LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

فاکتور دوم - امنیت در یاهو و جیمیل

Email - Yahoo

 
امنیت بیشتر ایمیل با فاکتور دوم SMS

اکانت ایمیل برای کاربران نت از اهمیت بسیار بالایی برخودار است. بدین جهت استفاده ابزارهایی چون استفاده از فاکتور و رمز دوم برای این گونه اکانت ها امری واجب است.

همانگونه که عدم وجود این ابزار امنیتی کار را برای هک و نفوذ به اکانت شما آسان میکند، وجود این ابزارها امنیت اکانت شما را به نحو فوق العاده ای بالا خواهد برد. تا جایی که نفوذ به اکانت شما را به حداقل و حتی صفر میرساند.

البته به دلیل محدودیت ها و اعمال تحریمات در اکانت های یاهو، پیشنهاد میشود تا حد ممکن از اکانت جیمیل استفاده نمایید.


در ماه های قبل سعی شد کلیه موارد مربوط به اکانت جیمیل و استفاده از فاکتور دوم در علم و درس آموزش داده شود.


با کلیک بر روی کلید زیر میتوانید به صورت تصویری، آموزش افزایش امنیت اکانت جیمیل و استفاده از فاکتور دوم در جیمیل خود را فرا گیرید.


Click the button below


 در صفحه ارجاع شده در بالا، سعی شده است که آموزش استفاده از فاکتور دوم در اکانت ایمیل خود(یاهو) به صورت تصویری آموزش داده شود.


اما در ادامه میتوانید آموزش استفاده از فاکتور دوم در اکانت یاهو را مشاهده نمایید.فاکتور دوم در اکانت یاهو - از سری آموزش های امنیت در نت - علم و درس دات آی ار


استفاده از فاکتوردوم در ایمیل :


جهت این منظور، پس از ورود به اکانت خود، بر روی علامت چرخ دنده در گوشه بالا در سمت راست و یا چپ (به زبان انتخابی شما متفاوت است) کلیک نمایید. 

پس از کلیک بر روی علامت چرخ دنده، در منوی باز شده بر روی گزینه Account Info کلیک نمایید(دسترسی به این بخش میتواند روشهای مختلفی داشته باشد)

در تصویر زیر این امر نشان داده شده است.


yahoo


سپس در پنل سمت چب به گزینه  Account security رفته. بر روی این گزینه در پنل خودتان کلیک نمایید. چپ و یا راست بودن پنل میتواند به زبان انتخابی شما تفاوت نماید.
پس از کلیک در پنل سمت راست، بر روی گزینه آخر یعنی Two-Step Virfication در محل مشخص شده با فلش آبی در تصویر، زیر کلیک نمایید.

روش کار :


mail - فاکتور دوم در ایمیل یاهو و جیمیل - elmodars.ir


در این مرحله، در کار اول کشور ایران و +98 را انتخاب نمایید. در کادر دوم شماره موبایل خود را وارد نمایید.

میتوانید از دو گزینه Send SMS و یا Call me استفاده نمایید

پیشنهاد ما به جهت راحتی کار، کلید Send SMS استدریافت کد  :

امنیت در yahoo


پس از کلیک روی این کلید، کد دریافتی بوسیله پیامک در تلفن همراه خود را در محل مشخص شده در پنل ایمیل خود وارد و تایید نمایید.


ارسال اس ام اس در ایمیل یاهور


اگر وارد صفحه دیگری شدید، بر روی Skip for now کلیک نمایید.


نکته :


استفاده از جیمیل در اکثر سایت هایی که دارای حسابهای وابسته به ایمیل است، پیشنهاد میشود. جهت این منظور و آموزش، همانطور که اشاره شد به این صفحه مراجعه نمایید.


حتما برای اکانت خود بخصوص در پنل جیمیل خود از یک فاکتور دوم و همچنین یک شماره بازیابی و نیز یک ایمیل بازیابی دوم دیگر استفاده نمایید.

در اکانت یاهو نیز میتوانید در همان صفحه اول در عکس دوم "Account security" یک ایمیل بازیابی مشخص نمایید و همچنین از نرم افزارهای ساخت پسورد نیز استفاده نمایید.علم و درس - حامد
کپی تنها با ذکر منبع و لینک
کپی با ذکر منبع و لینک


تبلیغات - کسب درآمد رایگان بیتکوینموفق باشیدکسب درآمد در نت ، تنها یک رویا است. به هیچ فعالیتی اعتماد نکنیددرباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px