X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

بنیاد بیتکوین - اخبار بنیاد بیتکوین

Bitcoin Foundation

 
بنیاد و انجمن بیتکوین
Animation bitcoin
بنیاد بیتکوین
بنیاد :


رسالت و ماموریت این بنیاد برای هر گونه کمک به افراد - معاملات و کلیه منابع مربوط با هدف ترویج - ارتقاء - حفاظت و استاندارد سازی در استفاده از اولین ارز رمزنگاری " بیتکوین" است. این بنیاد در جهت رشد و گسترش این ارز در جهت اهداف مشخص برای تسهیل ارتباط افراد این جاملعه تلاش میکند. این بیناد در سال 2012 به صورت رسمی کار خود را آغاز نمود و باعث ایجاد یک جامعه هدفمند و هماهنگی ویکپارچگی  تمامی افراد و شرکت های طرفدار و منافع بر شد. 

همه افراد داوطلب با ارائه مهارت ها و نیز منافع خود ، پس از تایید به این جامعه بپیوندند و پس از عضویت در این انجمن در تصمیمات آن نقش داشته باشند. هر عضو میتواند افکار و ایده های خود را عنوان نماید و در شکل دادن آینده این ارز نقش و دارای یک رای باشد.

 عضو انجمن میتواند نظرات و ایده های خود را با دیگر اعضاء انجمن به اشتراک گذارد. اعضاء میتوانند در جهت گسترش این ارز و بهبود آینده آن به صورت مستقیم کمک های مالی خود را به این بنیاد اهدا نمایند.

اعضای عادی میتوانند با پرداخت هزینه و حمایت های خود و ارائه نظرات در این انجمن عضو شوند و هر فرد صاحب یک رای در تصمیمات آتی این بنیاد داشته باشد.

علاوه بر عضویت فردی، این انجمن راهی، برای شرکت نمودن و پیوستن  تمامی شرکت ها و صنایع بزرگ در جهت رشد و گسترش بیتکوین و منابع خود میباشد. این عضویت مستلزم صرف هزینه های بیشتری در لایه های مختلف میباشد.اخبار
بحث و جدل در بنیاد بیتکوین بر سر پیشنهاد تجدید ساختار :


در هفته گذشته ، بیت کوین و بنیاد بیتکوین روزها و هفته های سخت و آشفته ای را گذارند. در پی انتشار یک خبر و پست جنجالی توسط یکی از اعضای هیئت مدیره نسبت به بنیاد بیتکوین حتی قیمت این ارز پس از اینکه رشد خوبی در ماه های اخیر داشت و به ثبات نسبی رسیده بود ، نزول پیدا نمود و به زیر 220 دلار کاهش یافت. این خبر که حکایت از ورشکستگی بنیاد بیتکوین و اخراج بیش از 90% از کارکنان را داشت، به سرعت از سوی بنیاد بیتکوین رد شد. اگر چه بنیاد بیتکوین تنها یک انجمن در ارائه طرح های هدفمند و ایجاد راه کارها و هماهنگی جامعه بیتکوین و نیز کاملا یک امر مجزا از شبکه بیتکوین است، اما مطمئنا، موفقیت و عدم موفقیت این بنیاد در پیشرفت و آینده بیتکوین و بخصوص قیمت آن بی تاثیر نخواهد بود. 

این بنیاد در این اواخر اعلام کرده بود که قصد خود را برای ارائه و اجرای طرح های رو به جلو، صرفا بر روی توسعه هسته بیتکوین ( Bitcoin Core ) خواهد گذاشت. در حالی که کمتر از 6 ماه از این طرح نگذشته بود، انتشار یک پست در 4 آپریل از سوی یکی از اعضا بنیاد بیتکوین نشان داد که مشکلاتی در ادامه این طرح ها و توسعه هسته بیتکوین بر سر راه قرار دارد که حکایت از آن داشت ، بنیاد به مشکلات مالی برخورد نموده است و بحث و جدال هایی بر سر انتخاب هدف و مسیر اجرایی بنیاد وجود دارد. بحث و جدال هایی که ناشی از تقسیم دو موجودیت جداگانه حمایت از توسعه هسته و ترویج بیتکوین به طور گسترده تر میباشد.

در این میان "Patrick Murck"  پاتریک مورک مدیر موقت اجرایی بنیاد در مورد نیاز بنیاد به شکسته شدن کسب و کار توسعه هسته ی اصلی آن با توجه به بازخورد از جامعه اشاره نمود.

این بحث و جدال ها به صورت شفاف نشان داد که حداقل، بنیاد بیتکوین دیگر علاقه ای برای ادامه تامین مالی به شکل فعلی نداشته و تغییراتی در حال ایجاد و انجام خواهد بود.


آپریل 2015بیانیه بنیاد بیتکوین در پی درج پست جنجالی در 4 آپریل:

اما در ادامه درج پست بحث بر انگیز  ، بنیاد بیت کوین طی بیانیه ای این خبر را بشدت تکذیب و رد نمود.در این بیانیه اشاره شده است که بنیاد بیتکوین ورشکسته نیست و نخواهد بود.

بلکه به دلیل کاهش قیمت بیتکوین در سال گذشته  که ابتدا به زیر 400 دلار و سپس در محدود 200 دلار نزول داشته است، با کنسل شدن برخی طرح ها در سطح وسیع ، تصمیم گیری شد تمرکز بیشتر بر بودجه توسعه دهندگان کار بر روی پروتکل هسته بیتکوین  قرار گیرد. و در حال حاضر مدیر اجرایی و دیگر اعضای تیم بدون دریافت حقوق و دستمزد به صورت داوطلبانه حمایت ها و کمک های خود را به بنیاد ادامه دهند. و از البته در این راه از هیچ کمکی دریغ نخواهند نمود.

 در این  بیانیه ای اشاره شده است که این خبر یک شایع میباشد. اما با این وجود و در کنار رد این شایع،  به مشکلات مالی که در ماه های اخیر بخصوص در سال 2014 که بیشترین تاثیر آن حاکی از کاهش قیمت بیتکوین میباشد، اشاره شده است و مورد تایید قرار گرفت. 

مشکلات مالی بنیاد بیتکوین در اثر مشکلاتی متعددی میباشد که میتوان مهمترین آن را کاهش قیمت بیتکوین دانست . در کنار روند نزولی و کاهش قیمت بیتکوین میتوان به محدود شدن طرح ها و بنیاد بیتکوین و تمرکز بیشتر بر روی هسته بیتکوین و عدم تمرکز بر روی طرحهای اجرایی و اخذ سیاستی ها و طرح های غیر سود آور  اشاره نمود.


آپریل 2015
"Bruce Fenton" به عنوان مدیر اجرای بنیاد بیتکوین انتخاب شد
آیا قیمت بیتکوین رشد خواهد نمود؟


 "Bruce dFenton" به عنوان مدیر اجرای بنیاد بیتکوین انتخاب شد. Bruce Fenton  با 5 رای مثبت و 1 رای منفی به عنوان مدیر اجرایی بنیاد بیتکوین کار خود را در بنیاد آغاز خواهد نمود. در نظر هیئت مدیره بنیاد بیتکوین ، فنتون به عنوان عضو دائم بنیاد، بهترین گزینه و نامزد برای این کار است.

Bruce Fenton بنیانگذار  "Atlantic Financial" میباشد. این شرکت در سال 1994 اولین ارائه دهنده کامل خدمات سرمایه گذاری با استفاده از نت میباشد

وی قبلا به همراه "Morgan Stanley" از جمله متخصصین فن آوری های در حال ظهور و بازارهای در حال ظهور میباشد. فنتون همچنین مدیر عامل یک شرکت در بازارهای در حال ظهور اقتصادی در بیتکوین و تکنولوژی های متمرکز میباشد. 

از جمله کارها و خدمات دیگر بروس فنتون که در کارنامه ایشان وجود دارد ، میتوان به تکمیل و انجام 4.5 میلیارد دلار معاملات و خدمات در مقام مشاور در صندوق های سرمایه گذاری بزرگ و شرکت های سطح  اول خصوصی - مشاور در یکی از از بزرگترین سازمان های خیریه در جهان اشاره کرد.

وی یکی از بنیانگذاران " انجمن و بنیاد بیتکوین" میباشد.

پس از این رای گیری و انتصاب بروس فنتون به سمت مدیر اجرای بنیاد، "فنتون" اشاره کرد که تمام دارایی ها و توانایی های وی در اختیار بنیاد بیتکوین خواهد بود و تمام توانایی خود را به عنوان یک پل میان افراد و شرکت های بزرگ در جهت گسترش و رشد بیتکوین و بنیاد بیتکوین به خدمت خواهد گرفت .

در این بین از خدمات "Patrick Murck" برای خدمات و کارخستگی ناپذیر ایشان به عنوان مدیر اجرایی بنیاد بیتکوین در 5 ماه گذشته تشکر شد و از تمام اعضا و کاربران بنیاد و انجمن بیتکوین برای تشکر از پاتریک و استقبال فنتون در نقش جدید در بنیاد دعوت شد.

گر چه در این اعلام رسمی بنیاد بیتکوین به جزئیات بیشتری پرداخته نشد ، اما به عنوان نمونه، فنتون اشاره کرد که توسعه هسته بیتکوین هنوز هم تحت یک نهاد جدید در دستور کار است ، با این وجود تمرکز اصلی برای بنیاد بیتکوین پرداختن به مسائل عمومی و آموزشی در مورد بیتکوین به صورت گسترده خواهد بود.


14 آپریل 2015علم و درس

کپی با ذکر منبع و لینکموفق باشیدکسب درآمد در نت ، تنها یک رویا است. به هیچ فعالیتی اعتماد نکنید

درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px