LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

سایت پروباکس (اسکم)

فعالیت در هیچ سایت کلیکی(و هیچ سایت کلیکی) مورد تایید ما نیست

احتمال اسکم بودن هر سایتی وجود دارد

در غیر این صورت درآمد بسیار کم است


  

probux

  

  

   باکس پروباکس   Probux   

  

  

سایت پروباکس اسکم میباشد
آموزش نیوباکس در صفحات دیگر موجود است ولی تا حدودی میتوان از آموزش این صفحه برای سایت نیوباکس و سایر سایتهای پی تی سی شبیه به این سیستم استفاده نمود
 

سومین سال از تاسیس پروباکس (اسکم)
         (سابقه دامنه 9 سال)
Education To Sign Up  click here
 
پس از کلیک، ابتدا جهت ثبت نام، مانند مراحل و تصویر زیر عمل نمایید. 

  Step 1     
 Click on the Register button


   Step 2    
Register-enter your information


 
  Step 3      
 If necessary, confirm your email

پس از ثبت نام، اگر از شما خواسته شده بود که ایمیل خود را تایید نمایید، به ایمیل خود مراجعه نمایید، سپس بر روی لینکی که سایت ارسال کرده است کلیک نمایید. تبریک میگویم و شما ثبت نام کرده اید . 
جهت ورود مراحل زیر را دنبال نمایید.
  Step 1     
 Click on Login
                                
 
 
  Step 2                     
 Login. Enter your details
 

 
         آموزش فعالیت در سایت         
 
 

  Image 1    
آگهی های یک سنتی  (نارنچی)
تعداد این آگهی ها هر روز 4 عدد

  Image 2    
آگهی های دیگر یک سنتی سبز
تعداد این آگهی ها ، هر روز به
تعداد آگهی دهندگان و  به تعداد 
باز کردن صفحه آگهی ها،توسط
شما متفاوت است. آن تایم است
 
  Image 3    
آگهی های دیگر نیم سنتی(سبز)
مانند آگهی های یک سنتی سبز
 
  Image 4    
آگهی های یک دهم سنتی سبز
مانند آگهی های یک سنتی سبز
  Image 5    
آگهی 0.1 سنتی ( بنفش رنگ)
تعداد بسیار بالایی دارند.  تعداد 
این آگهی ها نیز با تکرار باز کردن
صفحه مشاهده  آگهی ، بیشتر
میشوندو به آگهی دهندگان هم
بستگی دارد.مانند آگهی سبز در
ساعاتی بیشتر دیده میشوند
آگهی های یک و نیم سنتی و بالاتر در اکانت استاندارد ، قابل کلیک نیست و امتیازی ندارد

اجاره رفرال- ارتقا حساب- برداشت دلار
پس از ورود به هر صفحه در بالا، برای اجاره و یا ارتقا حساب و نیز برای درج آگهی، شما با 4 لگو معمولا روبرو میشوید که یکی از آنها، همان حساب بالانس شما است و سه لگوی دیگر مربوط به پنل بانک های اینترنتی میباشد. برای هر نوع خریدی در اکثر سایتهای کلیکی، ابتدا باید از حساب اصلی خود ( ) ، مقدار لازم را به حساب اجاره و خرید خود( ) انتقال داد. پس از انتقال، شما براحتی میتوانید در صورت وجود مبلغ کافی ، خرید و اجاره خود را انجام دهید.
برای تمدید و یا تویض زیرمجموعه های خود نیز مانند تصویر زیر عمل نمایید. اجاره زیرمجموعه در سایت پروباکس، حداقل با 0.6 دلار امکان پذیر است(برای 3 رفرال). پس از حداقل شما میتوانید بسته های 5 و 10 و ... را در صورت داشتن مبلغ کافی انتخاب نمایید.


موفق باشید
حتما نکات را مطالعه نمایید
علم و درس

اعتبار پرداخت در حال100%              اعتبار از آینده 99%
Education To Sign Up  click here

 پرباکس نمونه ای از یک سایتی که با استفاده از ترفندهای تبلیغاتی ، ابتدا رشد کرده است و ناگهان پس از 2 سال اسکم شده است . پس به هیچ سایت پی تی سی اعتماد نکنید و آنها نیاز به اسکم شدن ندارن و براحتی با تغییر خدمات خود، در حق کاربر کوتاهی خواهند نمود (بازی با قوانین)
سایت  پروباکس به بانک های  پی زا و پی پال و .. پراخت دارد. در سایت probux میتوان بدون سرمایه گذاری و با  چند ماه کلیک کردن به جایی رسید که پس از آن تنها بهره برد و این مهم در سایت پروباکس امکان پذیر است .سایت پروباکس علاوه بر میانگین نسبتا خوب کلیک زیرمجموعه ها، با چندین بار سر زدن در روز به این است، شما میتوانید از حداقل 4 تا X کلیک یک سنتی(1%$) و سایر آگهی ها برخوردار باشید.
به مدت یک ماه تقریبا کلیک کنید تا اولین زیرمجموعه ها را خرید کنید و پس از آن ادامه دهید تا رسیدن حدود 50 زیرمجموعه و از این  پس هر زیرمجموعه ای که بالای 1.8 است را بیش از 90 روز تمدید کنید و تا تخفیف بالا برخوردار شوید. ضمنا فقط زیرمجموعه های زیر 1.0 را عوض کنید (اصلا کاری به این نداشته باشید که 1.0 کم است) ،زیرا پس از چند وقت به حالت ایده آل بازخواهند گشت.
نکته مهم: اگر به تازگی، زیرمجموعه و یا زیرمجموعه هایی را اجاره کرده اید، حداقل 20 روز آنها را تعویض نکنید، زیرا برخی به مرور به بالای 1.5 خواهند آمد. اما اگر زیرمجموعه ای پس از یک ماه، میانگین زیر 1 دارد، آن را تعویض نمایید.
 این کار را تا نهایت زیرمجموعه در اکانت استاندارد (200) انجام دهید و البته پس از چند ماه تا 240 روز نیز اجاره نمایید. (آنهایی که میانگین بالایی دارند) پس از اینکه به نهایت رسیدید، شما باید مدیریت نمایید و هر چقدر هوشمندانه عمل نمایید، سود بیشتری خواهید داشت. یعنی شما باید تمام رفرال های خود را تا 240 روز تمدید نمایید. پس از آن همزمان با مدیریت و تعویض چند زیرمجموعه زیر 1.5، سعی نمایید که پس انداز نمایید، پس از اینکه پس انداز شما به مبلغ رسید، از این مبلغ، مقدار  دلار را به ارتقا اکانت گلدن اختصاص دهید. دوباره به افزایش زیرمجموعه های خود ادامه دهید. و اکانت خود را به موقع تمدید نمایید.
بسیار مهم: همیشه باید به تاریخ تمدید اکانت خود توجه نمایید و حتی سر موقع و حتی زودتر، آن را تمدید نمایید.
بسیار مهم: شما باید در همان ابتدای کار، به قسمت زیرمجموعه اجاره ای خود بروید، و کلید اتوپی( ) را روشن نمایید. این کار باعث میشود که با کلیک هر زیرمجموعه اجاره ای در هر روز، برای یک روز بیشتر تمدید شود. و نکته مهم آن این است که از 15% تخفیف دیگر نیز برخوردار خواهید شد.
معمولا در هر ماه ، 10 تا 15 روز را برای هر زیرمجموعه، با 15 تخفیف از این راه دریافت میکنید. این تخفیفات و نیز تخفیفات اجاره زیرمجموعه در بلند مدت، بسیار به شما کمک خواهد نمود و باعث رشد سریع تر شما خواهد شد. اما نیاز به روشن کردن اتورویو نیست(در ادامه توضیح داده میشود)
نکته مهم: در ماه، معمولا یک بار ممکن است که سایت پروباکس به دلیل تشویق، تخفیفات بیشتری به تمدید زیرمجموعه اختصاص دهد. یعنی حتی برای 30 روز که تخفیف ندارد، 8% تخفیف میدهد.
نکته: تا انجام ندهید، مراحل و توضیحات برای شما کمی مبهم خواهد بود. ولی هر کسی و مطمئنا بعد از یک ماه، برای خود یک حرفه ای در این کار خواهد شد.
نکته: علت اینکه شما باید اول زیرمجموعه خود را کامل نمایید و سپس اقدام به ارتقا اکانت خود نمایید، تفاوت نرخ اجاره هر زیرمجموعه در هر اکانت است. یعنی بهاء اجاره رفرال در استاندارد(رایگان) کمتر است.
نکته بسیار مهم: شما تنها اتو پی را روشن نمایید و نیازی به روشن نمودن اتو رویو نیست و دلیل آن این است که سعی نمایید که هر زیرمجموعه را در پایان روز آخر آن تمدید نمایید. یعنی زمانی که نوشته شده است صفر روز باقی ماند ( با قرمز- 0 ) این کار به این دلیل است که اکثر مواقع، زیرمجموعه ها در آخرین روز، کلیک خود را انجام میدهند. به بالا بردن میانگین کمک میکند.
 
برای روشن نمودن اتو پی در همان صفحه لیست زیرمجموعه ها :

نیوباکس 

   اعتبار پرداخت در حال100%              اعتبار از آینده99.5%

Education To Sign Up  click here

 هر چیزی زکاتی دارد و زکات علم این است که به اهلش یاد بدهی[(امام صادق (ع)]

درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px