکدیگر متفاوت هستند.  درست در همین لحظه که این مقاله نوشته میشود ، در جهان نزدیک به 200 عضو میباشد. در حدود 193 ارز در فضای اینترنت خرید و فروش میشوند که هر چند هیچ کدام آنها دارای تایید رسمی از سوی بانک ها و یا حتی دولتی نمیباشند. در دو ماه گذشته تعداد آنها به دوبرابر رسیده است. در این میان لایت کوین(Litecoin)، داگ کوین(Dogcoin) ، آروراکوین(Auroracoin)، پیرکوین(Peercoin) و  نیز شاهد افزایش مستمری در حجم و ارزش بازار بوده اند. این در حالی است که این ارزها، هیچکدام دارای تاییدیه رسمی از هیچ ارگان و بانکی نیستند. با وجود اخطارهای نهادهای قانون گذار نسبت به این ارزها و حتی ممنوعیت آن در برخی از کشورها به دلیل اقتصادی و حتی سیاسی، به دلیل مزایایی که در آنها از جمله کارمزد کم و انتقال سریع و راحت بسیار مورد توجه سرمایه داران و کاربران قرار گرفته است. هر روز شاهد ارزهایی میتوان بود که با تغییراتی که در استخراج آنها و الگوریتم آنها پدیدی می آید، تولید آنها را به مراتب از بیت کوین به دلیل پیچیدگی های تولید، ساده تر میکند و این شاید یکی از دلایل رشد بی رویه این ارزها در کنار منافع ای که ایجاد میکند، میباشد. 

شرکت gawminers، یکی از بزرگترین شرکت های خدمات سخت افزاری میباشد. تا جایی که اگر اشتباه نکنم، حتی برای بدست گرفتن zenminer، در حدود 8 میلیون دلار تنها در این بخش هزینه نمود.


حال این شرکت نیز اقدام به ساخت یک کیف پول و کوین ، البته از لحاظی میتوان گفت که متفاوت با تمامی کریپتوها طراحی کرده است. دوره اول فروش خود را انجام داده است. این طور که شواهد نشان میدهد، به مرور تمامی کاربران و سرمایه گذاران این سایت به سمت همین کیف پول و سکه سوق داده خواهند شد .در این انتخاب خدمات آینده، ظاهرا کاربران هیچ نقشی نخواهند داشت و حتی این شرکت ، انجام این کار را به عنوان یک نوید و پاداش برای کاربران خود مطرح نموده است.

البته این شرکت به قدری قوی و قدرتمند است که میتوان گفت ، احتمال پیروز شدن در کیف پولش بسیار است. ضمن اینکه در این کیف پول، چنان محدودیتی ایجاد شده است که به سرعت مناقصه اول به پایان پذیرفت. شکی نیست که این شرکت در دنیا یکی از معتبرترین ها است و براحتی میتواند هزاران برابر این مناقصه را بفروش رساند.

حال باید گفت این نکته وجود دارد که سرمایه گذاری در این کیف پول ممکن است، آنقدر خوب باشد که با رشد این کیف پول و کوین، کاربر را به جایی برساند که اصلا فکرش را نمیکرده است . اما در این میان نیز ممکن است که این طرح با شکسب روبرو شود و همه چیز برای کاربر در جهت عکس حرکت نماید.

جهت فعالیت در این سایت، شما میتوانید از طریق سایت gawminers و یا zenminer به دلیل امکاناتی چون مارکتینگ استفاده نمایید.


استخر سایت به حالت تعلیق است. لطفا اخبار و نظرات را نیز دنبال نمایید


Step 1 -  Sign Out

جهت ورود روی بنر زیر کلیک نمایید:


Enter information

اطلاعات صحیح خود را وارد نمایید: Confirm Account 

تایید حساب و کد اعتبار سنجی:(فاکتور دوم)
  Signup complete  

این تصویر یعنی مراحل به صورت صحیح انجام پذیرفته است و ثبت نام شما کامل شده است.   Step 2 -  Login    

از تصویر زیر برای ورود استفاده نماییددوباره اس ام اس را کلیک کنید و کد را وارد نمایید و روی لوگین کلیک نمایید


نکته : تنها Hashlet Genesis  بهتر بوده است (ممکن است تغییرات ایجاد شود). پس از خرید روی مولتی سویچ نمایید (از طریق آیکوین سمت راست هش لت)
Hashlet Genesis -  Power : 10 GH )
BTC Payout : 0.0ی0012370 BTC
Maintenance Fee :  -0.00006500 BTC  to   -0.00007100 BTC
یعنی همان حدود 5 هزار ساتوشی سود میدهد که باز زیاد ایده آل نیست (برای این روزها)
سایر هشت لت ها ، اصلا خوب نیستند و حتی برخی فقط روزی یک ساتوشی سود میدهند.
هش استکر هم به آینده بستگی دارد ولی از همین محصولات این سایت میتوان فهمید که آنها اصلا به فکر مشتری نیستند و سود در این سایت اصلا قابل مقایسه با کلودسرویس نمیباشد (از نظر درآمد) و یا در برخی موارد ، اصلا سودی وجود ندارد.

نکته : WaffleHashlet و سایر هش لت ها اصلا خوب نبوده است و درآمدی در این روزها ندارد
نکته : برای اینکه متوجه خوب بودن یک هش بشوید، براحتی از تفاوت قیمت آن با بازار میدتوان متوجه شد. یعنی هش لت هایی که بازار بسیار ارزان تری پیدا میکنند، بسیار بد هستند
با اینکه شما میتوانید هر هش لت را به قیمت روز بازار با 5% دوباره بفروشید، ولی این ماه، تنها جنسیس روزی حدود 5 هزار ساتوشی (متغیر است و بالاتر و پایین تر) سود میدهد  و سایر هش لت ها خوب نیستند و سود نمیدهند و حتی هش استکر به آینده همانطور که گفته ام ربط دارد و بیت کوین کلود سرویس، بیشترین سود را از نظر درآمد دارد و در حال حاضر  سایت زن کلود اصلا ایده آل نیست. 

جهت خرید در این سایت ابتدا باید بالانس خود را از طریق بیت کوین یا پی کوین شارژ نمایید. سپس هر کدام از هاشلت ها و در صورت امکان خرید هاش استکر خرید نمایید. تفاوت هشلت ها در الگوریتم آنها و استخرهایی که استفاده میکنند میباشد. اکثر هش لت ها از الگوریتم اسکریپت پشتیبانی میکنند و جنسیس هش لت از جمله الگوریتم SHA-256  میباشد. ضمن اینکه XPY)  Paycoin) یک کوین چینی میباشد.
سایت زن کلود دارای یک بازار برای خرید و فروش HASHLET  بین کاربران است. یعنی هر کاربر پس از خرید HASHLET  در این سایت، میتواند آن را به قیمتی که دوست دارد جهت فروش در قسمت پنل بازار این سایت پیشنهاد دهد تا اگر کاربری با این قیمت موافق بود، معامله کامل شود و البته معمولا 5% به عنوان کارمزد باید جهت فروش پرداخت شود
حال زمانی که یک کاربر در پنل این سایت، اقدام به خرید HASHLET  میکند، سایت ابتدا و در اولین پیغام پس از کلیک کاربر بر روی گزینه خرید همان هش لت، کاربر را متوجه میکند که این محصول با قیمت کمتر در قسمت بازار از سوی کاربران به فروش گذاشته شده است، در نتیجه کاربر با کلیک بر روی کلید ویو ، به قسمت بازار هدایت میشود. حال کاربر در این قسمت میتواند همان محصول را با قیمت نازلتر خرید نماید.
HASHLET در پنل این سایت انواع مختلفی دارد که در الگوریتم و نیز استخر (P00l) و یا سویچ بین استخرها تفاوت دارند. به عنوان نمونه:
Hashlet Genesis : امکان ماین در الگوریتم SHA-256 و بالطبع مبنای سرعت قدرت بر اساس گیگاهش تعیین میشود.
Hashlet Prime : توانایی سویچ بین استخرها و الگوریتم های SHA-256 و Scrypt دارا میباشد
Hashlet Solo : امکان ماین در الگوریتم Scrypt و مبنای واحد خرید هش بر اساس مگاهش میباشد.
پس از خرید هر نوع هش لت، امکان برخی تغییرات بر روی ماین و انتخاب کوین تا حدودی میسر است (بسیار محدود

تجربه ما نشان میدهد که بین محصولات مختلف این سایت، تفاوت آنچنانی وجود ندارد و به نظر میرسد که تنوع محصول در این سایت یک کار زیرکانه میباشد و باعث میشود که کاربر حتی به جهت تست هر کدام از محصولات این شرکت، مبلغی واریز نماید و وسوسه تست محصولات مختلف شود. البته به دلیل استخرهای متفاوت که با قراردادهای بعدی این سایت بوجود آمده است، تا حدودی میتوان تنوع محصول را از این بابت دانست.
جهت ماین پی کوین باید Hashstakr خریداری نمود و این محصول بزودی در بازار سایت در دسترس خواهد بود و نیز در دوره بعدی از طریق سایت میتوان خریداری نمود.
ضمنا مقدار ماین در هش لت ها متفاوت است و قیمت یک هش لت در سایت و یا بازار، نمیتواند معیار درآمد آن باشد. چه بسا ممکن است یک هش لت با قیمت کمتر به مراتب بهتر از یک هش لت با قیمت بالاتر ماین نماید (البته نه به صورت ثابت و یا یک قانون)
اما برخی مواقع در زمان خرید میتوان از تفاوت قیمت فروش یک هش لت در بازار سایت با قیمت خود سایت، بازدهی آن را دریافت . هش لت هایی که با تفاوت قیمت بسیاری در بازار نسبت به سایت فروخته می شود، ممکن است به دلیل بازدهی بسیار پایین آن باشد.

عکس زیر نمونه ای از خرید در این سایت میباشد که هش لت جنسیس خریداری میشود و در هنگام خرید به بازار و در قیمت کمتر ارجاع داده میشوید.
منبع ارقام: thehindu 
genesis-mining
اخطار
سایت جنسیس ماینینگ به صورت سالیانه قرارداد می بندد. در این سایت هزینه نگهداری سرور و سایر هزینه از جمله کارمزد کاملا شبیه به سیستم های اجاره ای هش برای مدت قرارداد اعمال میشود و هزینه تنها یک بار و آن هم در ابتدای قرارداد به کاربر تحمیل میشود. این سایت در اصل در رابطه با یک شرکت معتبر است ولی دامنه مربوط به خود سایت، کمتر از یکسال سابقه دارد.
 *** مقدار ماین اصلا در این سایت در حال حاضر ایده آل نیست . (منجر به ضرر میشود)
از مزایای سایت جنسیس ماینینگ میتوان موارد زیر را نام برد:
پرداخت روزانه
تنوع در ماین کریپتوها (Altcoin)
تنوع الگوریتم به دلیل متفاوت بودن کریپتوها (تمرکز بیشتر بر روی الگوریتم SHA-256 است و الگوریتم Scrypt همیشه در دسترس نیست)در حال اضافه کردن یک پنل جدید میباشد

Click the banner 

ثبت نام در سایت جنسیس ماینینگ

جهت ورود به سایت genesis-mining ابتدا بر روی بنر زیر کلیک نمایید:
BXkJnN
Enter information


کلیک بر روی گزینه SIGN UP

سپس مطابق با تصاویر زیر در سایت جنسیس ماینینگ ثبت نام و فعالیت نمایید:

اطلاعات خواسته شده را وارد نمایید Sign in  -  Login 

 ورود به سایت genesis-mining:

کد مربوط به دعوت نامه و ارجاع جهت خرید و درج سفارش : BXkJnN

نکته مهم

اگر از فاکتور Google Authenticator استفاده نمیکنید، پس از اولین ورود به سایت، ابتدا فاکتور دوم خود را در سایت غیر فعال نمایید( تصویر زیر)


Enter wallet account

سپس با توجه به کریپتویی که مایل به فعالیت و ماین در آن هستید، مانند تصویر زیر، شماره والت خودتان، مربوط به همان کریپتو را وارد نمایید

نکته: در حال حاضر در این سایت در برخی از ماه ها منجر به ضرر میشود


برای ماین و درج سفارش، شما میتوانید ابتدا تنظیمات ماین خود را از طریق گزینه MININIG ALLOCATION مطابق با سلیقه و ماین خود تغییر دهید. به صورت پیش فرض بر روی بیت کوین و تمامی درصد روی ماین بیت کوین تنظیم شده است:

سپس به گزینه UPGRADE HASHPOWER وارد شوید و خرید و سفارش خود را ثبت نماییدبرخی مواقع خرید و در الگوریتم SCRYPT در دسترس نیست.

جهت ثبت و درج هر سفارش، شما نیاز به یک دعوت نامه و ارجاع دارید که میتوانید از کد زیر برای این منظور استفاده نمایید:

BXkJnNEOBOT

اخطاراین سایت، یک سایت با سابقه و پیشینه قدیمی در استخر و ماین است.اعتبار آن خوب است ولی در آن ماین به دلیل هزینه بالای نگهداری سرور، بسیار پایین است.(در برخی پنل ها و قراردادها حتی منجبر به ضرر کاربر میشود) جالب اینجاست که در روش کلود در قرارداد های 24 ساعته براحتی میتوان آن را تست نمود. در این قرارداد هزینه ماین و نیز قیمت کریپتوها به گونه ای محاسبه میشود که حتی برای کاربر در همین زمان کم، منجر به ضرر بسیار هنگفتی میشود. در این سایت در ابتدا مابن بوسیله نرم افزار و توسط استخرا این سایت انجام میشد ولی با تغییرات در این سایت، روش های کلود در کریپتو ها و الگوریتم های متنوع به آن اضافه شد. هزینه نگهداری سرور در این سایت به گونه ای است که حتی از سرور موفق و معتبر CEX یا بهتر بگوییم Ghash بالاتر است . بنا به ادعای سایت، باید این هزینه از سایت س ک س کمتر باشد ولی به نظر ما این طور نیست و فعالیت در این سایت را با محاسبات و بررسی تا این لحظه پیشنهاد نمی کنیم
از جمله این خدمات:
 • امکان خرید با هر کریپتویی برای ماین کردن به روش کلود
 • امکان ماین در روشهای کلود (ابری) و نیز استخر و نرم افزار
 • امکان ماین در انواع مختلف کریپتوها (بیتکوین، لایتکوین، داگ کوین و ده ها کریپتو دیگر_استفاده از الگوریتم های مختلف)
 • سیستم خرید کمی به سایت س ک س شباهت دارد و شما ابتدا باید مانده خود را افزایش دهید و سپس با انتخاب نوع قرارداد به سرعت و با یک کلیک اقدام به ایجاد قرارداد نمایید.
نکته : این سایت چه با استفاده از نرم افزار و استخرا و بهره گیری از سیستم خود و چه به روش کلود، دارای درآمد بسیار کمی است که در اکثر مواقع منجر به ضرر خواهد شد. این مطلب را میتوانید در این سایت با اجاره حداقل کریپتو برای مدت 24 ساعت تست نمایید. در این میان اگر به آموزش تصویری نیاز دارید، از نظرات زیر اطلاع دهید
البته در روش نرم افزار، ماین به صورت رایگان انجام می پذیرد اما این روش بر روی سیستم شما فشار وارد میکند و این امر در درازمدت میتواند صدمات وارد نماید. و درآمد آن چنان ایده آل نیست. حتی با کمی  جستجو در نت؛ میتوان نرم افزارهایی با بازدهی بیشتری در نت پیدا نمود که البته هیچ کدام پیشنهاد نمیشود.

جهت ثبت نام و ورود به این سایت میتوانید روی بنر زیر کلیک نمایید:

ثبت نام در سایت EOBOT - استخراج 

ابری کریپتوها برای تمامی ارزها- داگ کوین- لایتکوین- بیتکوین- نیم کوین- دی وی سی- ان ام سی- و ... سایت علم ودرس

جهت ثبت نام  و ورود در سایت eobot مطابق تصویر زیر عمل کنیدسپس مانند تصویر زیر، چه برای ورود و چه ثبت نام؛ تنها ایمیل و پسورد خود را وارد نمایید. برای ثبت نام اطلاعات خود را مانند تصویر زیر وارد کنید و مراحل 1 تا 4 را انجام دهید. سپس به ایمیل خود مراجعه نمایید


جهت ورود به سایت نیز مانند همان تصویر بالا عمل کنید و در مرحله پس از وارد نمودن ایمیل و پسورد، باید به ایمیل خود مراجعه نمایید و فاکتور دوم و کدی که به ایمیل شما ارسال شده است را در محل خواسته شده وارد نمایید و سپس وارد سایت شوید.

جهت خرید و سرمایه گذاری در بخش کلود و ویرایش اطلاعات حساب خود و مقدار مانده بالانس در هر کریپتو؛ میتوانید از تصاویر زیر استفاده نمایید:

خرید از طریق پی پال و یا هر کدام از کریپتوها

در صورت خرید با هر کدام از کریپتوها، پس از کلیک روی گزینه خرید، باید در صفحه ای که باز میشود، مانند تصویر زیر ابتدا کریپتویی که در آن مانده وجود دارد را انتخاب نمایید و سپس با انتخاب نوع قرارداد در انواع 24 ساعته و یا 5 ساله و در برخی کریپتوها و الگوریتم ها به صورت یک ساله را انتخاب نمایید. استخراج بر اساس دو الگوریتم اصلی Scrypt و SHA-256 انجام میشود:

موفق باشید

CLOUDHASHING
اخطار!   کلودهاشینگ منجر به ضرر کاربر میشود    اخطار!
این سایت که از شرکت های بزرگ در این زمینه است  پس از پایان دادن اجباری به قرارداد کاربران، به صورت کامل تعطیل شد - کاربرانی که در انتها عضو این سایت شده بودن، تنها توانستن به قسمتی از سرمایه خود و آن هم به اجبار برسند
البته جهت شکایت موارد زیادی در قوانین سایت اشاره شده بود که معمولا در این گونه موارد؛ کاربر با پیگیری به جایی نخواهد رسید

ریسک سرمایه گذاری در این سایت بسیار بالا است!!اخطار

!!!Scam

!Certain loss!   risk

سایت کلودهاشینگ از سابقه نسبتا بالایی برخوردا است. ولی این سایت مخصوصا در این اواخر بسیار بد عمل کرده است. هویت این سایت مخفی است. (مهم)
یک سایت براساس تمام معیار ها گفته میشود که معتبر است!

در مورد سایت کلودهاشینگ به جهت ماین بسیار پایین بخصوص در این روزها، دیگر نمیتوان کلمه معتبر را بکار برد. چون سایتی که منجر به ضرر کاربران میشود، هر چقدر از اعتبار خوبی برخوردار باشد، ولی این کار سایت، به نوعی کلاه برداری محسوب میشود . ضمنا این سایت دارای هویت مخفی است.


یعنی این سایت در زمان خرید و ثبت سفارش اقدام به درج اطلاعاتی میکند که با این اطلاعات موجب فریب و جذب سرمایه گذاری میشود. ولی وقتی به عمل میرسد، هیچ کدام از وعده های سایت محقق نمیشود و به دلیل اینکه این سایت با درج اطلاعات کاملا کاذب و فریب کاربران اقدام به جذب سرمایه گذاری می کند، پس اصلا اعتبار لازم را ندارد.

از سرمایه گذاری در این سایت خودداری نمایید و معمولا منجر به ضرر کاربران میشود.

در این سایت به دو شیوه آزاد و یا خرید پنل های (پکیج طلایی - نقره ای - برنزی) میتوان سرمایه گذاری نمود.

حداقل خرید هش در این سایت متغیر است ولی در همین لحظه ای که ما اقدام به درج این مطلب نموده ایم؛ حداقل خرید در قسمت آزاد، 500 گیگاهش است و حداقل خرید در بسته ها، همان بسته برنزی است، 299 دلار میباشد.

مدت قرارداد به صورت سالیانه میباشد 

ما قبلا در این صفحه سعی کرده بودم که هر کدام از پکیج های این سایت را به صورت جزیی تر تشریح نماییم ولی به دلیل اینکه دیگر، اطلاعات این این بسته با واقعیت و عمل بسیار تفاوت میکند، از درج این اطلاعات خودداری میکنیم.

پرداخت در این سایت روزانه است

اگر این سایت به وعده های خود در بسته ها عمل میکرد، شاید بهترین در این زمینه بود. زیرا سیستم این سایت با کمی تفاوت به این شکل میباشد که سود ماین شما در همان ابتدا (در بسته ها) تعیین میشود و این مقدار در طول قرارداد ثابت است ولی متاسفانه هیچ کدام از گفته های این سایت عملی نمیشود و این مسئله منجر به ضرر بسیار بالای کاربر میشود.

از فعالیت در این سایت خودداری نمایید!

جهت فعالیت در این سایت، ابتدا روی بنر زیر کلیک نمایید:

ورود به سایت cloudhashing

فعالیت در این سایت؛ به هیچ عنوان پیشنهاد نمیشود!!!


پس از ورود به سایت میتوانید با انتخاب یکی از بسته ها و کلیک بر روی گزینه Add to Cart، به صفحه ثبت نام منتقل شوید. (تصویر زیر)
روش و شیوه استخراج ابری در سایت کلودهاشینگ

سپس اطلاعات خود را مانند عکس زیر، ابتدا از طریق قسمت دوم وارد نمایید و سپس وارد سایت شوید.

استخراج ابری و نکات و خرید گیگاهش در کلودهاشینگ

نکته: این سایت تمامی درآمدهای شما را بر حسب دلار محاسبه میکند و سپس توسط کارشناسان و داوران سایت به بیت کوین تبدیل می نماید و برای شما واریز میکند

نکته: امکان واریز و برداشت بوسیله بیت کوین در این سایت میسر است.

نکته: اگر پس از کلیک بر روی گزینه  صفحه دوباره بارگذاری شد ولی این بار گزینه Add to Cart به گزینه  !Sold Out  تبدیل شده بود؛ یعنی امکان خرید در سایت وجود ندارد( برای مدتی)


 توضیح :

فعالیت در سایتهای کلود، معمولا با اجاره هش همراه است

سیستم سایت کلودهاشینگ به صورتی است که با توجه به نوع شکل قرارداد و نحوه اعمال دیفیکالتی(ثابت) با نرخ سود مشخص در ابتدای قرارداد، سایت بسیار خوبی برای سرمایه گذاری از نظر دیفیکالتی محسوب میشود، اما متاسفانه به دلیل اینکه این سایت اصلا به وعده های خود عمل نمیکند، فعالیت در آن اصلا به صرفه نیز و در بیشتر مواقع بخصوص در ماه های اخیر منجر به ضرر کاربر حتی به مقدار غیر منطقی میشود.


ضرر بسیار شدید کاربر!  ماین بسیار پایین ! عدم عمل به وعده های خود!سایت ها و سرورهای استخراج

اطلاعات مختصری از سایر سایتها در این صفحه 


cointerra - groupbitcoin - hashop   BitcoinCloudMiningte - rrahash - cryptominer   hashprofit - dmineoncloud - gigaminer - grmining  acifichashing - skycoinlabd

مقام معظم رهبری  (مدظله العالی)


در جامعه‌ی ما باید عادت کمک به ضعفا که یک عادت اسلامی است، روزبه‌روز بیشتر شود. صدقاتی که مردم می‌دهند، اطعامهایی که می‌کنند و کارهای بزرگی از قبیل وقف و حبس و امثال آن‌ها که انجام می‌شود، از سنتهای حسنه‌ی اسلامی است. این سنت‌ها به حیات اجتماعی طیب کمک می‌کند. لذا نباید بگذارید در جامعه تعطیل شود. وقتی که مردم خود را در رفع گرفتاری مستضعفان و ضعفا و مستمندان سهیم بدانند، کار‌ها اصلاح می‌شود.


عدالت، یعنى کمک به مردم محروم و ضعیف. عدالت، یعنى این‏که برنامه‏ها و حرکت کلى کشور، در جهت تأمین زندگى مستضعفان باشد.هشدار دوم جهت ارتقاء و اعمال تغییرات در Bitcoin Core


اخبار و اطلاعیه ها

هشدار Bitcoin.org برای تولید برخی بلاک های نامعتبر توسط برخی معادن و وجود مشکل در برخی کیف پول ها و معادن


جهت مطالعه متن اصلی به این صفحه مراجعه نمایید


many wallets currently vulnerable to double-spending of confirmed transactions


لطفا بیتکوین کر خود را به 0.10.2 بروزرسانی نمایید

please switch to Bitcoin Core 0.10.2
کلاهبرداری بزرگ سرور کلود سرویس، بنیاد بیتکوین را به چالش کشید
کیف پول بلاک چین به جهت بروزرسانی ، مدتی ممکن است قابل استفاده نباشد

این مشکل به سرعت حل شد

June 8/ /20015


کلودسرویس: عضویت نقره ای سایت در بنیاد بیتکوین برای این دوره تمدیده نشده است. مدیریت سایت به انجام درخواست سوی ایشان اشاره کرد 


تغییر نام تجاری Darkcoin به Dashتریدر Bter

توانایی بازپرداخت سرمایه کاربران خود در سرقت بیتکوین را ندارد

Bter - تریدر چینی اعلام سرقت بیتکوین از حساب سرد خود را نمود

اطلاعات بیشتر در صفحه اخبار - بتر توانایی بازپرداخت حساب کاربران را ندارد(Pump - Dump)

هشدار2: در نوسانات اخیر کریپتوها مراقب پامپ و دامپ های اعمال شده از گروه ها و دلالان بازار باشید. به سراغ ارزهای ناشناخته نروید تا گرفتار برخی تله های پامپ نشوید. پمپاژ برخی مواقع را ارزهای معتبر نیز شکل میگرید

(Pump&Dump)جاوماینر - زن کلود : تعطیلی موقت این استخر

احتمال تعطیلی استخر زئوس


CEX

تریدر و ماینر CEX پس از تعلیق موقت سرور خود و اعلام راه اندازی آن پس از افزایش بیتکوین به بیشتر از 320 دلار ممکن است یک رویکرد جدیدی را پیشرو بگیرد. این سایت ممکن است اقدام به ایجاد یک کوین جدید نماید. البته هنوز هیچ چیزی مشخص نخواهد بود و ممکن است این مسئله مانند سایت جاوماینر اجرایی شود. حال هنوز مشخص نیست که آیا هش های کاربران در روند قبلی و با شروع مجدد سرور، قرار میگیرند و این امر باعث بالا رفتن قیمت آن میشود. یا اینکه به عنوان یک سهام جهت کوین جدید .....

نکته مهم : همانطور که قبلا اشاره شد؛ از اعتبار این سایت بسیار کاسته شده است و هر گونه سرمایه گذاری در آن میتواند ریسک بالایی  داشته باشد. در حال حاضر به حداقل کاربران خود رسیده است. پس این نکته فراموش نشد.

ضمنا نظر ما بیشتر به این است که این سایت از روشهای جایگزین مانند کوین جدید و ... جهت ادامه کار استفاده خواهد نمود و قیمت 320 برای راه اندازی سرور، بهانه ای بیش نخواهد بود


اطلاعیه مهم کلودهاشینگ

فرصت بسیار عالی برای کاربران این سایت

نکته : کلود هاشینگ بعضا از سوی کاربران ممکن است با بیتکوین کلودسرویس اشتباه گرفته شود. این سایت در اخرین جدول این صفحه آموزش داده شده است و سرمایه گذاری در آن را با ریسک بالا معرفی کرده ایم.

سایت کلودهاشینگ ممکن است برای برخی از حساب ها یک اطلاعیه بسیار مهم ارسال کرده باشد. این سایت عنوان کرده است به دلیل هزینه های بالای سرور و مدیریت، کاربران در مدت مقرر شده (معمولا 24 ساعت) میتوانند قرارداد قبلی خود را به قیمتی که سایت پیشنهاد داده است، بفروشند (برگشت به سایت) گفتنی است که پس از این مدت، مقدار دیفیکالتی بسیار بالایی در هر ماه اعمال خواهد شد و هر ماه سود شما کاهش خواهد داشت

ضمنا این سایت در دو هفته آخر نسبتا از نظر پرداخت سود بهتر شده بود و یا بهتر بگوییم بهتر عمل کرده است .

حتما به ایمیل و اکانت خود در این سایت یک سر بزنید. اگر با شرایط موافق بودید، در همان صفحه دشبرد خود در قسمت (اطلاعیه در یک زمینه آبی درج شده است)، با قبول شرایط، گزینه Accept (پذیرفتن) را تایید نمایید.


دیجیتال بی تی سی استرالیایی با اشاره به این که در شش ماه گذشته هیچ استفاده ای از استخر کلودهاشینگ از سوی آنها نشده است، قرار داد استفاده از استخر کلودهاشینگ را لغو نمود. 


جلوگیری از فعالیت بیش از 70 وب سایت کلاهبردا

جزئیات بیشتر در این صفحه


نوسانات قیمت بیتکوین در مرز 250 دلار


دو اطلاعیه بزرگ از Coinbase کارگزار و حامی صنعت بیتکوین، قیمت بیتکوین را دیروز در زمان پرس تا 300 دلار رساند. 

این افزایش حتی برای مدت چندین ساعت باعث قرارگرفتن قیمت بالای 300 دلار شد و به مرور و با کاهش حجم معاملات و فاصله از پرس ، قیمت در 250 - 270 به ثبات رسیده است. اطلاعات بیشتر در این صفحه


افزایش نسبی قیمت بیتکوین - بیتکوین به مرز 250 رسید.

احتمال ادامه روند افزایش قیمت با شروع خدمات کوین بیس / شنبه شب ساعت 22


zeushash

 

احتمال تعطیلی اجباری معدن زئوس

دومین سایتی که ممکن است مجبور به تعطیلی موقت معدن خود نماید. زئوس از به کارگرفتن تمامی تلاش خود سخن گفته است ولی متاسفانه وقتی یک خبری به صورت علنی اعلام میشود، نشان از عملی شدن آن مسئله خواهد داشت. 16 jan


مشکل Bit stamp بیشترین تاثیر را در کاهش قیمت بیتکوین داشت!

پیش بینی شده است که اگر پس از این حادثه قیمت رشد کمی داشته باشد، به بالای 360 خواهد رسید و اگر کاهش کمی داشته باشد، حتی به قیمت 200 به دلیل تشدید نوسان از سوی کاربران خواهد رسید. البته این ها همه پیش بینی کارشناسان است ولی تا حدودی پیش بینی دوم محقق شد ه است. ضمنا سایت هایی چون cex , .. هم در این نوسانات بی تاثیر نبوده اند. 


CEX

در روزهای قبلی سعی شد که در ابتدای کاهش قیمت هش و احتمال تعطیلی موقت معدن، خبر آن را از این بخش اعلام نماییم ولی این روند ادامه پیدا کرد تا اینکه این سایت  یک خبر بسیار مهم را در سایت منتشر نمود:

معدن استخراج CEX به دلیل مشکلات سخت افزاری و کاهش قیمت کریپتوها فعلا تا ارتقا به صورت اجباری و موقت متوقف شده است. کاربران فعلا میتوانند اقدام به تغییر تنظیمات استخراج به جهت جلوگیری از مانده منفی نمایند. س ک س از سر گیری مجدد را پس از ارتقا و مذاکره با شرکت های ساخت سخت افزار عنوان نموده است ولی نمیتوان فعلا اظهار نظر دقیقی نمود. اخبار کامل در خود سایت موجود است و راه کار نیز برای کاربران و صاحبان قبلی هش عنوان شده است.

عنوان شده است که تمامی هش های قبلی کاربران محفوط خواهد ماند و پس از ارتقا در حساب آنها منعکس خواهد شد


سرقت 19000 بیتکوین از Bit stamp و غرفه بیتکون در CES کلیک کنیدهشدار !!!!  

باری دیگر در مورد سایتها و ایمیل هایی تحت عنوان دوبرابر شدن بیت کوین شما در عرض چند روز و حتی 24 ساعت هشدار میدهم و خود بنده تا به حال در بخش نظرات و ایمیل از این طور تبلیغات دریافت کرده امهر زمان در مورد این کار وسوسه شدید، ابتدا فکر کنید که اگر این قضیه صحت داشته باشد ، چرا فرد عنوان کننده، سرمایه خود را در زمان عنوان شده دوبرابر نمیکند و این کار را مدام انجام نمیدهد تا بتواند پول هنگفتی به جیب بزند این افراد و سایتها بدون استثناء کلاه بردار اینترنتی میباشند به عنوان مثال اگر خود شخص ، 10 میلیون داشته باشد، براحتی دوبرابر میکند و جالب اینجاست که اگر همین 10 میلیون را بگذارد و دوبرابر شود و دوباره 20 میلیون پولی که بدست آورده است را دوبرابر نمایند و این کار را در ده مرحله انجام دهد، ظرف این ده مرحله به 10 میلیارد خواهد رسید پس دیگر چه نیازی به سرمایه من و شما دارد و یا چه نیازی به فروش اندیشه کلاهبرداری خود به دیگران دارد!؟


ترفند کسب درآمد

دانلود فایل تصویری کسب درآمد در فری بیتکو و .. (مولتی پلی - ترفند)جهت مشاهده به پست اول علم و درس مراجعه نمایید


Altcoin - Cryptocurrency


با وجود رقابت در بین کریپتوها و عرضه کریپتوهایی با طراحی های خاص و ویژه مانند تراکنش های ناشناس - اثبات سهام و خدمات در کنار اثبات کار و ترکیبی- و نیز سیاست های طراحی شده از سوی شرکت ها و سرمایه داران در جهت منافع خود در کنار دلال بازی هایی که توسط استخرهای بزرگ و دلال پامپ و ... انجام میشود ، اگر نگوییم که داگ کوین افت نکرده است، باید حتما گفت که رشد آن کمی سخت میباشد. شاید این مسائل و سایر توضیحاتی که در تحلیل آینده این کوین در این صفحه شده است، بهتر بتواند ثابت کند که هیچگاه امکان بالا رفتن شدید مانند تصورات اشتباهی چون نیم و یا یک دلار امکان پذیر نیست.


کسانی که در داگ کوین سرمایه گذاری درازمدت دارند و این ارز را جهت زمان بالا سرمایه گذاری میکنند، میتوانند در کنار این کار خود، ارزهای دیگر را نیز خریداری و ... سرمایه گذاری نمایند. برخی به صورت آنی باید خرید و فروش شوند و برخی را میتوان در انتظار بالا رفتن و رشد بیشتر از یک تا چندین ماه صبر نمود. در این کار و انتخاب خود، ارزهایی باید انتخاب شوند که به پایداری آن مطمئن بود و نیز دارای ولوم بالایی باشند. البته تصمیمات و پیش بینی ها میتواند برای هر شخص متفاوت باشد و بهترین تصمیم گیرنده همیشه خود شخص خواهد بود. بهترین کس برای انتخاب خود شما هستید.

1- ابتدا در چند تریدر معتبر ثبت نام نمایید و از آنها برای خرید و فروش خود و البته استفاده از کیف پولهایی که در اختیار شما قرار میدهند، استفاده نمایید. (وقتی یک تریدر بسیار معتبر باشد، از نظر اعتبار با یک کیف پول تفاوت نمیکند. به عنوان مثال برخی از تریدرهای محبوب و معتبر دنیا، از بسیاری از کیف پولهای ارزهای مشهود و 100% از بسیاری از کیف پولهای اصلی کریپتوها و یا به عبارتی، آلت کوین ها معتبرتر میباشند.

نکته: برای یک تریدر هم اعتبار بسیار مهم است و برخی تریدرها نمیتوانند معتبر باشند. یعنی ممکن است اسکم شوند و در عوض برخی آنقدر معتبر هستند که مانند بلاک چین و یا بانک پیزا میتوان به اعتبار آن مطمئن بود ولی در این جا باید مسئله تحریم را نیز در نظر گرفت. ضمن اینکه نمیتوان به عنوان نمونه بین یک سایت معتبر کلود با سایت معتبر ترید و ایکسچنجر تفاوت قائل شد. (هر دو معتبر) (مسئله تحریمات در ترید بسیار مهم است)

2- ذخیره حداقل 2 سایت مربوط به آنالیز رفتار ارزها و تحلیل نوسانات آنها - داشتن نمودار و مقایسه و از همه مهمتر اندازه معاملات ارزها از چندین تریدر معتبر و میانگین مجموع

3- ذخیره حدال 2 سایت مربوط به آنالیز نکات فنی و تخصصی هر ارز 

4- اگر در شروع کار هستید، چند روزی تنها به نمودارها و سایر ارقام بنگرید و نوسانات کریپتوهای مختلف را دنبال نمایید. در این راه براحتی امکان تشخیص و تفکیک یک کریپتو با ثبات با یک کریپتو بدون ثبات و پشتوانه را پیدا خواهید نمود و از همه مهمتر، با تکرار این مسئله و استفاده از یک حداقل سرمایه (در ابتدا بسیار کم) براحتی حافظه و چشم خود را تقویت و پرورش خواهد داد (جهت این فعالیت)

5- دنبال نمودن اخبار و پست های کریپتوها از چند سایت معتبر (در این راه ، وقت خود را صرف اخبار هاشیه ای نکنید و تنها در جهت فعالیت خود، مطالعه نمایید)

ضمن اینکه در مطالعه برخی پست ها، ممکن است به نظرات مختلف روبرو شوید که نمیتوان به همه مطمئن بود و به عنوان یک سند نگاه کرد. آنها میتواند تنها نظر کارشناسان و حتی کاربران مختلف با دیدگاه های متفاوت باشد.

نکته : بزودی یک شیوه منظم و آموزش ساده در کنار بیان نکات فنی، در علم و درس قرارداده میشود تا بهتر با ارزها و کریپتوها در کنار استفاده از سایت های مختلف آشنا شوید


به volume توجه نمایید:

لازم است این توضیح را بدهم که دوستان و کاربران، گاهی با رشد یک ارز گمنام روبرو میشوند. این نکته را در نظر داشته باشید که در برخی از ارزهایی که گمنام هستند، رشد آنها تنها بر روی کاغذ میباشد و هیچ سودی به کاربر نمیرساند.

 به عنوان نمونه ممکن است شما مشاهده نمایید که یک کریپتو ، ظرف یک روز ، حدود 100% افزایش داشته باشد. ولی شخصی که این ارز را قبلا و در نصف قیمت حال خرید نموده است، وقتی اقدام به فروش در قیمت خوب حال میکند، متوجه میشود که نهایت میتواند چند کوین خود را در قیمت حال بفروشد و تقاضاهای بعدی فاصله بسیاری با قیمت حال دارند. 

در نتیجه تنها رشد یک کریپتو کافی نیست و برخی از این ارقام و درصد ها تنها روی کاغذ میباشند و شما باید به ارزی روی آورید که علاوه بر آینده خوب آن، عرضه و تقاضای آن به مقدار مناسب وجود داشته باشد.به عنوان مثال در برخی از کریپتوها، وقتی کاربر اقدام به خرید آنها میکند، اگر حتی پیش بینی کاربر درست باشد و یا کاربر شانس بیاورد و آن کریپتو رشد نماید، کاربر وقتی اقدام به فروش آن کریپتو در زمانی که رشد نموده است میکند، موفق نخواهد بود و تقاضایی برای آن قیمت وجود ندارد . در نتیجه کاربر در زمانی که آن کریپتو رشد داشته است، باز هم نمیتواند سود خوبی داشته باشد و البته ممکن است که آن کریپتو به جای رشد با شکست نیز روبرور شود.

 کریپتویی باید انتخاب نمایید که اگر حتی در ارقام بالا از آن کریپتو خرید نمودید، بتوانید آن را در زمان رشد بفروشید . حتی اگر 100 میلیون از آن کوین را داشته باشید.

بسیار مواظب کریپتوهای گمنام و تازه طراحی شده باشید و برای مقداری سود، سرمایه خود را از دست ندهید.


کاهش قیمت بیتکوین و سایر کریپتوها :

قیمت بیت کوین به زیر 300 کاهش یافت


اطلاعیه ها


بیتکوین کلود سرویس - bitcoincloudservices.com

این معدن از تاریخ هشتم June سال 2015 اسکم شد

 


تیم اسپیک گروه


در صورت هماهنگی و درخواست، حداقل در کنار گروه گوگل برای بار دوم راه اندازی خواهد شد. میتوان از این ابزار در جهت چندین طرح برای پیشرفت کاربران - خرید و فروش بیتکوین و سایر کوین ها و کریپتوها بدون واسطه و آبدیت بودن کاربران نسبت به اخبار و اقدامات آنها در بازارهای ترید و ...- مشاوره و همفکری در کنار سایر آموزشهای ویژه
علم و درس، صرفا یک وبلاگ آموزشی است. بررسی هر مطلب - مقاله و یا جزوه ای بر عهده کاربر است.


کپی با ذکر منبع
بهترین های کسب درآمد رایگان بیتکوین - کلیک نمایید


 
آموزش کامل Dogecoin Core
در علم و درس


CLOUD MINING


 Bitcoin-Dogecoin-Darkcoin-Litecoin-Digibyte
  اخبار مربوط به اسکریپت سی سی را در این صفحه دنبال نمایید(اسکم)
این روزها نیم نگاهی در بازار ترید به سمت ارز دیجی بایت داشته باشید (DGB)
در ماه های آتی ممکن است ....  (صرفا نظر شخصی)

بخش نظرات موقتا غیرفعال است - به دلیل عدم حضور طولانی و انبوه نظرات و ایمیل ها در این زمان،  از کاربرانی که موفق به پاسخ ایمیل و نظرات آنها نشدیم ؛ عذرخواهی میشود

برچسب‌ها: کسب درآمد با استخراج بیتکوین، bitcoin cloud mining-bittrex، آموزش CEX، آموزش بیتکوی کلود سرویس، چگونه در نت کسب درآمد نماییم، SCRYPT-Genesis-GAWMINER-ZENMINER، چطور میتوان پول بدست آورد، dogecoin-litecoin-bitcoin، داگ کوین - لایت کوین - بیتکوین، cloud mining
نظرات (213)
1394/09/14 ساعت 21:46
باسلام
ببخشید چندتا سایت سرمایه گذاری خوب که با پدر.مادر باشه لطفا معرفی کنید یکی از دوستان این سایت را معرفی کرده کارکردن باهاشم راحته نظرشما دوستان چیه ؟https://cldmine.com
منتظر معرفی سایتهای خوب که معرفی میکنید هستم
ممنونم از لطفتان
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
دوست عزیز
سایتی که معرفی کردید، اصلا نقطه مثبتی در آن نیست
این طور بگویم که آیا حاضرید سرمایه گذاری در یک سایتی نمایید که اصلا مشخص نیست برای چه کسی است ! حدود دو ماه است که دایر شده است.

ببینید ، در سال های گذشته ، سایت هایی که مثلا به حساب خودشان دارای یک هویت و نکات مثبتی بودن، کلاهبردار از آب در آمدن
این سایت ها که جای خود دارد
در مورد معرفی هم ، چشم و من بیشتر روی روش های مطمئن و بدون سرمایه گذاری و یا ریسک سرمایه گذاری هستم . یا با حداقل ها وبازگشت سریع. زیرا روش های سرمایه گذاری در هر حوزه ای دیگر قابل قبول نیست. چه کلود باشد و چه هایپ و چه فارکس/
سرمایه گذاری یا باید آنقدر کم و با بازگشت سریع باشد و یا اینکه سرمایه در دستان خود کاربر باشد و کنترل آن در دست کاربر باشد
با احترام
1394/09/14 ساعت 17:06
سلام آقا حامد
یه راهنمایی
چند روزی میشه بالانس حساب بلاکچین من لود نمیشه و خطا میده عاتش را میدونید؟
دوم اینکه اگر از حساب بلاکچین خودم مبلغی را به شماره حساب خودم بفرستم دوباره مبلغ به بالانس من بر میگرده؟
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

به صفحه هر آنچه نیاز دارید بروید.

1- با مرورگر دیگری تست نمایید - اگر با فایرفاکس انجام میدهید، با کروم این کار را انجام دهید.
ضمنا در اولین ورود با هر مرورگری و یا زمانی که اقدام به پاک کردن هستوری و یا پوشه تمپ میکنید(پاک کردن سوابق مرورگر)
در اولین ورود به بلاک چین، پس از وارد کردن اطلاعات ورود و کلیک، از شما خواسته میشود که به ایمیل خود مراجعه کنید و روی لینک ارسالی جهت تایید حساب خود کلیک نمایید و سپس طبق روال همیشگی عمل کنید(این کار برای امنیت است)

اگر مشکلات جهت لود حل نشد
سعی کنید که ابتدا سوابق مرورگر را طبق گفته های صفحه اشاره شده ، پاک نمایی. (پوشه تمپ و نیز هیستوری و .. خود مرورگر)
معمولا این مسئله در بازه های زمانی کوتاهی برای برخی سرویس دهندگان اینترنتی (سرویس دهنده نت شما) نسبت به برخی آی پی ها و سرورها رخ میدهد، بهتر است اقدام به تغییر آی پی خود از طریق وی. P . ان و یا از طریق یک سرویس دهنده نت دیگر تست نمایید

در مورد سوال دوم:
بله و باز خواهد گشت
اگر شماره حساب مقصد مربوط به همان کیف پول باشد، حتی خود بلاکچین نیز در زمان ارسال این مطلب را برای شما عنوان میکند
فرقی نمیکند که چه آدرس و کیف پولی باشد، مبالغ ارسالی از مبدا در صورتی که ارسال کامل شود و اگر از آدرس مبدا خارج شود، به آدرس مقصد واریز میشود. حال اگر هر دو آدرس برای یک کیف پول باشد، این مسئله را برای شما پیغام میدهد.

ضمنا اگر میخواهید برای ارسال کوین از یک آدرس که دارای موجودی هست، استفاده نکنید، این کار را میتوانید در زمان ارسال انجام دهید. یعنی یک آدرس دیگر را معرفی کنید و نیازی به جابجایی نیست. برای این کار به همان بخش تنظیمات دستی کارمزد (در سایت آموزش داده شده است) مراجعه کنید و گزینه آن را خواهید دید.
با احترام
1394/09/01 ساعت 23:14
سلام...

دوست عزیز درسته این تحلیلهای من مربوط به شرایطی طبیعیه و مربوط به سایتهای کلاهبرداری و پونزی همچون اسکریپ سی سی نیست...متاسفانه چنین سایتهایی با اهداف سودجویی در کوتاه مدت تنها به دنیای ارز دیجیتال ضربه می زنند.من خودم هفته گذشته در سایت اسکریپ سی سی حدود 5 دلار به قولا سرمایه گذاری کردم و این 5 دلار هم طی یه ماه فعالیت در سایتهای ارائه دهنده بیت کوین رایگان بدست اوردم و از دوستان به عنوان یک برادر کوچکتر می خوام که در این نوع سایتهای اسکم یا پونزی سعی کنند از جیب خودشان سرمایه گذاری نکنند و یا به فکر میلیونر شدن از این روشها نباشند و به عنوان کسب تجربه در این سایتها فعالیت کنند تا به خاطر از دست دادن سرمایه شان ناراحت و عصبانی نباشن!

من در حال ارسال مقاله کاملا علمی و با مدل اقتصاد سنجی در مورد بیت کوین به ISI هستم و اصلا در تصور میلیونر شدن در چنین عرصه ای نیستم...سایت اسکریپ سی سی سیستم بسیار جذاب و کار آمد در بازار بورس و سرمایه دارد و اگر دولتها حداقل از این سیستم در بازار بورس و سرمایه استفاده کنند؛باور کنید سیستم اقتصادی کشورها بسیار سریع رشد خواهد کرد ولی متاسفانه ما می بینیم چنین سیستمهایی دست یه عده یا سازمانهای کلاهبردار افتاده است که با هر بهانه ای جیب مردم را خالی کنند!

دو تا لینک در اینجا بذارم که برای دوستانی که اخبار اسکریپ سی سی را دنبال می کنند؛هم اطلاع رسانی و هم اتمام حجتی شود...

لینک بحث در مورد اخبار اسکریپ سی سی:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=444495.10440

لینک ویدئویی طنزی برای کلاهبرداری مارسلو سانتوس:

https://www.youtube.com/watch?v=AxntY_BiEhE
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

صحبت شما کاملا صحیح است
اما دوست عزیز
من اصلا منظورم فقط سایت های کلاهبردا نیستند
اگر دقت کرده باشید، روند بازار - معاملات و ... کثر کوین ها (باید گفت که تقریبا تمامی آنها) ، به دست یک سری دلالان که خود از گردانندگان اصلی هستند افتاده است و ...
در هر صورت از شما تشکر میکنم و از صبحت های شما استفاده لازم را ...
با احترام
1394/08/26 ساعت 19:21
سلام
با اجازه آقا حامد
میخوام یه سایت رو معرفی کنم که بتونید بدون زحمت کشیدن و کار خاصی کنسول و یک سری لوازم الکترونیکی دیگه
مثل هدست و لپتاپ و این چیزا برنده شید و به طور رایگان برات پست شه درب منزل.امتیاز جمع کنید و سر هر ماه فروشگاه باز میشه و نسبت به امتیاز وسیله را سفارش می دی.تست شده می باشد.برای توضیحات بیشتر به وب سایت
http://ptc-clix.mihanblog.com/ مراجعه کنید.
این هم لینک ثبت نام بنده اگه میشه با لینک من ثبت نام کنیید.
http://gokano.com/ref/iiIjAqAY
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
خواهش میکنم
1394/08/25 ساعت 23:07
سلام
سایت اسکریپت سی سی پرداختی ها را قطع کرده و دیگه پرداختی ندارد و یا پرداختی های مبلغ پایین را انجام می دهد ان هم بعد از 12 روز.
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
دوست عزیز
در این صفحه و صفحه مربوط به این سایت، البته قبلا اعلام کردم که دیگر سرمایه گذاری جدید ... و اگر کسی از قبل .... نسبت به خروج .....

اما از نظر پرداختی :
ببینید در ماه قبل هم چند بار این مسئله مطرح شد
و من هم خودم و هم ... اقدام به خروج نمودم
به عنوان نمونه در یک مورد آخر :
دفعه اول خروج مبلغ را تایید نکرده بود. سپس دوباره درخواست دادم و دفعه دوم خروج تایید شد و مبلغ واریز شد - البته در مجموعه یعنی 3 روز زمان برد تا ...
البته خود سایت هم اشاره کرده است که برای برداشت دیگر به صورت دستی ....و در نتیجه با تاخیر ....
در حال حاضر من دوباره اقدام به خروج و نتیجه را ....


اما :
همان طور که قبلا هم گفتم :
به نظر من اصلا مهم نیست که خروج باشد و یا نباشد !!!!
یعنی مسائل گذشته در مورد سایر سایت ها
و اصلا مسائل پیش آمده در مورد خود همین سایت
همچنین قطع چت آنلاین این سایت
و بسیاری از بهانه هایی که حتی با کمترین تامل میتوان متوجه کذب و دروغ آن شد- گاها آنقدر بچه گانه و مضحک است که یک درصد هم نمیتوان ...

به نظر من اصلا نباید دیگر در آن و .. فعالیت کرد.

سرمایه گذاری در نت یا باید این سرمایه در دستان خود کاربر ...
یا باید با حداقل سرمایه ها در صورتی که از بازگشت سریع همین مقدار کم در کمترین زمان با فعالیت خود کاربر بازگردد.
یعنی درآمد ایده آل بیشتر به فعالیت کاربر منوط باشد تا سرمایه او
و ....

خلاصه :
من برداشت را تست میکنم
اما به نظرتان اصلا حتی اگر همیشه برداشت درست باشد، آیا رفتارهای قبلی سایت قابل توجیه است؟؟؟!!!

با احترام
1394/08/24 ساعت 22:53
در ضمن این نکته هم اضافه کنم که در زمان افزایش قیمت بیت کوین یا در حالت صعودی بودن قیمت بیت کوین کاربرانی سهم بیشتری از ماینیگ خواهند برد که دارای قدرت هش بالاتری باشند و در واقع در این حالت کسانی که دارای قدرت هش پایین تر یا ثابتی هستند نباید در زمان صعودی بودن قیمت بیت کوین انتظار عایدی زیادی از فرایند استخراج داشته باشند و این شاید این افراد تنها با فروش هش های خود با قیمت تغییر یافته و صعودی آن صاحب سود شوند!
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
1394/08/24 ساعت 22:43
سلام خسته نباشی

وبلاگ بسیار پر محتوایی دارید و واقعا استفاده زیادی از محتوای این وبلاگ کرده ام ولی اجازه بدهید نظر خودم را در امر استخراج بیت کوین( mining bitcoin ) بیان کنم البته ممکنه این نظر منم اشتباه باشه بهرحال من با تحقیق و جستجو زیاد متوجه شدم که بین نوسانات قیمت بیت کوین با دیفیکالتی و نرخ مشارکت،قدرت،تقاضا و قیمت هش رابطه بسیار نزدیکی وجود دارد بطوریکه با افزایش قیمت بیت کوین میزان دیفیکالتی و نرخ مشارکت،قدرت،تقاضا و قیمت هش در امر استخراج افزایش یافته و در نتیجه در این حالت سود ماینرها هم از فعالیت استخراج افزایش خواهد یافت و بر عکس.پس به نظر من دوستانی که قصد دارند در امر استخراج سود خوبی عاید خود کنند بایستی به پیش بینی های معتبر بیت کوین توجه دقیقی داشته باشند مثلا بر اساس نظر سنجی که در سایت کوین دسک ارائه شده است 48 درصد از کاربران تا سال 2016 افزایش قیمت بیت کوین را تا سقف 500 دلار پیش بینی کرده اند و بنظر من اگر این پیش بینی درست از آب در بیاید در واقع خرید هش و انجام فعالیت استخراج در مقطع کنونی مقرون به صرفه است.من کامنتهایی در ماه های گذشته در این وبلاگ دیدم که مثلا چرا سایت اسکریپ سود ماینرها را در هنگام کاهش قیمت بیت کوین و بدنبال آن کاهش نرخ مشارکت و قیمت هش کاهش داده است؟!خب طبیعیه چون نرخ مشارکت و قیمت هش تحت تاثیر کاهش قیمت بیت کوین کاهش یافته است و افراد در این شرایط رغبت و تقاضایی برای استخراج بیت کوین ندارند چون احساس می کنند که بیت کوین در حال از بین رفتن است یا اصلا دخل و خرجشان یا همان هزینه های استخراج از طریق سخت افزارهای قدرتمند و انرژی بر(هزینه برق و غیره...)با در آمدشان هیچ تناسبی ندارد پس به همین خاطر است که در این وضعیت میزان سود ارائه دهنده های استخرهای ماینینگ بیت کوین برای ماینرها بشدت کاهش خواهد یافت و حتی در این وضعیت امکان سقوط سایتهای ارائه دهنده استخر نیز وجود دارد در واقع می توان که امر استخراج بیشتر در زمان صعودی بودن روند قیمت بیت کوین مقرون به صرفه است و در نتیجه می توان گفت که کاربران و ماینرها بایستی بدانند که سود در امر استخراج رابطه بسیار تنگاتنگی با نوسانات قیمت بیت کوین دارد.

با تشکر
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

توضیحات عالی شما حتما به کسانی که تازه با این عرصه ... کمک خواهد نمود
درج نظرات و .. بیشترین کمک خواهد بود

دوست گرامی
در جهت توضیحات شما:
ببینید تا سال گذشته این مواردی که شما عنوان کرده اید و نیز حتی چند عامل دیگر، شاید واقعا ارتباط مستقیم و یا غیرمستقم در قیمت - ماین و .. را داشت و اینها به صورت یک زنجیره به یکدیگر مرتبط هستند (در یکی از صفحات علم و درس حتی در این باره اشاره شده است - در همان زمان)

اما متاسفانه با ورود دلالان و ... قدرتمند به این عرصه و .... به مرور به نظر من حتی موارد اصلی و تعیین کننده، 10 تا 20 درصد تاثیر را در بازار هر یک از کوین ها و حتی بیتکوین ندارند
بلکه بیشترین تاثیر به دلیل رفتارهای غیر طبیعی میباشد
این یعنی
براحتی قابل پیش بینی نخواهند بود و ...

اما در این بین جدای از نظر شخصی ام که اعتقاد دارم بیتکوین و چند ارز برتر به مرور بسیار رشد خواهند داشت (سیستم آنها این طور گواه است ) دو حالت ممکن است پیش آید:
ممکن است کاربری براحتی به درآمد ایده آلی درست یابد. یعنی بر اساس شانس - تجربه و ... ، تمامی رفتارهای وی با رفتارهای موجود در ارزهای رمزنگاری هم جهت باشد و ...
اما از طرفی ریسک نیز وجود دارد - چون تاثیرات غیرطبیعی هستند- در نتیجه پیش بینی نیز وجود نخواهد داشت
نمیتوان دقیق ادعا کرد که آینده چه میشود ویا ....؟

با احترام
1394/08/23 ساعت 12:02
سلام من تازه با سایت های کسب بیت کوین و ماینینگ آشنا شدم می تونید راهنمایی کنید که چه کاری انجام بدم .البته حساب بیت کوین دارم و مقداری بیت کوین جمع کردم اما می خوام از راهنمایی شما استفاده کنم و ببینم چه کارهایی انجام بدم تا بیت کوین بیشتری جمع کنم و یا اصلا در کجا سرمایه گذاری کنم تا بهتر باشه
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
دوست گرامی ،
فعلا سعی کنید که از سرمایه گذاری در سایت های جذب سرمایه بخصوص سرمایه گذاری در مبالغ بالاتر خود داری کنید
انشاء لله از ابتدای ماه ، در گروه و ... میتوانیم از این بابت به یکدیگر کمک نماییم و کاربران با یکدیگر همفکری داشته باشند- همراه با تمرکز در اجرای یکی دو طرح کسب درآمد ایده آل اما بدون نیاز به ریسک سرمایه گذاری و یا با حداقل ...
از طریق سایت اطلاع رسانی خواهم نمود- ضمنا به ایمیل شما نیز ...
با احترام
1394/07/05 ساعت 23:10
با سلام خدمت دوستان عزیز و مدیر محترم سایت علم و درس
میخواستم یه خبر خوب به دوستان عزیزمون بدم که طی مدت ها کار و طراحی و هزینه و زمان زیاد که برای تمام دوستانی که در تبادل بیت کوین و دیگر ارزها بودن و خرید و فروش میکردن و در این وسط صرافی ها که واقعا قیمت بالایی برای فروش ارز ها میدادند و قیمت پایین رو برای خرید ارز ها پیشنهاد میدادن که اصلا به صرفه نبود و در این وسط به فکر چاره و سود دو جانبه هر دو طرفه خریدار و فروشنده بودم که در اینجا یک سایت شبیه به ایسام که خرید فروش کالا رو انجام میده ولی در این سایت شما خرید و فروش ارز رو انجام میدید به صورت مستقیم با مشتری خودتون بدون اینکه دست صراف در این وسط وجود داشته باشه و بیشترین سود دو طرفه هست و صرافی در این میان وجود نخواهد داشت و از طریق درگا ه بانکی و مجوز نماد اعتماد الکترونیکی که دیگه جای هیچگونه شک و ابهامی وجود نداشته باشه برای دوستان عزیزمون فراهم بشه ولی فعلا سایت در حال راه اندازی و تست هست و به محض اینکه اماده شد اطلاع رسانی میشود و البته فکر کنم صراف ها از این تریدر ایرانی و خرید و فروش مستقیم به شدت بترسن و بازار کارشون خراب بشه که البته حقشونه چون خیلی به ضرر مشتری کار میکنند و واقعا خرید و فروش به صرفه نیست البته این رو هم ذکر کنم هنگام معامله دستمزد سایت هم حساب میشه ولی به قدری ناچیز هست که به چشم نمیاد به همین دلیله که میگن سود کمتر فروش بیشتر...
یا علی
زمان راه اندازی 15 روز دیگر
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
1394/06/02 ساعت 09:01
سلام
سایت اسکریپتkhsرا به mhs تغییر داده و تقریبا سرمایه کاربران را به صفر نزدیک کرد وهمچنیین پاداش نسبت به قبل باز کم شده.معلوم نیست سیاست سایت چیه
آقا حامد نظر شما در این باره چیه؟
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
وحید جان
به نظر من این سایت از سایر سایت های کلود کلاهبردار تر است. زیرا اگر بقیه یک بار کلاهبرداری میکنند، این سایت به بهانه های مختلف و با تغییراتی که میدهد، بارها این کار را انجام میدهد.
به نظر من کسب درآمد با روش سرمایه گذری، یعنی سود بر حسب سرمایه، در نت اصلا قابل قبول نیست. مطمئن باشید که اگر حوزه و فعالیتی هم باشد که واقعا سودده و توجیه اقتصادی داشته باشد، اما معمولا با طمع و وسوسه مدیران آن حوزه، کلاهبرداری شکل میگیرید. حال که اکثرا با نقشه و برنامه قبلی کلاهبرداری اقدام به جذب سرمایه میکنند
با احترام
1394/05/29 ساعت 17:24
سلام
انتقال امروز انجام شد.وقیمت هش به پایین ترین حد خود یعنی100 ساتوشی رسید.
من چون قبل هک شدن سرمایه داشتم دارم این سایت را دنبال میکنم وسرمایه گذاری جدید انجام نمیدم و فقط چون قیمت خیلی پایین هست و ارزش فروختن ندارد ریسک کردم ونگه داشتم.وهمین امروز با چند معامله خرید وفروش تونستم 100000هش سود کنم این کارها را انجام میدم تا حداقل ضرر را داشته باشم.
همچنیین پاداش نیز باز کاهش داشته است به احتمال زیاد بابت کاهش هش به100 تا120 ساتوشی بوده است.
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
بله و برای یکی از کاربران را که جویا شدم، به زمان 24 ساعت البته برای برداشت شب گذشته اشاره نمود
اما با این حال، خودم نیز همین حالا برداشت نمودم(مقدار کمی) و در ساعات بعدی مشخص میشود.
البته بسیار بسیار از شما تشکر میکنم و که دوباره وقت گذاشتید و اطلاع رسانی نمودید.
وحید عزیز، حال که شما در اولین زمان وجود برداشت ، پس از هک، یعنی در قیمت 600 تا 700 ، اقدام به خروج نکرده اید، باید مدیریت خود را مانند گذشته انجام ندهید. البته نه برای الان که در پایین ترین سطح است. منظورم همین یک ماه آخر بود و بیشتر مربوط به گذشته است.
یعنی باید این یک ماه گذشته را سعی میکردید ، حالا که در همان ابتدا خروج نداشته اید، فقط در زمان بالا رفتن و ایده آل ، بفروشید و سپس در قیمت 100 تا 200 ثبت میکردید. منظورم یک ماه قبل بود. ببینید من خودم هر چه در این مدت خرید داشته ام، بین همین قیمت 100 تا 200 است و البته مقدار کمی همان ابتدا در 300 و 400 که خیلی کم است.

البته امیدوارم که تنها یک حرکت مثبت در سایت شکل بگیرد . یعنی در ابتدا که انشاء الله مقدار ماین بهبود یابد. حال یا آرام آرام و یا با درج خبر بازگشت به ماین ایده آل از سوی مدیریت و در کنار آن انجام در عمل، به صورت یکباره بالا رود.
از طرفی حتی وصل شدن چت نیز در این مسئله تا حدودی میتواند تاثیر گذارد.
به هر حال اگر این چنین شود، من و شما از بابت سرمایه قبلی خود جبران میشویم و البته بسیاری از بابت خرید هش در این قیمت کم و البته پذیرفتن این ریسک. به هر حال اگر این چنین بشود، حقشان است و واقعا ریسک بزرگی را قبول کرده اند. حتی اگر چند میلی بیتکوین باشد.

ببینید در این که مدیریت آن و اصلا خود سایت، یک کار برنامه ریزی شده و بازی کردن با مسائل است، اما این طور هم میتوان فکر کرد که چون بازگشت ایده آل ماین دست خودشان است، در نتیجه آنها براحتی میتوانند مقادیر بالای هش را در بی اعتمادی کاربران، در قیمت بسیار کم نسبت به قیمتی که به کاربران اولیه واگذار کرده اند، دوباره برگردانند و سپس با درج خبر و البته بازگشت ماین به حالت ایده آل، خود را نیز دوباره صاحب سود کنند و باز ....
یعنی من فقط به این مسئله و یکی دو ترفند آنها فکر میکنم و میگویم میشود که از این بازی آنها به نفع خود استفاده کرد.
اما فقط اگر آنها به صورت کامل همه چیز را رها نکنند. زیرا میتوان تصور کرد که از این شیوه استفاده کرده اند تا یک کلاهبرداری کاملا قانونی و بدون معترض برای خود دست و پا کرده باشند. (متوجه منظورم که میشوید)
اما به هر حال به نظر من اگر سایت کمی بهبود یافت، تا زمانی که خروج هم مشکلی ندارد، خارج نمایید.
در عین حال نمیخواهم در کارتان دخالت کنم . زیرا اگر به احتمال یک درصد هم سایت ، بهبود یابد، نمیخواهم در زمانی که هش بسیار بالا رفت، با دخالت خود، باعث از دست دادن سود شما بشوند و یا برعکس، با دخالت و نگاه مثبت به سایت، و رها کردن مدیران آن، باعث ضرر شما بشوم.
فقط آرزوی موفقیت برای شما و کاربران دارم. بهبود این سایت برای خودم هم بسیار خوب است. غیر از ته مانده سرمایه در زمان هک ، ریسک کرده ام.
در مورد پاداش، صددرصد صحیح میفرمایید و از همان ابتدای کار این سایت، پاداش تحت تاثیر قیمت است. زیرا بیشتر به تناسب مقدار قیمتی سرمایه ، حرکت میکند تا تعداد هش . البته نوسان هم بسیار داشته است.
با تشکر از شما
حتما عدم و یا تایید خروج خودم را نیز برای شما اعلام میکنم
1394/05/28 ساعت 21:23
سلام
آقا حامد سایت اسکریپت خروج بیت کوین را انجام نمیدهید با این که قول داده بود 48 ساعته انجام بشه ولی الان حدود 3.5 روزه خروج من را تایید نکرده وهمچنین با این که قیمت بیت کوین 30 دلار کاهش داشته ولی قیمت هش همچنان در حالت رکود قرار دارد.شما خبر جدیدی از این سایت ندارید بابت خروج وقیمت هش
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
من برای خودم امشب تست میکنم - برای چند کاربر را نیز بررسی و پرس و جو خواهم نمود. خبرش را از همین نظر درج میکنم
برای قیمت هش هم، ببینید این ها همه به مدیریت بستگی دارد. تا ماه گذشته به آنچه گفته بود(منظورم بازهایی که راه انداخته است)، عمل کرده است. اما فقط اعلام کرده بود که بزودی ارتقاء سرور و ... انجام میشود که هنوز محقق نشده است. (یعنی تنها میتوان به امید هم جهت بودن و مدیریت رفتار کاربر با رفتار مدیریت و به عبارتی استفاده ازاوضاع به نفع خود ، استفاده کرد.
ببینید من قبلا اشاره کرده ام که اولا به ریسکش اصلا ارزش ندارد.
دوم اینکه در این که آنها دارند بازی میکنند، شک نکنید. با وجود مسائل اخیر از جمله اینکه مدیریت اعلام میکند که در مسافرت بودم (این یک صحبت و اشاره کاملا پوچ و خنده دار است) ، به نظر من تماما این مسائل بازی است. البته من کلا دنیای کلود را قبلا با توجه به مسائل سال گذشته، رد میکنم. ضمنا اون مقاله ای که نوشته ام را تنها بر اساس اتفاقات این یکی دو سال و .... درج نکرده ام. بلکه موارد و مسائل زیادی در طول این سال و ماه های اخیر را مشاهده کردم. موارد بسیاری برایم اثبات شد و مطمئن باشید که به مرور کاربران مخالف هم با کمی فعالیت به این مطلب دست خواهند یافت که اکثر فعالیت ها توسط گروه های خاصی سازمان دهی میشود و مقاصد آنها تنها درآمد و کلاهبرداری به نفع فعالیت است. البته امروزه قبول دارم که در کنار این چند گروه خاص، به صورت اختصاصی نیز ازاین موارد کپی برداری میشود و اشخاص و کاربران مستقل نیز اقدام به تاسیس این گونه فعالیت ها میکنند. آنها نیز فقط برای کوتاهی در حق کاربر و جذب سود برای سایت ، البته در ارقام کمتر ، این اقدام را انجام میدهند.
کلا دیگر فعالیت هایی که نیاز به سپردن سرمایه دارد، حتی یک درصد هم روی آنها نمیتوان حساب باز کرد. مگر فعالیت به سرمایه کمی و نهایت چند ده هزار تومان نیاز داشته باشد و آن هم زمانی که کاربر مطمئن باشد که سرمایه او، در همان ابتدای فعالیت با توجه به تلاش وی، باز گشت خواهد نمود. در غیر این صورت به نظر من کلاهبرداری است.
در مورد اسکریپت ، اصلا نباید ریسک کرد. البته این موارد برای کسانی که تازه میخواهند سرمایه گذاری کنند است. یعنی در قیمت کم خریداری کنند و بخواهند ریسک کنند، و اگر نه کسی که سرمایه قبلی داشته است، باید پس از مسئله هک و رفع مشکل پرداخت، به همان قیمت ایده ال تر هش خود را رد میکرد و اصلا ارزش ریسک نداشت. مگر مانند خودم، همان طور که اشاره کرده بودم، مقدار کمی هش از آن باقی مانده بوده باشد و آن را برای یک احتمال ، تازه باید مدام مدیریت نماید. یعنی همانگونه که قبلا هم اشاره کرده ام، در ارقام ایده آل بفروشد و برای خرید عجله نکند و در کمترین قیمت ها ثبت نماید. اگر در همین روزها دیگر خبری نشود، دیگر حتی یک درصد هم نمیتوان اعتماد کرد . البته از زمان مسئله هک، اعتمادی وجود ندارد و تنها مگر ، کاربر از این اوضاع به نفع خود استفاده نماید.
از زمان قطع شدن موقت چت، مطمئن باشید که تماما بازی است.
با تشکر از اطلاع رسانی - برای آن هم بررسی میکنم و شما هم اگر پرداخت انجام شد، اطلاع دهید. ممنون

ضمنا وحید جان بگذار کمی زمان بگذرد، بهترین کار همان گروه و کار بر روی چند روش است. زیرا در این روشها، دیگر کاربر از بابت سرمایه خود نگرانی ندارد و همیشه سرمایه اش در دستان خودش است. مطمئن باشید که پیگیر این کار هستم و خواهم بود. فقط یک ماهی خارج از نت ...
1394/05/22 ساعت 09:32
سلام
سایت اسکریپت قیمت های هش داره به زیر 100 ساتوشی نزدیک میشه و پاداش هم به صفر علتش را میدونید چون با این قیمت بیت کویین معقول نیست قیمت هش .ما هی منتظریم وضعیت خوب بشه سرمایه را بیرون بکشیم هی بدتر میشه.
با این قیمت هش بیتکویین بایید حدود 400 تا500 دلار باشه.
نظرتون چیه آقا حامد
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
وحید عزیز:
لطفا از طریق صفحه زیر، اخبار و موارد مربوط به سایت اسکریپت را دنبال کنید و نظرات را در همان صفحه درج نمایید
ببینید ، پس از مشکل در کلود و به دنبال آن اعلام مسئله هک در اسکریپت، غیر قابل اعتماد بودن تمامی سایت های سرمایه گذاری و حتی کلود را اعلام کردم.
در مورد اسکریپت حتی تصور شد که این سایت با عنوان مسئله هک، دیگر تمام شده است. من خودم یکی از کسانی بودم که شاید به بدبینانه ترین شکل ممکن به مسئله نگاه کردم و در سایت نیز اعلام کردم.
اما به هر حال این سایت باز شروع کرد و پس از آن حتی قیمت 600 و 700 را برای برهه ای در پنل خود داشت.
کاربران هم پس از این مسئله براحتی میتوانستند سرمایه خود را خارج کنند
از طرفی خودم هم به مقدار بسیار کمی هش مانده در سایت اشاره کردم.
همان موقع اعلام کردم که چه برای کاربران قبلی و چه جدید انتخاب در این سایت یک ریسک است.
1- یعنی اگر کاربری نمیتواند قبول کند و ریسک را بپذیرد، بهترین فرصت برای تصمیم گیری است و خوب با این انتخاب یعنی کاربر در بهترین قیمتی که به نظرش میرسید با بفروشد و سرمایه خود را خارج نماید.
2- میتواند ریسک را بپذیرد و قبول کند. این یعنی احتمال دهد که مواردی که سایت اعلام کرده است، صحیح باشد. یعنی ابتدا هک و باید منتظر جبران خسارت و بازگشت سایت به حالت عادی باشد. پس از آن هم مسئله هفته پیش و کاهش پاداش ربات در سایت. سایر مواردی که قیمت کاهش داشته است ، ارتباطی به سایت ندارد و تنها تحت تاثیر رفتار کاربران است. مانند بی اعتمادی به دلیل قطع موقت (موقت از نظر سایت) گفتگو آنلاین.

اما از طرفی یک کاربر و یا شخص سرمایه گذار جدید را در نظر بگیرید.
به عنوان مثال با اینکه از نظر خودم این سایت تقریبا بیشتر مواردی که در این ماه مطرح کرده است، ساختگی است. یعنی اگر یک مشکلی هم بوده است، از همین مسئله بارها به نفع خود استفاده کرده است . اما باز هم یک ریسک را پذیرفته ام. اما این مسئله هم حساب شده . یعنی به سرعت هش خریداری نکردم. سرمایه ای را وارد کرده ام و در قیمت بین 100 تا 200 ثبت کرده ام. البته در دو مرحله . چون مقداری هش را هم در همان ماه قبل ، قبل از اینکه سایت حتی خروج را اعلام کند، به قیمت بین 200 تا 300 خریداری کردم. مابغی هش خود را در همین یکی دو هفته پیش خریداری کردم . یعنی در قیمت 150 تا 200
حال اگر قیمت به سمت 100 برود، مقداری دیگر نیز ثبت شده دارم.
حال این یک ریسک است.
ضمنا از طرفی باز هم میتوان این طور در نظر گرفت که اصلا این سایت یک کلاهبردار واقعی است و کلا دارد با افکار بازی میکند. یک سایت پونزی که در انتهای کار خود این روش را پیش کشیده است.
یا میتوان گفت که آنها اگر حتی از این راه برای خود استفاده میکنند، اما برای اینکه بتوانند در آینده نیز باز پول مجددی به جیب بزنند، مدتی دیگر کمی اوضاع سروسامان خواهد یافت . این یعنی چه ؟ ا
این یعنی بسیاری تا همین حالا متضرر شده اند. حال اگر این اتفاق افتد، اندکی که در حال حاضر ریسک کرده اند، مقداری از ضرر قبلی ها را بدست خواهند آورد که البته سهم اصلی نسیب سایت شده است.
حال شخصی نیز میتواند بگوید که اصلا تمام صحبت های سایت واقعی بوده و یک مسئله هک رخ داده است.
و یا همان که اول گفتم و آنها کلاهبردار واقعی هستند. اصلا امیدی نیست.

در عین حال وحید عزیز، من در حال انجام و مرتفع کردن برخی مشکلات خود در خارج از نت هستم. یعنی مطمئن باشید که یک مشکل اساسی دارم. ضمنا در کنار آن باید در این ماه ی پایان نامه و پروژه تحویل دهم و موارد ومشکلات دیگری که .... اما در مواقع خاصی در حال برنامه ریزی بر روی دو کار هستم. هر دو مورد زیر جهت کسب درآمد است
اما نه کسب درآمدی که نیاز به سرمایه داشته باشد. یا حداقل کاربر با کمترین ها بتواند فعالیت کند. و از طرفی روشی باشد که دارای سود بسیار ایده آل و معقول باشد(یعنی درآمد خیلی ایده آل باشد و به تلاش و پشتکار کاربر ارتباط داشته باشد و نه به سرمایه او که از دست برود
1- تشکیل گروه برای انجام یک هدف که همان موقع اعلام میکنم (گروه با ارتباط دوطرفه و امکانات آنلاین چت و گفتگو)
2- معرفی و ... چند روش درآمد در ارزهای رمزنگاری
نکته : بهره گیری از گروه تنها برای کسب درآمد نخواهد بود و یک جنبه آموزشی نیز خواهد داشت.
انشاء الله و مشکلی پیش نیاید ظرف 6 تا 8 هفته آینده این مسئله اجرایی خواهد شد.

در مورد اسکریپت هم باز هم میگویم که ارزش ریسک را ندارد. این ریسک در بازار ترید بسیار ایده آل تر است. اما بهترین تصمیم گیرنده همیشه خود شخص است. ببینید من کاملا موارد را شفاف و کاملا نظر مثبت - منفی خودم را اعلام میکنم. همانطور که هر شخصی مانند شما و ... حق درج نظر شخصی خودش را دارد. اصلا وبلاگ نویسی و ... یعنی درج نظرات و ایده ها و بحث و گفتگو
از درج ایده شما نیز تشکر میکنم

در مورد ماین، در حال حاضر به دلیل کاهش دیفیکالتی (تعطیلی استخرها و دوری کاربران و ...) پس از اینکه قیمت بیتکوین نصف شد . یعنی به 200 نزدیک شد، در ابتدا ماین آن دارای سود بسیا رکم بود و کمی ایده آل تر شد. اما از طرفی در مورد سایتی چون اسکریپت:
ببینید موارد زیر در صورتی است که سایت واقعا به این کار مبادرت نماید و نه فقط در گفتار (در عمل هم ...)
در سطح عظیم، سخت افزارها با شرکت های سازنده به صورت انبوه حتی تا چند برابر ارزان تر نصب میشود. یعنی هزینه ایجاد هش تا چند برابر کاهش خواهد یافت
مطلب بعدی این است که در زمان حال هیچ شخصی تنها بر روی یک کوین در زمان ماین تمرکز نمیکند. یعنی باید مدام بر روی کوین های متفاوت و ایده آل تر سویچ شود. حال این همان نتیجه پیش بینی و دانش و تجربه است. البته برای کله گنده ها که متفاوت است. زیرا هر کاری که در بازار بخواهند میتوانند انجام دهند و خود در بازار دخالت دارند/
با احترام
1394/05/19 ساعت 13:02
سلام.
نظرتون راجع به این سایت چیه؟

https://uco1.com
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
صددرصد پونزی - دیگه آنقدر زیاد شده اند، واقعا اگر کسی در هایپ و ... چه دلار و چه بیتکوین از این روش ها دچار ضرر شود، باید هزاران بار تنها خودش را سرزنش نماید.
سایت هایی که از نظر هویت مشکلات کمتری دارند و ... اقدام به مبالغ و جذب سرمایه های بالا میکنند ، ثابت شده است که یا پونزی هستند و یا در گذشته اسکم شدن آنها به اثبات رسیده است
این سایت که دیگر به لحاظ هویت و ... مشکل دارد - در همین ابتدای کار دارای نارضایتی کاربران نسبت به پرداختی هایش است و ... و عدم کمترین وجه مثبت در نت و شبکه های اجتماعی

ضمنا این سایت تازه تاسیس است
معمولا وقتی که در یک حوزه ای چند شرکت بزرگ پولهای آنچنانی به جیب میزنند و اقدام به کلاهبرداری میکنند، پس از آن کاربران بسیاری به این کار روی می آورند. از نظر من این سایت به لحاظ طراحی و ... مانند بسیاری از سایت های پونزی و اسکمی است که امروزه مانند قارچ سبز میشوند و توسط همین کاربران متضرر تاسیس میشوند. مراقب باشید

مواظب سرمایه و پول خود باشید
1394/05/10 ساعت 18:23
سلام حامد عزیز واقعا ممنونم خیلی زحمت کشیدی
تشکر دارم ازت، سپاسگذارم
ولی حوزه کاری من وب مانی با بیت کوینه، اگه لطف کنی و سایت های تبدیل به وب مانی رو معرفی کنی باز هم ممنون میشم اگر هم سراغ نداری باز هم تشکز ویژه ای دارم ازت، به خاطر توضیحات دقیق و بسیار پر حوصله ات، متشکر
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
دانیال عزیز
ببین، برای وب مانی هم مطمئنا سایت های بسیاری است. اما مطمئن باش که اصلا صرف ندارد. یعنی با همان سایت های پرفکت بسیار بسیار با صرفه تر است.
با صرفه ترین سایتی که برای وب مانی به نظر من هم هست، در ابتدا باید تبدیل به کوپن شود
ضمنا شما خودتان هم قبلا اشاره کرده اید که با پرفکت مانی و وب مانی و بنده هم اشاره کردم که با پرفکت ، صرفه بهتری دارد. و لیستی را به همراه توضیحات برایتان ارسال کردم


ویرایش :

به دلیل اینکه سایت وب مانی اعلام نموده است که خرید و فروش خودکار در ارزهای رمزنگاری و ... ممنوع است ، فعلا کمتر صرافی خارجی پیدا میشود که تبادل بیتکوین با وب مانی را در قیمت ایده آل و یا اصلا داشته باشد
موفق باشید
1394/05/09 ساعت 23:59
سلام حامد. چرا سایت تبدیل ارز بیت کوین به وب مانی رو معرفی نکردی! الان 16 هزار دلار وب مان همینجور رو دستم مونده و همچنین 11 تا بیت کوین! یه سایت معتبر میخوام، چیزی که بشه بهش اعتماد کرد. تشکر
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
دانیال عزیز
من اتفاقا در نظر دومتان ، همان روز متن پاسخ را در محیط کار آماده و پیش نویس کردم و پس از دسترسی به سیستم دوم خود، با اضافه کردن آدرس چند سایت، برایتان ارسال کردم و دو روز بعد از آن هم به دلیل فوت یکی از آشنایانم بر اثر سقوط از ارتفاع ، نبودم
حق با شماست و خودم هم که چک کردم، "Send " نشده است. بابد ببخشید و در همین لحظه ، آخر شب دوباره میل کردم. عذرمیخواهم
احتمالا در Sent مشکل از من بوده است و یا قبل از ارسال کامل، نت را قطع کردم

با احترام و عذرخواهی ویژه
1394/05/05 ساعت 22:28
سلام. حامد یه سایت رو سراغ نداری که بیت کوی رو به وب مانی یا پرفکت مانی تبدیل کنه؟
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام دانیال عزیز
بله و تا دلتان بخواهد، سایت وجود دارد. بخصوص در مورد پرفکت مانی(چه خرید و چه فروش)
البته قیمت های آنها نیز متفاوت است. اما به هر حال بین چند سایت ایده آل تر برای خرید و فروش، قیمت های ایده آل هستند و گاها ممکن است که فلان سایت بهتر باشد و در زمان دیگر، سایت دیگری
به هر حال اگر نیاز به آدرس دارید و هنوز معامله نکرده اید، اعلام نمایید تا چند آدرس سایت را برای شما از طریق ایمیل ارسال نمایم
در مورد اعتبار، معمولا با اکثر آنها کار کرده ام و برخی خودکار نیز هستند. اما به هر حال، بررسی اعتبار بر عهده خود کاربر است
موفق باشید
1394/04/22 ساعت 17:46
سلام
علی اقا، حامد جان
از پیگیری کلود سرویس چه خبر؟
پرداخت شروع نشده؟
پیگیری پلیس انگلیس؟
از پی بی خبری نشد؟
حالا که قیمت بالا رفته تغییری در وضعیت اینها ایجاد نشده
یا علی
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
ببینید ، مسئله کلود و ... کلاهبرداری است. مطمئن باشید که قیمت بیتکوین در سرورهایی هم که این را بهانه کرده اند، تنها یک دروغ و امیدواری کاذب به کاربر است تا آنها بتوانند با خیال راحت، طرح و نقشه خود را کامل کنند
از بابت پیگیری هم ، ببینید این طور که به نظر میرسد، تا به حال هزاران نفر در سراسر نت، این گزارش را پر کرده اند
البته این یک گزارش است و نه یک شکایت
اما اینکه پیگیری بشود و یا برای همیشه ادامه داشته باشد، مشخص نیست
ضمنا نکته قابل تامل این است که کلوسرویس برای چند کاربر و یا بهتر بگوییم چند حساب خاص، در این مدت پرداختی داشته است
حال این حساب ها مربوط به چه کسانی است و آیا از طرف آنها احساس خطر کرده اند و ... مشخص نیست
با احترام
1394/04/22 ساعت 03:54
سلام مشکل دسترسی بلاک چاین واختلالاتش حل شد
علت افزایش داج کوین ولایت کوین وبیت کوین چیست؟
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
در مورد بلاک چین، احتمالا به دلیل سرویس دهنده نت و یا سرور بوده است و مشکل شخصی بوده باشد. زیرا برای بنده البته در زمان پاسخ به ایمیل شما، مشکلی وجود نداشت و در خبرها، فعلا چیزی به نظر نمیرسد
ببینید از نظر من، رشد قیمت بیتکوین، به دلیل نیازی که در آن احساس میشود است. یعنی حتی از شروع این سال میلادی، کارشناسان بسیاری اذعان داشته اند که بیتکوین نیاز دارد که تا بیش از 350 دلار رشد نماید و حتی برخی تا دو برابر قیمت 230 دلار را نیاز احساس کرده اند
و اشاره شده است که اگر این چنین نشود ، منجر به تعطیلی بسیار از استخرها میشود . همانطور که در این اواخر این چنین شد
حال این افزایش قیمت را میتوان علاوه بر مسائل دلالی به این امر نیز مرتبط دانست . حتی با وجود اینکه اخبار خوبی در اواخر نداشته است. بخصوص کلاینت اصلی بیتکوین و بلاک های غیر معتبر
به هر حال، پس از اینکه قیمت به رشد برسد و حتی به مرحله پرس برسد، چیزی که مشخص است ، ثبات قیمت در همان رشد قیمتی و سپس کمی کاهش. مگر اینکه اصلا در آن دلال بازی نقشی ایفاء نکند که این باعث میشود ، مدام قیمت حتی تا 350 و 400 اما به مرور رشد داشته باشد

اما در مورد داگ کوین و لایتکوی، به نظر من، دلیلی برای افزایش قیمت نداشته اند و این مسئله به دلیل همان مسائل دلال بازی است
یعنی دلال بازی های اصلی که بدست هدایت کنندگان اصلی بازار و صاحبان استخرهای بزرگ کنترل میشود.
یعنی آنها دوره ای که میتواند از سه تا بیش از 6 ماه باشد، اقدام به کاهش قیمت چند کوین اصلی بخصوص داگ کوین که دارای ماین ضعیفی برای پس از این هست، میکنند و پس از آن ، زمانی که خود مقادیر بالایی از آن کوین را استخراج نمودن و در کنار آن ، مقادیر بالایی را از طریق بازار ترید خریداری کردن، در یک هفته خاص، اقدام به استارت پامپ بسیار شدید حتی تا چندین برابر میکنند
اگر بیاد داشته باشید، در زمانی که عمل دامپ بر روی داگ کوین و لایتکوین اجرا میشد، در مقابل پمپاژ بر روی دیجی بایت و دارک کوین(دش) بود. پس از آن بر روی FTC و حال این کوین ها در کاهش و ثبات به سر میبرند و این ماه نوبت به همان داگ کوین و لایتکوین و .. رسیده بود
به نظر من، در چند ماه آتی، دوباره بر روی همان گروه دیجی و... اعمال میشود
با احترام

ضمنا برای بلاک چین من چک کردم، مشکل به دلیل همان کد دومی است که کاربران در ایمیل دریافت میکنند(اگر فاکتور دوم دارید و روی ایمیل است)
یعنی به دلیل مشکلات لودسرورها و سرویس دهندگان، این کد با تاخیر میرسد و یا در مواقعی ارسال نمیشود و شما به عنوان مثال یک بار که با مشکل ورود برخورد کرده اید، باید تامل کنید که کد بعدی بدستتان برسد و یا در صورت عدم ارسال، درخواست کد کنید. البته توجه داشته باشید که روی هم درخواست کد جدید نکنید و با درخواست جدید، کد قبلی سوخته به حساب خواهد آمد.
موفق باشید
1394/04/22 ساعت 02:41
حامد جان سلام
من مقداری بیت کوین داخل کیف پول مولتی بیتم دارم وقتی میخوام برداشت کنم ارور میده و میگه داخل کیف بیتکوین وجود ندارد در حالی که داخل پنل کیف مقدار بیتکوین موجود رو زده
ممنون میشم راهنمایی کنید.
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
احتمالا شما برای برداشت، کارمزد را در نظر نمیگیرید و مقدار داخل کیف پول شما بسیار کم است
لطفا مقدار موجودی خود را بیان نمایید
با احترام
1394/04/21 ساعت 18:31
سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما.سوال من درباره ی سایت cex.io هست..من یک جا خوندم که قیمت بیتکوین به 320 دلار برسه این سایت دوباره استخر استخراج خودشو روشن میکنه و کاربران دوباره میتونن در این سایت شروع به استخراج کنن الان که قیمت بیتکوین 307 دلار هست و رسیدن به 320 دلار دور از انتظار نیست...میخواستم بدونم این خبر درسته؟
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
بله
اصلا در زمان تعلیق استخر، قرار بر همین بود که تا 320 دلار این چنین شود
اما به مرور این سرور، اخبا ر جدیدی منتشر کرد. به هر حال به صورت رسمی تعطیلی استخر را تا به حال بیان نکرده است
اینکه در 320 دوباره شروع کند، یک امر حتمی نیست و این سایت با تغییرات در پنل خود، تمرکز خود را بر روی خرید و فروش بیتکوین حتی بیشتر از بازار ترید خود گذاشته است
ضمنا دوست گرامی
قبول کنید که حتی اگر در 320 ، استخر آن دوباره راه اندازی شود ، این اصلا خوب نیست و این یعنی بی ثباتی و ریسک بالا
حتما متوجه منظور من میشوید
یعنی این اصلا جالب نیست که با کاهش قیمت، مدام بخواهد استخر تعلیق شود و دوباره ...
ضمنا قبلا در پست ها و خبرهای بسیاری منتشر شده است که تعلیق استخر و بهانه کاهش قیمت و راه اندازی در ....، بهانه ای بیش از سوی مسئولین این سایت نیست و آنها تنها یک برنامه و سیاست را دنبال میکنند
با احترام
1394/04/19 ساعت 23:48
بیت کویین به قیمت مناسبی خریدارم
اینم ایمیلم mohamadali658535548@gmail.com
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
لطفا برای این طور نظرات و درخواست ها، با آی پی واقعی اقدام نمایید
ضمنا لطف نمایید از درج ایمیل و سایر اطلاعات خودداری نمایید .
مطمئن باشید که در صورت درخواست کاربری، ما پلی برای این ارتباط اما بدون هیچ مسئولیتی خواهیم بود. مگر ، خود ، مانند بسیاری از معاملات قبلی در بین کاربران واسطه معامله باشیم
با تشکر از شما که به قوانین احترام میگذارید
1394/04/15 ساعت 00:04
Copyright 2014 BitcoinCloudServices.com
All Prices are expressed in Bitcoin
There are no Bitcoin mining client funds stored on the site to be stolen and payouts are submitted off-site.


این یعنی چی؟
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
البته حالا که گذشت
ولی اگر همان موقع بود، به عنوان پاسخ این مطلب تبلیغاتی کلود سرویس باید گفت که به قول خودشان امکان هک وجود ندارد ولی در عوض خودشان به اندازه ده تا هکر میدزدند و دیگر نیازی به هکر نیست

منظورشان این است که در این سیستم سرمایه گذاری، شما نباید اصلا نگران هک و سرقت بیتکوین مانند فعالیت های گذشته ماین و استخرها باشید و در این روش کلود (یعنی فعالیت هایی مانند کلودسرویس و یا کلودمینر) ، امکان سرقت بیتکوین ها و سرمایه کاربران صفر است
به صورت واضح یعنی هیچ بیتکوین و سرمایه ای بر روی سایت ذخیره نمیشود که امکان سرقت وجود داشته باشد
اگر بیاد داشته باشید، همیشه در مورد سیستم کلودسرویس و .. اشاره میشد که نیازی به وجود فاکتور دوم و سایر موارد امنیتی مانند پسوردهای اضافی و .. غیره وجود ندارد و هیچ گاه نیاز نیست در ایمیل های خود هم از مدیریت این طور سایت ها ، برای امنیت حساب خود، این طور درخواست ها را داشته باشید و به مدیریت در جهت ارتقاء سایت پیشنهاد دهید، زیرا امکان هک و سرقت در این طور سایت ها وجود ندارد
البته چه بسا که خود بزرگترین سارقان هستند و نیازی به هک نیست

با احترام
البته من فکر میکنم که شما این ذهنیت را پیدا کرده اید که شاید در کلودسرویس یک سرقتی رخ داده است و شاید در آینده مشکل حل شود
تنها سایتی که از سرقت صحبت کرد . اما پس اعلام هک و سرقت سایت خود، جبران خسارت کاربران را تا این لحظه کرده است و حداقل موجودی آنها را بازگردانده است، همین اسکریپت سی سی(scrypt.cc) بوده است. حتی اگر این طور باشد که این کار یک نقشه قبلی بوده است و مسئله سرقت کذب بوده است و سایت از این راه به منافع رسیده است، باز هم این کار نسبت به سایرین قابل ستایش است . اما به نظر من در ا نتها همه کلاهبردار هستند و حتی همین اسکریپت سی سی - چون دیگر تجربه کردم وانسان یک بار دست خود را در سوراخ....
به هر حال حداقل کاربر به تمامی سرمایه اولیه + تمامی سودهای موجود در سایت تا لحظه سرقت + تمامی سودهایی که قبلا خارج کرده است ، رسیده است. و این امر محقق شده است و دیگر شکی در آن نیست. زیرا عملا اثبات شد- اما ادامه نباید داد!!!
حتی اگر به گذشته دورتر باز گردیم - به زمانی که بیتکوین هنوز یک راه نفوذ داشت و توسط هکر ها.... حتی زمانی که از همین راه نفوذ، والت های ژاپنی و ... هک شد. یعنی سرقت آنقدر بزرگ بود که آن شرکت معتبر نتوانست که جبران کند و واقعا شرکت معتبر بود و هست.
البته سرقت در اسکریپت به دلیل تغییرات سرور بوده است و البته به نظر من ساختگی - اما به هر حال جبران کرد و برای خیلی، حداقل در این 6 ماه باعث سودهای خوبی شد.
البته به ارتقاء سرور از این پس اشاره شده است. امیدوارم که حداقل این استخر و سرور دیگر مشکل نداشته باشد و حداقل بتوان در حوزه ماین در استخرها به روش کلود، به یک سایت تکیه کرد
اگر این شرکت هم کلاهبرداری کند ، باید دیگر دور ماین و کلود را خط کشید و تنها به سمت ترید...

با احترام
خوشحال میشوم که نظرتان را بشنوم

ویرایش:
شرکت اسکریپت نیز کلاهبرداری کد و کاربر گرامی به هیچ فعالیتی که نیاز به پرداخت پول نزد آنها دارد و یا حداقل زمان بازگشت پول شما زیاد خواهد بود اصلا اعتماد نکنید. بیتکوین را نزد خود نگه داری کنید ، فکر میکنم سود بیشتری داشته باشید تا ...
خرید و فروش (ترید) آن بسیار خوب است اما مشکل اینجا است که چند سایت معتبری که وجود دارند ، معمولا آمریکای و انگلیسی و یا ژاپنی هستند و معمولا تحریمات .....
موفق باشید
1394/04/14 ساعت 22:14
سلام دوست عزیز
میخواستم از این سایت mtfcoin.com اطلاعات کسب کنم شما از این سایت خبر داری؟
در ضمن سودش هم معقولانست و هم دارای لاتاری اخر هفته و ماین هستش
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
ابتدا باید بگویم که سایت دارای هویت جعلی است
کلاهبرداری در آن مشهود است
یک سایت تازه کار(بسیار تازه تاسیس) لاتاری یا همان شرط بندی و به اصطلاح جذب سرمایه و بیتکوین است. از سه روش جهت جذب کاربر استفاده میکنند و با کمترین سودها آن را وسوسه کرده و سپس باعث تخلیه سرمایه همان کاربر و یا کاربرانی که بوسیله زیرمجموعه او معرفی شده و آن کاربر روی آن مانور داده است ، به هدف خود میرسند
اگر بگویم به اندازه موهای سرتان از این طور سایت ها وجود دارند، اغراق نکردم. ضمن اینکه این سایت حتی در رده های متوسط رتبه در میان آنها هم قرار نمیگیرد - هنوز در ابتدای کار است- یعنی فعلا حتی بر روی شبکه های اجتماعی خود هم کار نکرده اند
یک سایت به نام و نشان - هویت جعلی
بی هویت و بی نام و نشان بودن یک طرف، این سایت دارای هویت جعلی است
یعنی تمامی شماره های تماس و آدرس ها کاملا جعلی است
این یعنی اگر برای همسایه شما بود، تعجب نکنید
ضمنا بسیار بعید است که مربوط به کاربری (مدیر) از همان قاره آمریکا و یا اروپا باشد- و اتفاقا وجود یک اشتباه در شروع کار آن، نشان از هویت آسیایی آن است- البته از نظر من سایت برای یک فارسی زبان - یا شخصی که در کشورهایی چون (شوروی سابق) و مالزی و .. سکونت دارد - اگر ایرانی نیز باشد، تعجیب نکنید
ببینید به عینه مشاهده کردم که یک سایت برای یک ایرانی و از طریق امارات - مالزی و ... بوده است ولی با هویت جعلی و زبان انگلیسی
و همین طور برای کاربران سایر کشورها

این طور سایت های سرمایه گذاری و یا لاتاری و یا ... در حد ضعیف و متوسط کار میکنند ولی در مقابل کار خود را از طریق ده ها سایت و طرح دنبال میکنند و برای آنها به دام انداختن تنها چندین کاربر کافی است
موفق باشید
مراقب باشید
بهتر است اگر واقعا میخواهید فعالیت نمایید(منظور ارز رمزنگاری) در همان حوزه ترید و البته در مکان بسیار مطمئن و پس از آن ماین در استخرها با اطلاعات کافی و تحلیل لازم اقدام نمایید و یا بی خیال این مسئله شوید
1394/04/10 ساعت 01:27
سلام مجدد خدمت اقا حامد عزیز.
ممنون از راهنماییاتون که مشکلم حل شد. کارایی که گفتین انجام دادم ولی توی ویندوز خودم جواب نداد و روی کامپیوتر دیگه امتحان کردم و درست شد. تمام موجودیم رو انتقال دادم به داگ چین.
حالا این سوال مطرحه اگه روزی این سایت فیلتر شه چه کار باید کرد؟
سوال دیگه ای که از محضر شما استاد گرامی دارم اینه که این افزایش قیمت جدید داگ کوین رو چطور ارزیابی میکنید؟ این اتفاق تو ماه زانویه پیش بینی میشد و تا یک ماه پیش از افت شدید به یکباره این قیمت رسید!! به نظر شما پایدار میمونه یا باز سقوط داره؟
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

دوست گرامی
بهترین و راحت ترین و مطمئن ترین نرم افزار برای داگ کوین و هر کوین دیگری، همان نرم افزار اصلی داگ کوین است
ضمنا مولتی داگ برای مبالغ بالا برای همه اذیت میکند
ضمن اینکه به سرعت نت بسیار بستگی دارد
به نظر من به صفحه زیر بروید، یک هفته مشکلات دانلود و همگام سازی نرم افزار داگ کوین کر را بگذرانید و برای همیشه خیال خود را راحت نمایید
ببینید این نرم افزار حتی به این شکل است که شما میتوانید بلاک های هفته های گذشته را از یک شخص دیگری که قبلا دانلود کرده است (حدود چند گیگ) بگیرید و تنها همان چند روز آخر را دانلود نمایید. البته چند هفته اول را که از هر کسی بگیرید، شاید یک روز به همگام سازی احتیاج باشد، ولی نیاز به حجم ترافیک و دانلود برای آنها نیست
میتوانید به صفحه زیر بروید
elmodars.ir/dogecoincore

پس از مطالعه آموزش صفحه بالا، یا سعی کنید که یک اینترنتی که شبها رایگان است و سرعت خوبی دارد را در دسترس داشته باشید و یا اینکه بلاک ها و تراکنش های حداقل 50 یا 60 هفته اول را از شخص دیگری که قبلا دانلود کرده است، بگیرید
سپس ادامه همگام سازی و فعالیت با نرم افزار
مطمئن باشیدکه بهترین است
حتی یک درصد از خطاهایی که در مولتی داگ داشتید را ندارید. از این پس هم تنها باید هر چند روز، مقدار بسیار کمی دانلود نمایید و همگام سازی انجام دهید و تماما با اجرای نرم افزار به صورت خودکار انجام میشود
موفق باشید

افزایش قیمت داگ کوین و یا افزایش سایر کوین ها در ماه های گذشته که الان کمی با کاهش مواجه هستند، تنها سیاست گذاری خود طراحان آن کوین ها و گروه های دلالی است
یعنی همان قضیه که در سال روی چند کوین مطرح دست میگذارند و در مقابل چند کوین دیگر را با کاهش مواجه میکنند و از این بابت سودهای هنگفتی بدست می آورند و حال اگر شما نیز هم جهت با آنها حرکت نمایید ، موفق هستید و برعکس ....
در حال حاضر روی داگ کوین و لایتکوین این امر اجرا شد. ماه های قبل روی دیجی بایت و دش و هفته های قبلی روی FTC ,, ....

داگ کوین شرایط خوبی برای مدیریت نداشت و دلیلی برای افزایش هم نداشت. اما شما مشاهده کردید که برعکس شد. در نتیجه تماما را دلالی بدانید
این نظر شخصی از تحلیل این بازار است. ضمن احترام به تمامی نظرات
از نظر من بهتر همیشه در زمان پرس و در بالاترین قیمت های بازار، فروخت و ....
ضمنا با این اوضاع همیشه سعی کنید که چند جهته حرکت نمایید
یعنی همزمان با داگ کوین، 5 کوین دیگر را نیز داشته باشید
در زمان نوسانات شدید در مورد هر کدام از کوین ها، سعی کنید که به دو جهت ، حرکت و پیش بینی داشته باشید
یعنی مثلا اگر 100هزار داگ دارید، در زمان رشد و سود بسیار عالی برای خود، مثلا 60% را رد نمایید و به سود خود قانع باشید و البته 40% را برای امتحان شانس ، باز هم نگه دارید. حال کاهش و یا افزایش همان کوین، برای شما موقعیت ایجاد میکند(این یک مثال بود)
با احترام
1394/04/08 ساعت 12:37
سلام ادرس قدیمی بیت کلود سه روزه به ادرسهای زیادی پرداختی داره عجیبه
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

بله و در نظرات قبلی نیز برخی از کاربران اشاره کردن
نمیدانم ولی احتمال دارد که دارند کاربران را گلچین میکنند و یا از کاربرانی که خطر احساس کرده اند و ...
البته برخی مواقع میتواند این یک سیاست باشد و تنها میخواهند امیدواری کاذب به کاربران دهند
یا به قولی برخی با این قضیه روبرور میشوند و سعی میکنند که با سایت مدارا کنند و به نظر من از اون فکرهای اشتباه و ...
البته امروز کمی وقت روی این مسئله گذاشتم
ولی فردا سعی میکنم که چندین ساعت پیگیر این مسئله باشم

کمال تشکر را از شما دارم
با احترام
1394/04/02 ساعت 14:09
سلام. در خدمتم علی. حتما برو فیلم casino 1995 رو هم ببین، ببین چطور نمیذارن یک تومان از کازینو بره بیرون، متاسفانه این همه کارگردان هایی مثل اسکورسیزی و جاناتان گلیزر اخطار میدن، اونوقت ما همینجور توجه نمی کنیم
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
1394/04/02 ساعت 05:13
با سلام خدمت دوست بزرگوارم جناب آقا حامد
والا بنده تا قبل از کلاهبرداری کلود سرویس تمام سعیم سرمایه گذاری و مشاوره در جهت سرمایه گذاری بود بخصوص در این سایت.اما اکنون وضع فرق کرده و بنده هم مثل شما بطور جد دیگر با سرمایه گذاری در نت کاملا مخالفم.البته بنده بشخصه متضرر نشدم و در مجموع اصل سرمایم و حتی بیشتر هم بهم برگشت ولی واقعا دل نگران اوناییم که سرمایه گذاری کردنو خیری ندیدن،بخصوص کساییکه با مشاوره های من به این راه افتادن.:(
بهر تقدیر خاصه اینکه سعی کردم کارمو با کمی نرمش به خرید و فروش بیت کوین گرایش بدم،البته در گذشته هم این فعالیت بوده اما اینبار به شکل کاملا جدی میباشد و برای شروع کارمم برای خرید و فروش سعی کردم تفاوت خرید و فروشم بیشتر از 4 تا 5 تومان نباشه.هرچند سود کمی عاید بنده میشه ولی هدفم جلب و جذب مشتریه به امید خدا.اگر امکان داشته باشه بنده رو در این زمینه یاری بفرمایید و همچنین نظر بنده رو تایید کنید تا عزیزانی که مایل به خرید و فروش میباشند به وبسایت بنده مراجعه نمایند که این هم نوعی یاری رسوندن به منه.
آدرس صفحه خرید و فروش: http://p30aria.ir/%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF-%D9%88-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%DA%A9%D9%88%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%85%D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A8/
سپاسگذارم از لطفتون.یا علی
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
دوست گرامی
از نظر من که کاملا منطقی صحبت میکنید . به جای این اگر همان بیتکوین و یا چند ارز معتبر را خریداری و نگه داری کنیم بهتر است. بازار ترید هم خوب است اما به تحریمات نمی ارزد.

من 176 تبلیغات مربوط به کلودسرویس از طریق وبلاگ ها و سایت ها و یا انجمن ها که درسیستم خود نگهداری نموده ام، با 36 درصد آنها از نظر شخصی کمی مشکل داشتم

حدود 28 درصد ثبت نام آنها سربع تر از ما بوده است (از شماره لینک ارجاعی مشخص است) که مربوط به همان 4 ماه اول است که من مثل همیشه درحال بررسی صحت سایت و ... بودم . یعنی از ماه دوم تا چهارم روی آن بررسی انجام شد و در ماه چهارم به مدت یک ماه کمی بیشتر، برخی بررسی پس از ثبت نام انجام شد (منظور به لحاظ درآمد و نیز معیارهای اولیه جهت سایت و مدیریت و ... ) که در ماه چهارم حتی چند کاربر به آن اشاراتی داشتن (در گروه) .
پس از معرفی تعداد بالایی از کاربرانی که من با آنها آشنا هستم، تبلیغات داشتن و البته برخی به صورت گسترده وحتی خارج از سایت خودشان
نکته اینجاست یکی از آدرس هایی که با نوع تبلیغات آن از نظر شخصی من ، قابل قبول نبود، مربوط به ......

ببینید توضیحات بیشتری نمیدهم. دوست ندارم در کارتان دخالت نمایم و یا باعث وجود ناراحتی شود. دوست دارم که به همیدگر کمک نماییم و این باعث رشد علمی - فکری و مالی یکدیگر شود - اما همیشه بدانید که حتی فردی که صاحب یک فعالیت است، فعالیت خودش را هم نمیتواند تضمین کند(منظور در نت است) و در قوانین خود صدها مسئله چون حوادث غیر طبیعی و ... را لحاظ میکند و حتی برخی از این راه برای دور زدن قوانین استفاده میکنند. چه برسد که شخصی بخواهد یک فعالیت دیگری که برای خودش نیست را تضمین نماید. این را به عنوان یک دوست کوچک خود، از من بپذیرید

در عین حال موفق باشید
1394/04/01 ساعت 20:34
سلام سرور اسکریپ موزد حمله قرار گرفته
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
بهتر بگوییم کلاهبرداری تا هک . البته این نظر من است که به صراحت از هفته های گذشته در سایت درج نموده ام
ممنون بابت اطلاع رسانی و درج این نظر
به نظر من 99% در ارزوهای رمزنگاری نیز بدست کلاهبرداران افتاده است. همانطور که در مقاله هم گفتم، آخه این ها خود صاحبان بسیاری خدمات هستند و به سرعت هر کاری که دلشان بخواهد انجام میدهند. به سرعت به هر نوع خدماتی ورود میکنند و سپس آن را سرکوب میکنند
البته اسکریپت از هم اول کشور ایده آلی نداست. شاید وجود درآمد بسیار ایده آل در این اواخر هم برای اهداف خاصی بوده است. چون همیشه ریسک کاهش هش در این سرور بیشتر احساس میشد
البته همانطور که نظرم را به همه اعلام کردم و آن هم خروج سرمایه از هر سایت - سرور - استخر و یا تریدری و یا خارج از ارزهای رمزنگاری یعنی هر سایت کسب درآمد است، خودم هم ته مانده های بسیاری از حساب هایم را در حال خارج کردن بودم (البته به دلیل دهی هم هست) که یک بار این دو سه روی رفتم و نبودم . تقریبا حدود 45 هزار کیلو هش و 0.2 بیت در اسکریپتم مانده بود که این مشکل ناگهانی باعث شد در خروج تاخیر داشته باشم. شاید اگر سه روز دیرتر اتفاق می افتاد، قصد داشتم، بیشترش را یعنی 0.5 بیت خارج کنم که همین فرصت را هم پیدا نکردم. به نظر من از بیشتر تریدرها و برخی کیف پول ها هم باید ترسید


به هر حال اگر سعی کنید بیتکوین و .... نزد خود نگه دارید ، دارای آینده بهتری خواهید بود(نظر شخصی)
با احترام
1394/03/29 ساعت 22:17
گکفتیددرامد حامد جان به ازای هر ترا یک بیت کوین والان هر ترا حدود حدود0.3 بیت هرماه باتوجه به دیفیکالتی
کلود شرکت ضرر ده نیس برخلاف کلئد های قلابی چیزی منطقی میباشد
به هرحال یه نگاهی بندازید من شانس اوردم ماینر خریدم وگرنه دربیت کلود رفته بود
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

بله و درآمد در حوزه ارزهای رمزنگاری صددرصد وجود خواهد داشت. اما برای رسیدن به درآمد، باید ریسک های بسیاری را پذیرفت و البته مشکل اصلی این است که امروزه با وجود این همه موارد تاثیر گذار غیر طبیعی و بدست سوداگران و دلالان، دیگر آینده و قیمت و بسیاری از مسائل در حوزه ارزهای رمزنگاری غیر قابل پیش بینی بر مبناء معیارهای اصلی شده است و یا حداقل به درصد کمتری تبدیل شده است
بهتر است که کوین های خود را در مکانی امن نزد خود ذخیره نمایید.
بابت تاخیر در پاسخگویی و درج نظر شما ، بی نهایت عذرخواهی میکنم و بابت مشکلات خود، دو روز نبودم . عذرخواهی مرا بپذیرید

با احترام
1394/03/28 ساعت 21:49
شرکتی که ماینر خریدم ازش معتبره حتی دوبار قطعه سوخته دستگاه رو رایگان برام ارسال کردن دارای کلود چرسابقه ومتعلق ب شرکتن از اشتراک سرور خوذشونه شرکت بیت ماین bitmain

https://www.hashnest.com/
یک کارخانه چینی ذارای چشتیبانی زیاد متاسفانه من بیت کلود به ذیلل معروفیتش انتخاب کردم وچشیمانم که توکلود خود شرکت ماینرم نزاشتم
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

ممنون از شما

اما seyed عزیز
در انجام هر کاری ، تنها اعتبار و اعتماد مهم نیست. بسیاری موارد که اصلی ترین آن ، درآمد هم میباشد، مهم است

ببینید همین الان سرروهای واقعی و مطمئن زیاد داریم، اما آنها منجر به ضرر کاربر میشود. یعنی به قولی همه چیز را برای خودشان بر میدارند
پس باید منتظر بالا رفتن قیمت بیتکوین شد و یا ....
در عین حال من به نظر شما احترام میگذارم

با تشکر
1394/03/26 ساعت 18:57
علی جان بگو ببینیم
باید چه کار کنیم
اون پی بی
اینم کلود
در چه حالی
امیدی هست؟
وای خدا
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
1394/03/24 ساعت 23:38
سلام حامد جان به روی چشم حامد خدایی دارم شاگردی میکنم چون قسط دارم و باید بدهم و خیلی گرفتارم کرد این مشکل کلود اما چشم حتما اگر مورد مهمی بود که برای دوستان مفید باشد 100% اینجا عنوان میکنم .
امیدوارم اگر هم از حرکت درباره کلود هم نتیجه نگرفتیم نگران بیش از حد نباشیم زیرا حتما در جایی دیگر خداوند قرار است ما را در موقعیت خوبی قرار دهد و این اتفاق یک درس برایمان بود.
مطمعن باشید این عمل کلود پاسخ دارد و به قول مولانا:
این جهان کوه است و فعل ما ندا سوی ما می آید ندا ها را صدا
پیروز باشید
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

ممنون
در عین حال من خودم هم، دارای مشکلات فراوانی بخصوص مالی از این پس هستم
کمی در حوزه منع و هوشیاری کاربران فعالیت خواهم کرد و چند مقاله ...
اما انشاء الله که کاربران و سایرین در این جهت همکاری کنند تا با یکدیگر یک گروه و شبکه قوی در برابر این سودجویان تشکیل دهیم

به طرح های کسب درآمد به صورت گروهی و ... نیز می اندیشم

با نظراتتان هم موافق هستم.
من برای امشب و یا صبح، نیاز به کمی مبلغ ریالی دارم. یعنی برای یک بدهی و .. تا صبح کم دارم. اگر تمایل به خرید چند میلی ، حدود 100 میلی داشتید ، اطلاع دهید
قیمت هم برایم مهم نیست و بر عهده خودتان میگذارم. کمی پایین یا بالا ، کسی را پولدار نمیکند. حدود همان 740 ، 50 ....
حال شما و یا هر کاربر دیگر....

با تشکر - موفق باشید
تعداد کل : 213   1     2     3     4     5     ...     7   >>
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px