X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
 • بیت کوین
 • Scam-invest
 • scam_ponzi_pyramid

آموزش CEX


 

تصاویر و نکات پنل CEX

 


کسب درآمد در نت ، تنها یک رویا است. به هیچ فعالیتی اعتماد نکنیداگر برای اولین بار است که با این سایت آشنا شده اید و این صفحه را مشاهده مینمایید ابتدا به این صفحه بروید و روش و آموزش ثبت نام در این تریدر و سرور را بیاموزید و سپس این مطلب را مطالعه نمایید. در همان صفحه شما میتوانید با روش واریز و برداشت در این سایت آشنا شوید.


نکته : پنل سایت CEX به دلیل بتا بودن، مدام در حال تغییر است. ضمن اینکه این سایت دیگر در حوزه ماینینگ و استخر فعالیت ندارد. و تنها در حوزه خرید و فروش بیتکوین - ارزهای رمزنگاری و ارزهای الکترونیکی فعالیت میکند. اما به دلیل اینکه پس از تعلیق استخر این سایت، فعالیت در آن از رونق افتاده است و این سایت ، اعتبار همیشگی خود را ندارد، فعلا مطلب آموزشی این سایت برای دفعه سوم، آبدیت نشده است و به دنبال تصمیم گیری نهایی مدیران و نیز رونق این فعالیت هستیم

اگر صفحه اخبار و صفحه کلود را دنبال نمایید، به این نتیجه خواهید رسید.

ضمنا میتوانید برای ترید از سایر سایت هایی که آموزش کامل و تصویری آن در علم و درس موجود است، استفاده نمایید. دارای رونق بیشتری است

 

   

 نکته ای که قبل از ثبت نام باید به آن توجه نمود


در این سایت اکثر پنل ها در حالت ثبت نام پایه در دسترس میباشد و تنها برخی موارد مانند ورود و خروج دلار از خارج سایت، تنها برای حسابهای تایید شده و کانفیرم امکان پذیر است.

البته از نظر اینکه کاربران ایران و چندین کشور دیگر که از نظر سیستم بانکی تحریم هستند، به پنل دلار دسترسی ندارند و این طبیعی است و قانون این کشور میباشد و آنها نیز اجبارا باید پیرو قوانین باشند،

از جمله آن:

 • نداشتن پنل گیگاهش رفرال ها و در نتیجه کاهش درآمد تا مقدار درصد ویرفای حساب(این مسئله به دلیل بتا بودن سایت مدام در حال تغییر است و در آخرین تغیر با ویرفای اطلاعاتی (بدون محدودیت) قابل دسترس است. (این مسئله در سایت، امکان مشاهده اطلاعات وجود دارد ولی در پنل موجودی و بالانس شما قابل رویت نمیباشد و نمیتوان اطلاعات دقیقی بدست آورد)
 • عدم ورود و خروج دلار برای این کاربران
 • عدم دسترسی به برخی از پنل ها و امکانات به دلیل درصد پایین ویرفای حساب
نکته :  تنها محدودیت ورود و خروج دلار و یورو برای کشورهای تحریم میباشد که امری کاملا طبیعی و قانونی است و این سایت نیز باید پیرو قوانین باشد و اتفاقی کاملا بحق میباشد. (خرید و فروش دلار و یورو را با ورود و خروج آن اشتباه نگیرید و امکان خرید و فروش برای هر کاربری میسر است)

تغییرات در این سایت باعث تغییرات زیر شده است:
 • دخالت در پنل های خرید و فروش کوین - مخصوصا داگ کوین با بیتکوین و بیتکوین با دلار و یورو (این مسئله کاملا با دلیل و مدرک قابل اثبات است- میتوان نمونه فیلم گرفته شده را ارسال نمود)
 • محدودیت در انتقال دلار و یورو به داخل و یا خارج پنل (البته یک حداقلی به تازگی برای کاربرانی که هویت آنها تایید نشده است، در نظر گرفته شده است که به دلایلی نباید از آن استفاده کرد
 • عدم رویت پنل مربوط به هش رفرال ها و امکان کسر درآمد

سایت CEX، برای کاربرانی که هویت آنها تایید نشده است، حداقل انتقال بانکی را قرار داده است.


لطفا اگر در این سایت دارای حساب و هویت تایید نشده میباشید، اصلا از این تسهیلات استفاده نکنید و در این راه تنها به سایت س ک س نگاه نکنید و این مسئله را از نگاه طرف مقابل انتقال یعنی سیستم بانکی نگاه نمایید. زیرا ممکن است با این کار هویت شما در سیستم بانکی آشکار شود و منجر به مسدودی حساب بانکی شما در آن بانک اینترنتی شود (کشورهای تحریم)


نکته : این سایت در مرحله بتا است و تمامی توضیحات در این صفحه ممکن است در هر لحظه ای تغییر نماید

ویرفای کردن حساب در سایت CEX

 1. سن شما کمتر از 21 سال نباشد
 2. ترجمه پاسپورت و یا کارت ملی
 3. داشتن یک حساب بانکی معتبر برای ارسال و دریافت حواله بانکی
 4. یک ویدئو از زندگی و خودتان
 5. داشتن حداقل سه ماه سابقه در این سایت
 6. تایید حساب با شماره تلفن و ایمیل خود
 7. استفاده از نرم افزار اسکایپ (نرم افزار تماس تلفنی در اینترنت)به این صفحه بروید و یا درگوگل سرچ نمایید
 8. البته تایید حساب در س.ک.س و استفاده از پنل دلار برای نقل و انتقال به سایت سکس ، برای ایرانیان به دلیل تحریمات بسیار مشکل میباشد
 9. و یکی دو مورد دیگر
حال مشکل این است که همانطور که در گزینه 5 مشاهده میکنید، باید سه ماه سابقه فعالیت داشته باشید، حال این طور به مسئله نگاه کنید که اگر شخصی به تازگی بخواهد حساب باز نماید و آن را ویرفای نماید، با این قانون نمیتواند. اگر بخواهد حساب قبلی خود را که اگر از ایران افتتاح نموده است، ویرفای نماید ، به دلیل وجود پنل اس ام اس ، صرف نظر از آی پی ، باز هم نمیتوانید، چون جزء کشورهای تحریم حساب میشود

 حتما جهت باز کردن حساب در این سایت، این صفحه را مطالعه نمایید و از همان ابتدای کار در مورد فاکتور دوم خود و هویت خود با برنامه عمل نمایید. پیشنهاد ما هویت واقعی است و این سایت ها از سیستم بسیار پیشرفته ای برخوردار هستند و کشف آی پی ا
صلی شما برای آنها دشوار نخواهد بود.

  نکته ای که باید توجه نمود:
ما برای درک مسئله، دو نوع حساب در نظر

 میگیریم(آموزش تصویری هر کدارم در ادامه)
  Tayp 1   
 اگر واقعا نمیخواهید حساب خود را ویرفای نمایید، مسئله ای وجود ندارد و البته ریسک پایین نیز دارد و  بعید است که روزی به کلی کاربران این کشورها تحریم شوند .
   1- چون از این کشورها کاربران بسیاری در این سایت فعالیت دارند
   2- معمولا سایتهای معتبر از ترفندهایی به این شکل برای صاحب شدن پول کاربران استفاده نمیکنند.(ترفندهای انها در سیاست و سلطه برکشورها میباشد و در حوزه اجرای اهداف دولتی و مسائل پشت پرده بکار گرفته میشود) گویی آنها بیشتر به اخلاقیات اعتقاد دارند

  Tayp 2   
اگر  برایتان این مسئله مهم است، شما باید حتما در همان ابتدای ثبت نام در این سایت، بوسیله یک وی چی N در سایت ثبت نام نمایید. برای ویرفای حساب هم میتوانید یا از پنل  و شماره تلفن شخص و آشنایی که در کشور آی پی خود دارید استفاده نمایید و یااینکه از گزینه دیگر ویرفای کردن حساب و فاکتور دوم اعتبار سنجی استفاده نمایید. (در صفحه ثبت نام آمده است)
پس این نکته بسیار مهم است که انتخاب هر نوع از دو حساب، ثبت نامی متفاوت دارد(ویرفای)

نکته بسیار مهم : تمامی افرادی که از گزینه و روش اول استفاده میکنند، حتما مراحل اول و دوم ویرفای حساب خود را انجام دهند. براحتی میتوانند از گزینه اس ام اس و یا Google Authenticator استفاده نمایند. و مانند تصاویر زیر، اطلاعات لازم را وارد نمایند.

تمامی آموزش ها به دلیل اینکه سایت در مرحله بتا است، ممکن است تغییر نماید و علاوه بر کلیت کار، حتی ممکن است روش کار تغییر نماید.

حتما برای فعالیت در سایت س ک س نکات صفحه زیر را مطالعه نمایید

 

ویرایش و تایید حساب در CEX


مراحل ثبت نام در این صفحه موجود است ولی در صورت نیاز به تغییر فاکتور دوم ، از تصاویر زیر استفاده نمایید. 


 

مانند تصویر زیر عمل نمایید


دیدن فاکتور دوم و تایید حساب(تغییرات تنها برای حساب ویرفا شده)

به وسط صفحه مراجعه نمایید

 

فاکتور دوم  SMS

 

سایر فاکتورهای امنیتی


 نکات CEX

سایت CEX در اصل یک تریدر معتبر است تا یک ماینر، ولی با در نظر گرفتن نکات زیر میتوان از طریق ماین نیز درآمد خوبی در آن داشت:


 1. مهم:اگر سرمایه بالایی(گیگاهاش بالایی) در پنل این سایت دارید، سعی نمایید که هر روز به پنل آن سر بزنید و اگر احساس کردید که قیمت گیگاهاش در حال کاهش آمدن است و این کاهش با نوسانات همیشگی و عادی تفاوت دارد، سریعا گیگاهاش خود را بفروشید و پس از کاهش و ثبات مجدد قیمت ، دوباره اقدام به خرید نمایید.
 2. شما تا زمانی که در پنل این سایت گیگاهاش خرید نکرده باشید، برای شما ماین انجام نمیشود و مانند یک تریدر که کوینهای شما در آن است ، عمل میکند.
 3. اگر از قیمت و نوسان گیگاهاش مطمئن هستید، باید همیشه قبل از خروج از سایت، سود و سرمایه خود را به گیگاهاش تبدیل نمایید تا در حالت آفلاین نیز برای شما ماین نماید.
 4. اگر حتی یک بیتکوین را در پنل این سایت داشته باشید ولی به گیگاهاش تبدیل نکنید، این سایت برای شما ماین نمیکند و هیچ تغییری برای سرمایه شما ایجاد نمیشود
 5. این سایت در زمانی که شما گیگاهاش خرید کرده اید و در پنل خود نگه داری میکنید، برای شما علاوه بر بیتکوین ، نیم کوین و چند کوین کم ارزش تر دیگر نیز استخراج میکند.
 6. مهم:امقادیر بسیار کم در این سایت برای استخراج، به صرفه نیست و شما حداقل باید بالای 50 گیگاهاش در پنل این است داشته باشید تا از شر هزینه سرور و نگهداری آن رها یابید. هر چقدر سرمایه بالاتر باشد، این امر باعث درآمد بهتری میشود( این مسئله را مانند تصاعد در نظر بگیرید)

خرید و فروش در سایت س.ک.س نیز میتواند درآمد خوبی داشته باشد و این سایت مانند یک بازار بورس عمل میکند. یعنی اگر کسی هوشمندانه در پنل آن عمل نماید، میتواند از نوسانات قیمت کریپتوها و گیگاهاش در آن سود خوبی را عاید خود نماید.

 1. در زمان خرید و فروش، هرگز در درج قیمت لحبازی نکنید و برخی مواقع کسی که در مقابل شما قرار دارد، عامل خود سایت میباشد و ...
 2. هرگز در خرید و فروش عجله نکنید و اصلا مهم نیست که شما در ردیف اول جدول پیشنهادات قرار گیرید و براحتی پس از چند لحظه و یا ساعت، میتوانید مشاهده نمایید. و مهم این است که شما قیمت بعدی را دقیق پیش بینی نمایید.
 3. سعی کنید که همیشه از قیمتی که خود در آن معامله کرده اید، یک عکس بگیرید و در سیستم خود نگه داری نمایید( یادداشت نمایید)
 4. پس ورود به سایت و در صورت تمایل به خرید و فروش، ابتدا نمودارهای هر کوین را کمی با تامل مشاهده نمایید و این طور بهتر میتوانید، قیمت ها را پیش بینی نمایید. 
 5. مقدار کارمزد در خرید و فروش در این سایت ، 0.2% (2 دهم درصد) است و برای هر معامله شما باید این کارمزد را بپردازید. یعنی شما وقتی که کوینی را میخرید و مجدد آن را در قیمت بهتری میخواهید بفروشید؛ باید 0.4% کارمزد برای آن در نظر بگیرید. (دقت نمایید که 0.2% میباشد و نه 2%). پس همیشه در خرید و فروش های خود، کارمزد را لحاظ نمایید.
 6. حتما قبل از فرا گیری کامل پنل این سایت، مقداری بیت کوین را به این کار اختصاص دهید (حدود 1 دلار) و البته آن هم از بین نمیرود.
 7. در این سایت، امکان ورود و خروج دلار را برای کاربرانی از کشورهای ایران و کشورهایی که در معاملات تجاری تحریم میباشند، وجود ندارد ولی میتوانید در پنل آن این ارزها را خرید و فروش نمایید.
 8. برخی نکات بسیار مهم در این صفحه درج شده است (چه زمان خرید نماییم و لود...)


   Image 1     

خرید و فروش کوین و گیگاهاش در سایت

    Image 2    


    Image 3    
پنل خرید و فروش (کلیک نمایید تا تصویر بزرگ شود)

 سایت CEX در اصل یک تریدر است که امکان استخراج را نیز فراهم میکند و همیشه مزایای خود را داشته. اگر در حساب خود بیت کوین داشتید و در نوسانات بیت کوین خواستید خرید و فروش نمایید ، این سایت بهترین است و اصلا این کار را در ایکسچنجر ها انجام ندهید زیرا قیمت خرید با فروش آنها بسیار متفاوت است و دیگر نمیتوانید بیت کوین که فروخته اید را بخرید و تنها سایت س ک س برای این منظور میباشد.

سایت cex یک بازار بورس است و ربطی به استخراج ندارد

استخراج شما بوسیله استخر Ghash.io انجام میشود که بطور اتوماتیک گیگاهشی که در cex خریداری میکنید وارده این اسخر برای استخراج میگردد.


هیچ کاری نیاز نیست انجام بدهید و از سیستم خودتون استفاده کنید و کار بکشید . سایت خودشون با بیت کوین شما سخت افزار کرایه میکنند و ماین میکند و پول شما رو بهتون میدهد . اگر موقعی که توی یوزرتون توی cex.io

لاگین هستید به این آدرس یرید https://cex.io/trade/ghash میبینید که یوزرتون داره ماینینگ میکنه و بیت کوین رو هم بعد از حل کردن هر بلوک (معادله ریاضی )بهتون میده و به حسابتون توی همین سایت Cex.io واریز میشه و بعد میتونید هم با اون درآمدی که داشتید بازم گیگا هش بخرید تا بازم درآمدتون بالا ببره و یا میتونید برداشتش کنید.

پس عملاً نیازی نیست که شما هیچ کارت گرافیک، سیستم، یا برقی رو مصرف کنید.


برای آموزش واریز و برداشت  به این صفحه بروید


موفق باشید-علم و درس

حتما برای فعالیت در سایت س ک س نکات صفحه زیر را مطالعه نمایید

elmodarsarticle@gmail.com


 صفحات مشابه:

امنیت در مولتی بیت و مولتی داگ . نکات لازم در استفاده از این نرم افزار

بیت کوین چیست ، آموزش افتتاح حساب بیت کوین به صورت تصویری(همه چیز درباره بیت کوین)

کسب درآمد از طریق استخراج ابری(cloud mining) (بهترین نوع کسب درآمد)

بیت کوین و استخراج

بیت کوین و استخراج (انواع راه های کسب درآمد بیت کوین)

معتبرترین سایتهای کسب درآمد بیت کوین و دلار (به صورت رایگان)

آموزش افتتاح حساب داگ کوین_دوژکوین (dogecoin)

مشخصات Bitcoin,Litecoin,Dogecoin

مشخصات فنی کریپتوها

تبدیل ارزها و کریپتوها به یکدیگر(crypto)(ماشین حساب)

لیست صرافی های خارجی

معتبرترین ایکسچنجر ایرانی با نماد اطمینان

خرید و فروش داگ کوین

نکات سایت س ک س

گرفتن نسخه پشتیبان از والت بلاکچین

  

درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px