LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

بیت کش (تریدر ایرانی)

 

 

سایت ایران بیت کش

به دلیل مهاجرت ، این سایت دیگر فعالیت ندارد

 

 

 سایت iranbitcash دارای تا اینجای کار دارای اعتبار است ولی این سایت نماد اطمینان صنعت و تجارت را ندارد . وجه متمایز آن نسبت به سایر صرافی ها ، داشتن دو پنل فروش فوری و فروش در مبلغ پیشنهادی است. با توجه به نوسانات مبلغ بیت کوین این مسئله بسیار مهم میباشد. یعنی همانطور که شما در تریدرهایی مانند cex، سعی میکنید که در یک مبلغ مورد نظر خود ، بیت کوین خود را به فروش گذارید، در این سایت نیز شما میتوانید با درج یک مبلغ پیشنهادی از سوی خود ، بیت کوین خود را برای فروش ثبت نمایید و پس از رسیدن بیت کوین به آن مبلغ ، فروش انجام شود.

البته نکته مهم این است که این سایت و پنل آن، اصلا با سایتی چون س ک س ، قابل مقایسه نیست و در این سایت شما مانند Cex با کاربران معامله نمیکنید و همین جالب نیست، یعنی وقتی که شما قیمت پیشنهادی میدهید، یعنی زمانی معامله انجام میشود، که قیمت سایت و خرید و یا فروش سایت به آن قیمت برسد.

این قضیه از این جهت اهمیت دارد که اگر به قیمت لحظه ای بیتکوین در زیر نگاهی بیندازید، خواهید دید که در هر ساعت ممکن است که قیمت آن کریپتو بسیار دارد و این مسئله شاید از حوصله برخی خارج باشد و نمیتوانند و مدام پنل قیمت این ارز را مشاهده نمایندو یا اصلا وقت این کار را نداشته باشند تا در قیمت موردنظر خود ، اقدام به تجارت با ریال نمایند .


حساب ریالی این صرافی به دلیل مهاجرت مسدود شده است


در این سایت میتوان از قبل در قیمت پیشنهادی خود تراکنش ثبت نمود و به محض رسیدن قیمت پیشنهادی شما، معامله انجام شود. ضمنا برخی مواقع در تریدرهای ایرانی دیگر در بین فاصله ارسال بیت کوین و ثبت آن ، اتفاقات بسیاری بر سر قیمت این کریپتو خواهد افتاد

در زیر میتوانید دو نمونه از آخرین تراکنش های بنده را که در این سایت انجام شده و مورد تایید قرار گرفته است را مشاهده نمایید. البته این سایت دارای نماد اطمینان به صورت دائم نیست ولی اعتبار بالایی دارد(بهترین مدرک کاربران و نظم این سایت میباشد)  و  و با اینکه در برداشت ریالی از این سایت ، سه روز کاری مطرح شده است ولی همیشه کمتر از 24 ساعت به حساب بانکی شما واریز میشود و این پیغام فقط به جهت احتمال بروز مشکلات میباشد. و تا به حال کوچکترین شکایتی از این سایت ثبت نشده است.

ب

elmodars.ir


 نکته مهم دیگری که در این سایت حائز اهمیت میباشد، از این  سایت میتوان به عنوان یک کیف پول مانند بلاکچین و سایر  کیف پولها نیز استفاده نمود. و حتی شما میتوانید با واریز بیت  کوین و ریال در پنل این سایت برای خود تراکنش ثبت نمایید و  با رسیدن قیمت حداقل (مدنظر شما) برای شما خرید انجام  دهد و یا با رسیدن قیمت حداکثر( مد نظر شما)، معامله  فروش شما کامل شود.(البته نماد اطمینان ندارد)

 در سایت ایران بیت کش به براحتی در پنل خود میتوانید از لحظه به لحظه تراکنش های خود و وضعیت آنها با خبر شود.  پیشنهاد میکنیم به دلیل قیمت خوب این سایت حتی در زمان  فروش فوری از پنل این تریدر استفاده نمایید.

از نظر قیمت ها ، برخی مواقع قیمت در این سایت جالب است و برخی مواقع نیز در تریدرهای دیگر ایرانی ، ایده آل است

تراکنش شما باید بوسیله ایمیلتان تایید شود و سپس ثبت شود.

یعنی با ثبت یک تراکنش ، ابتدا باید آن را با ایمیل خود تایید نمایید و سپس به مرحله واریز میرود و پس از واریز ، به گزینه تایید تغییر پیدا میکند

از مزایای دیگر این سایت میتوان نظم حاکم بر این سایت و واریزهای منظم آن نام برد

امکان واریز و یا دریافت مبلغ در بیت کوین و ریال در سایت ایران بیتکش محیا نیست

در مورد هر سایتی ابتدا تحقیق نمایید

  


درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px