X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
 • بیت کوین
 • Scam-invest
 • scam_ponzi_pyramid

dogecoin Core - Bitcoin Core (سایت elmodars.ir)

dogecoin core - Bitcoin core - Darkcoin core - DigiBite core


داگ کوین کر - بیتکوین کر 
dogecoin core - bitcoin core (علم و درس دات آی آر) - elmodars.ir


توضیح :


امن ترین و مطمئن ترین کیف پول در هر کوین و کریپتو، والت اصلی و یا به عبارتی کیف پول رسمی همان کوین است. یعنی والت و کیف پول افلاین و تحت وبی که در سایت و مرجع اصلی هر کوین معرفی میشود. البته این مسئله برای Bitcoin کمی متفاوت است. بیتکوین اولین کوین رمزنگاری جهان بر پایه شبکه های همتا به همتا میباشد و این کوین به عنوان پایه و اساس تمامی کریپتوکارنسی ها به لحاظ ارزشگذاری و تبدیل به سایر ارزهای دیجیتالی و اینترنتی محسوب میشود. این مسائل به همراه تکنولوژی ها و نگاه خاص سایر صنایع به این ارز باعث شده است که انواع مختلفی از کیف پول ها و تکنولوِژی ها به آن اختصاص داده شود. به عنوان نمونه در بیتکوین شاید کیف پول اصلی این کوین دارای اعتبار و ایمنی بالای باشد ولی کیف پول هایی چون Armory  برای کاربر نیز ایمنی بالایی ایجاد میکنند. به عنوان مثال میتوان از Armory جهت امضای تراکنش های آفلاین بهره جست . اما باز هم به جهت اعتبار به دلایلی چون وابستگی به توسعه دهندگان آن ، نمیتواند با بیتکوین کر رقابت نماید. در نهایت باید گفت که والت اصلی هر کوین مانند Bitcoin core و یا Dogecoin core به جهت تحریم نیز برای کاربر در اولویت اول قرار خواهند داشت. این در حالیکه این مهم برای  بسیاری از کیف پول ها و سرویس دهندگان نت دارای نقص محسوب میشود. وجود این کیف پول متن باز است که در بیتکوین و سایر کریپتوها دیگر تحریم معنا پیدا نخواهد کرد. 

در کیف پول اصلی هر کوین، هیچ شخص سومی نمیتواند دارایی شما را فریز نماید اما همچنان شما مسئول امنیت و پشتیبان گیری کیف پول خود خواهید بود.

نکته : سرویس های آنلاین به لحاظ تحریمات دارای بیشترین خطر بوده و این مسئله با اعمال تحریمات از سوی شرکت بزرگ و حامی بیتکوین یعنی Coinbase ثابت شده است.

برای دانلود هر کیف پولی کاربر باید بدون استثناء به سایت اصلی همان کوین مراجعه نموده و کیف پول خود را از همان سایت دانلود نماید.

نکته: دانلود کیف پول اصلی هر کوینی بسیار ساده و راحت خواهد بود و این نرم افزارها حجمی در حدود 20 مگا بایت خواهند داشت. اما اگر از طراحی و عرضه آن کوین مدت زیادی سپری شده باشد، این مسئله کار را برای کاربر سخت خواهد نمود. زیرا بر خلاف کیف پولهای سبک و کم حجمی مانند مولتی بیت و مولتی داگ (آموزش در این صفحه) ، باید قبل از استفاده از این کیف پول ها، همگام سازی شوند. روند کار بدین شکل است: باید ابتدا تمامی آدرس های والت قبلی که تا این تاریخ ساخته و تولید شده است را دانلود نمایند. حال این مسئله باعث میشود که این کار برای والت اصلی بیتکوین یعنی بیتکوین کر، بسیار سخت و وقت گیر باشد و نیاز به فضای بسیار بالایی برای دانلود این بلاک ها میباشد. البته این کار برای داگ کوین نیز نیاز به دانلود و فضای بالایی میباشد اما به مراتب بسیار کم حجم تر از بیتکوین خواهد بود.

بدین جهت در این آموزش سعی شده است که به آموزش Dogecoin Core پرداخته شود. مطمئن باشید که با آموزش و فراگیری هر کدام از این کیف پولها، توانایی کار برای سایر کیف پولها و والت های اصلی هر کوینی برای کاربر فراهم خواهد شد.

نکته مهم :

قبل از انجام مراحل آموزش زیر، ابتدا سعی نمایید که ساعت سیستم خود را به صورت دقیق تنظیم نمایید. تفاوت بسیار زیاد بین ساعت سیستم شما و ساعت واقعی باعث تداخل در روند کار نرم افزار خواهد شد.

نکته مهم:

سعی نمایید، در زمان استفاده از کیف پول خود، سایر نرم افزارهای موجود در سیستم خود را ببندید (نرم افزارهای اضافی و نرم افزارهایی که به شدت در سرعت سیستم تاثیر میگذارند)


آموزش dogecoin core


Step 1

دانلود نرم افزار:

جهت دانلود نرم افزار بر روی کلید زیر کلیک نمایید . برای دانلود میتوانید از آموزش این صفحه استفاده نمایید. تنها در مرحله آخر مانند تصویر زیر عمل نمایید:


Click the button below to download an account


 آموزش والت اصلی dogecoin core - آموزش کیف پول افلاین داگ کوین کر - بیتکوین کر


Step 2

نصب نرم افزار :

پس از دانلود نرم افزار، روی آیکوین آن کلیک نمایید. (مراحل نصب بسیار آسان است و مانند نصب هر نرم افزاری تنها نیاز به کلیک بر روی گزینه نکست دارید) اما ...!


نکته مهم در نصب این نرم افزار این است که محل نصب را در درایوی غیر از درایو ویندوز و با حجم بسیار بالایی انتخاب نمایید. (پیشنهاد میشود درایوی را انتخاب نمایید که دارای بالاترین مقدار فضای ذخیره سازی میباشد)

بهتر است درایو مورد نظر را ابتدا فرمت نمایید و به دلایلی امنیتی و ایمنی بیشتر از جمله قفل همیشگی درایو و باز نمودن آن، تنها در مواقع لزوم ، خالی نمایید. 

سپس اقدام به نصب نرم افزار نمایید. فراموش نکنید که در زمان نصب، آدرس پیش فرض محل نصب را تغییر دهید و در سایر موارد تنها روی گزینه "نکست" کلیک نمایید.

نرم افزار در پوشه ای به نام Dogecoin ذخیره میشود.


Step 3

اجرا و فعال سازی نرم افزار 

ذخیره اطلاعات !

پس از نصب، به محل نصب نرم افزار و یا در صورت وجود آیکوین آن بر بروی دسکتاپ با کلیک آن را راه اندازی کنید.

در ابتدای اجرای نرم افزار، پنجره ای باز میشود که دارای دو گزینه میباشد. (مهم)

 1. گزینه پیش فرض : محل پیش فرض ذخیره اطلاعات نرم افزار (ا ز نظر حجم و امنیت پیشنهد نمیشود)
 2. گزینه سفارشی: تغییر محل ذخیره اطلاعات و سفارشی کردن آن توسط کاربر
حتما از گزینه دوم استفاده نمایید. یعنی تقریبا تمامی حجم مورد نیاز برای دانلود بلاک ها و آدرس ها به انتخاب شما در این قسمت بستگی خواهد داشت. 

شما باید گزینه دوم را انتخاب کنید و میتوانید در همان درایو نصب، یک پوشه برای این مسئله اختصاص داد. (البته بد نیست که محل نصب و بلاک ها جدا باشد. اما با قفل درایو تفاوت نمیکند)


نصب دایرکتوری داگ کوین کر - انتخاب محل ذخیره فایل اطلاعات


در صورت باز نشدن این پنجره ، باید نرم افزار را بسته و به یوزر کامپیوتر خود مراجعه نموده.


(ویندوز  7  درایو پیش فرض)                      C: \ Users \ USERNAME \ AppData \ Roaming \ DogeCoin


 (ویندوز XP درایو پیش فرض)   C: \Document and ... \ USERNAMELocal ..Set..\ AppData \ Dogecoin


سپس پوشه داگ کوین را به صورت کامل حذف کنید. (قبلا نرم افزار را بسته باشید)

پس از حذف، سیستم را ریست نمایید و نرم افزار را دوباره راه اندازی کنید تا در همان ابتدای کار، پنجره اشاره شده در بالا باز شده و از شما .....آموزش تصویری فعالیت در کیف پول آفلاین


Step 1

اجرای نرم افزار:

با اجرای نرم افزار یک آیکوین کوچک از آن در نوار تسکبار (در کنار ساعت ویندوز) پدیدار میشود و سپس یک تیزر و صفحه آغازین از نرم افزار پدیدار خواهد شد. اندکی بعد پنجره اصلی برنامه داگ کوین کر باز خواهد شد.

پنجره پیش فرض نرم افزار به شکل تصویر زیر است.


تصویر صفحه آغازین Dogecoin core - آموزش فعالیت با والت داگ کوین کر - سایت علم و درس دات آی آر


در ابتدا که نرم افزار را باز میکنید ، چند لحظه کوتاه زمان خواهد برد تا خود را با شبکه سازگار نماید و اتصال کامل و به حالت ایده آل برسد. آیکوین دوم در سمت راست و پایین8 active aconnection to Dogecoin network - اتصال لازم برای کانکت در داگکوین کر پنجره نرم افزار اتصال شما را به شبکه بیتکوین نشان می دهد. این آیکوین که به صورت یک نمایه آنتن میباشد باید به 8 اتصال فعال برسد. 

(OK(8 active aconnection to Dogecoin network  نمونه صحیح در شکل نشان داده شده است.


مرحله اصلی و وقت گیر از اینجا شروع خواهد شد. شما باید تمامی بلاک ها و آدرس های قبلی را دانلود نمایید. یعنی تمامی آدرس ها و تراکنش هایی که از زمان ایجاد و تولید آن کوین ساخته شده اند. به عنوان نمونه در لحظه درج این مدت، بیشتر از 60 هفته گذشته است. شما باید نزدیک به 600 هزار بلاک را تا این لحظه دانلود کنید . هر روز به تعداد آن افزوده خواهد شد.پس اینکه تمامی تراکنش های موجود در شبکه داگ کوین را دانلود نمودید و نوار لودینگ کامل شد، این نوار سبز رنگ حذف خواهد شد و آیکون سمت راست و پایین نرم افزار به فرم یک تیک تایید، آماده سازی نرم افزار برای فعالیت را نشان میدهد.

آماده سازی داگ کوین کر - پایان دانلود نوار لودینگ در Dogecoin core - سایت elmodars.ir

این کار ممکن است بر حسب سرعت و ترافیک نت شما از چند ساعت و تا چند روز زمان ببرد.


Step 2

نرم افزار آماده فعالیت است: 

پنجره نرم افزار جهت فعالیت به شکل زیر خواهد بود. کاربر میتواند قبل از دانلود تمامی بلاک ها، اقدام به ساخت کیف پول و یا در اصطلاح آدرس والت خود نماید. حتی میتواند به آن آدرس کوین ارسال نماید(در اینجا داگ کوین)

اما صحیح تر این است که تا پایان آماده سازی برنامه منتظر بماند. ضمنا تراکنش های ارسال و دریافت ارز، قبل از آماده شدن نرم افزار برای کاربر قابل رویت نیست و نمیتوان حتی مانده موجودی خود را مشاهده نمود.

لطفا قبل از هر اقدامی، تصویر زیر را مرور نمایید. در تصویر نحوه نمایش آیکون ها در زمان آماده سازی نرم افزار و سایر اطلاعات موجود در پنجره اول اشاره شده است


آموزش تصویری داگ کوین کر - بیتکوین کر - علم و درس


در هر کیف پولی و والتی سه نوع تراکنش ممکن است ایجاد شود:

 • واریز ارز به کیف پول خود - ارسال از خارج به کیف پولانتقال ارز به والت و کیف پول خود - علم و درس (Dogecoin core)
 این انتقال ممکن است توسط صاحب حساب و یا اشخاص دیگر انجام شود. (Depositing)
 • برداشت ارز از کیف پول خود - انتقال از کیف پول به محل دیگری
این انتقال توسط صاحب والت و یا نمایندگان وی انجام میشود.(withdrawals)
 • برداشت و واریز به صورت همزمان. (Depositing and withdrawals)
این انتقال توسط صاحب والت و ... انجام میشود. یعنی ارز را از یک آدرس مربوط به یک کیف پول واحد به آدرس دیگری در همان کیف پول انتقال میدهند.
deposit and withdraw the money in the wallet Dogecoin core (Learning wallet at site elmodars.ir)

Step 3

ساخت یک آدرس و شماره حساب جدید:

جهت ساخت یک شماره حساب، بر روی سربرگ   در برنامه کلیک نمایید. پس از کلیک پنجره ای مانند تصویر زیر باز خواهد شد

برای ساخت یک حساب جدید استفاده میشود/ شما میتوانید به تعداد دلخواه آدرس جدید تولید نمایید. جهت این کار باید بر روی کلیک "Request payment"  کلیک نمایید

اما اگر بوسیله کلید پایین در همین صفحه ، آدرسی را حذف نمایید، برای دسترسی مجدد به ان حساب باید تیک بالای کلید  Request payment را بزنید. در این صورت یک لیست که شامل هر آدرس حسابی از جمله آدرس های  حذف شده و یا موجود در فرم زیر باز میشود.


ساخت شماره حساب - ساخت آدرس جدید - داگ کوین کر - بیتکوین کر

نکته:

این مسئله در موجودی والت شما تاثیری نخواهد گذاشت. یعنی تنها یک بک آپ میتواند برای یک کیف پول کافی باشد (اگر کیف پول قفل است، رمز را نباید فراموش نمایید)


نکته مهم :  بنا به توصیه سازندگان والت ، به دلیل تفاوت های فنی در کوین های مختلف ، بهتر است که هر از چند گاهی یک بک آپ از کیف پول خود بگیرید - زیرا اشاره شده است که داشتن یک بک آپ و تغییرات کیف پول یعنی ایجاد آدرس جدید و یا حذف آدرس ها ممکن است باعث گم شدن برخی از کوین های شما شود. (آدرس  با کیف پول متفاوت است - یک کف پول میتواند شامل آدرس های بسیاری باشد)


بنابراین با توجه به اینکه بک آپ کیف پول شما نیاز به حجم کمی دارد ، بهتر است که همیشه از آخرین نتایج کیف پول خود ، یک بک آپ داشته باشید و بد نیست که بک آپ های قبلی را نیز نگه دارید -- این کار بسیار ساده است، یعنی در برهه های زمانی و بیشتر زمانی که اقدام به ایجاد آدرس جدید و یا تغییرات اساسی در کیف پول خود میکنید، بهتر است که یک بک آپ جدید از کیف پول خود بگیرید و در یک پوشه به ترتیب شماره گذاری نمایید.


معمولا سعی کنید در همان ابتدای ایجاد کیف پول اقدام به ایجاد ده ها آدرس والت نمایید و پس از اقدام به بک آپ گیری نمایید. سپس از همان آدرس ها در طول دوره و تا بک آپ بعدی استفاده نمایید.

بسیار کم پیش می آید که با داشتن تنها یک بک آپ اولیه ، موجودی شما گم شود اما اگر همیشه بک آپ بروز در کنار بک آپ های قبلی داشته باشید ، این مشکل به صفر خواهد رسید . 


با کلیک روی هر آدرس، یک پنجره باز میشود که در آن میتوانید، لینک مربوط به آدرس خود را به همراه تصویر مربوط به کیو آر همان آدرس را  مشاهده کنید. در این پنجره سه گزینه خواهید داشت

 1. کلید اول مربوط به کپی آدرس است و به کلیک روی آن، یک کپی از آدرس به کلیپ بورد شما وارد میشود. 
 2. کلید دوم مربوط به کپی لینک آدرس و انتقال به کلیپ بود است
 3. کلید سوم جهت ذخیره تصویر کد کیو آر آدرس و یا به اصطلاح کیو ار کد "QR code" میباشد.
شما میتوانید هر آدرس را با کلید ریمو "Remove" در پنجره اصلی (Much Receive) حذف نمایید. البته این آدرس به صورت کامل حذف نمیشود و همانطور که اشاره شد، اگر تیک بالای کلید "Much Receive" را بزنید و روی این کلید کلیک نمایید (کلیدی که برای تولید آدرس جدید استفاده میشود)، لیستی در یک پنجره جدید باز خواهد شد که تمامی آدرس های شما اعم از آدرس های حذف شده و موجود در اختیارتان قرار میگیرد.

ساخت یک حساب در Dogecoin Core - سایت elmodars.blogsky.com


در این پنجره نیز میتوانید با کلیک بر روی کلید "New"  آدرس جدید تولید نمایید.

اما اگر بر روی هر آدرس کلیک راست نمایید؛ میتوانید برچسب "Label" آن را انتخاب و یا ویرایش نمایید. گزینه هایی چون کپی نیز در اختیار شما قرار میگیرد.

ضمنا با کلیک روی هر آدرس و راانتخاب کلید "Choose" میتوانید آدرس را به لیست صفحه اصلی Much Receive وارد نمایید. 


ُStep 4

ارسال کوین :

جهت ارسال داگ کوین به سربرگ  Pls send  مراجعه نمایید. پنجره باز شده مانند تصویر اول در این بخش دارای دو بخش می باشد. قسمت اول مربوط به ارسال کوین از یک آدرس خاص والت خود میباشد. در بخش دوم مربوط به کارمزد در سایت و کیف پول آنلاین بلاکچین،  بخشی را به صورت تصویری آموزش دادیم که در این بخش کاربر برای ارسال کوین میتوانست علاوه بر تعیین میزان کارمزد خود برای ارسال، تعیین نماید تا کوین ارسالی از کدام کیف پول مربوط به وی انتقال یابد. (برداشت نماید)

حال قسمت اول در پنجره زیر مربوط به این قسمت است. (قسمت A)

البته این بخش به دلیل ویژگی خاص خود، برای کاربر امکانات دیگری چون مشاهده مانده و موجودی هر والت به صورت جداگانه و اطلاعات دیگری را در اختیار قرار میدهد.

در بخش دوم شما میتوانید مانندحالت عادی اقدام به ارسال کوین نمایید. یعنی تنها مقدار ارسالی خود را به همراه آدرس مقصد را وارد کرده و سپس کلید ارسال را کلیک نمایید. اگر کیف پول شما دارای قفل است، رمز را وارد نموده و سپس مقدار و آدرس را تایید نمایید تا ارسال انجام شود.(قسمت B)

ارسال کوین و ارز در والت آفلاین و ویندوز Dogecoincore


استفاده از آدرس های متفاوت به امنیت نیز میتواند کمک نماید.  

در بخش تنظیمات و گزینه های داگ کوین کر، سعی کنید بی دلیل روی گزینه ریست کلیک نکنید . برخی مواقع این مسئله باعث اختلال میشود. البته هر گونه همگام سازی نرم افزار، پس از دانلود بلاک ها در اولین مرحله نصب، نیاز به دریافت و دانلود حجم بالایی از تراکنش های قبلی نیست و تنها ممکن است کمی زمان جهت این کار نیاز باشد. حتی برای نصب نرم افزار در یک سیستم دوم، میتوان از بلاک ها و تراکنش های سیستم اول استفاده نمود.

آموزش تنظیمات والت رسمی داگ کوین کر - علم و درس


نکته : اگر بخش اول در سربرگ ارسال کوین را ندارید، مطابق با تصاویر عمل نمایید:


ابتدا مانند تصویر مقابل، به بخش تنظیمات والت و سپس گزینه های بروید (Options)


در مرحله بعد وارد پنجره ای خواهید شد. در سربرگ دوم "Wallet" این پنجره، تیک قسمت نشان داده شده در تصویر زیر را پر نمایید و بر روی کلید "OK" کلیک نمایید.


تنظیمات پیشرفته در داگ کوین کر - آموزش Dogecoincore

سپس به پنجره اصلی بازگردید. مشاهده میشود که بخش اول اضافه شده است

برای آموزش این قسمت نیز میتوانید از تصویر زیر استفاده نمایید. 

البته در این قسمت شما از دو روش دستی و خودکار (لیست) میتوانید برای انتخاب و یا درج آدرس والت خود جهت ارسال کوین استفاده نمایید.

در قسمت خودکار، با کلیک روی کلید نشان داده شده، پنجره ای باز خواهد شد که میتوانید در آن با انتخاب و زدن تیک والت مورد نظر از لیست والت ها (درختی - لیست)، آدرس مربوطه را انتخاب نمایید.(A)

سایت علم و درس - آموزش استخراج ابری - کسب درآمد رایگان بیتکوین - داگ کوین - لایتکوین - دارک کوین - آموزش تصویری ساخت انواع کیف پولهای آفلاین و آنلاین (تحت وب) - آموزش بالابردن سطح امنیت حریم کاربر


در قسمت دوم، تنها نیاز است که آدرس را وارد نمایید و تیک مقابل کادر را پر نمایید.(B)


نکته : مقدار ارسال شما + کارمزد پرداخت (در حال حاضر 1 داگ کوین) باید کمتر یا مساوی مقدار آدرس انتخابی شما جهت ارسال باشد.


ارسال کوین به دیگران از آدرس خاص - علم و درس دات آی آر


از این مرحله به بعد، مانند مرحله ارسال عادی میباشد. یعنی آدرس مقصد را وارد نمایید و مقدار ارسالی را نیز درج نمایید. سپس بر روی کلید Send کلیک نمایید. همانطور که در آموزش و مراحل بعد اشاره خواهد شد، بهتر است که قبل از هر فعالیت و اقدامی، ابتدا کیف پول خود را قفل نمایید. در این صورت با کلیک بر روی گزینه ارسال "Send" پنجره ای باز خواهد شد که از شما رمز عبور برای ارسال درخواست خواهد نمود. در نتیجه باید رمز خود را وارد نمایید و سپس تایید کنید.


ارسال کوین و وارد نمودن رمز عبور در داگ کوین کر - Dogecoin Core - در سایت Elmodars.ir


پس از وارد کردن رمز خود، یک تراکنش باز خواهد شد. مقدار و آدرس مقصد را چک نمایید و سپس تایید کنید. این مرحله پایانی برای ارسال بود و کوین ارسال شده است.Step 1

قفل نمودن والت :

 به محض دانلود تراکنش ها و همگام سازی نرم افزار، قبل از هر کاری باید برای کیف پول و والت خود، یک رمز بسیار قوی انتخاب نمایید. سپسپشتیبان (حداقل 2 نسخه) از والت خود ایجاد نمایید.قفل کردن کیف پول داگ کوین کر (ایجاد رمز عبور) -Encrypt Wallet Dogecoin core - در سایت Elmodars.ir

برای قفل کردن نرم افزار، ابتدا مانند تصویر بر روی گزینه "Encrypt Wallet" کلیک نمایید. سپس در پنجره باز شده مانند عکس زیر، در کادر اول، رمز خود را که متشکل از اعداد و حروف (بهتر است هر دو حروف کوچک و بزرگ را وارد نمایید)

رمز خود را در کادر دوم تکرار نمایید. روی کلید تایید "OK" کلیک نمایید.


مهم : قبل از وارد نمودن رمز خود، ابتدا صفحه کلید خود را در ارتباط با دو مسئله زیر چک نمایید.

 1. کلید کپس لوک شما خاموش باشد.
 2. صفحه کلید به حالت فارسی نباشد.

این دو مسئله بدین جهت باید بررسی شود، زیر اگر به عنوان نمونه کلید کپس لوک شما روشن باشد، شما با وارد کردن رمز و حتی تکرار ان، از این موضوع با خبر نخواهید شد.

اما تکرار رمز در کادر دوم از سایر اشتباهات کاربر به غیر از دو مورد اشاره شده، جلوگیری میکند و باید حتما رمز و تکرار آن کاملا یکسان باشند.

Encrypt Wallet Dogecoin core - در سایت Elmodars.ir (انتخاب یک رمز قوی برای کیف پول آفلاین خود


کیف پول شما قفل شده است. از این پس برای انجام و فعالیت های اساسی نیاز به واردتغییر رمز عبور داگ کوین کر - سایت علم و درس مبحث کیف پولهای آفلان بیتکوین کر - داگ کوین کر نمودنن  رمز عبور و باز کردن کیف پول خود دارید.

جهت تغییر رمز عبور نیز میتوانید از تصویر مقابل استفاده نمایید.

اگر در زمان وارد نمودن رمز عبور خود و یا تغییر آن از یک صفحه کلید مجازی و یا صفحه کلید مجازی ویندوز استفاده نمایید، از نظر امنیت میتواند به شما کمک نماید.. پس از کلیک بر روی "Change Passphrase" مانند تصویر زیر رمز خود را تغییر دهید:


ر م

Step 2

گرفتن نسخه پشتیبان:

آموزش گرفتن نسخه پشتیبان کیف پول داگ کوین کر - Backup Wallet 

Dogecoin Core - در سایت Elmodars.irمهم: در همان ابتدای نصب.
و اجرای نرم افزار، ابتدا مانند آموزش مرحله بعدی، یک رمز بسیار قوی برای کیف پول خود وارد نمایید. سپس قبل از هر کاری، این مرحله را انجام داد. یعنی یک نسخه پشتیبان از والت خود بگیرید.

در آموزش های مربوط به مولتی داگ و مولتی بیت اشاره شد که حداقل 2 نسخه پشتیبان از والت خود ایجاد نمایید. سپس هر نسخه را بهتر است با نرم افزار Winrar فشرده نمایید و برای آن نیز یک رمز انتخاب نمایید. فایل ایجاد شده را در یک حافظه خارجی (نه در سیستم) ذخیره نماییدو

این مسئله به صورت کامل در این صفحه توضیح داده شده است.

شما میتوانید برای بک آپ خود از حافظه های فلش (دارای قفل) و حتی ایمیل استفاده نمایید. (ایمیلی که نکات امنیتی آن رعایت شده باشد. یعنی به فاکتور دومی چون SMS و یا قفل از طریق حافظه خارجی و یا گوگل .... مجهز باشد. (آموزش در این صفحه)******The process of downloading and wallets Offline


مراحل استفاده از هر کیف پول و والت دسکتاپ (آفلاین) به ترتیب زیر میباشد:
 1. دانلود کیف پول (Download wallet)
 2. نصب کیف پول (Installing the wallet - Setup)
 3. اجرا - دانلود بلاک ها - همگام سازی دانلود بلاک های والت (Run - Sync wallet)
 4. قفل نمودن کیف پول - ایجاد رمز (Locks Wallet)*
 5. پشتیبان گیری و ایجاد فایل بک آپ (Create a backup file)*
 6. شروع فعالیت و آغاز کار (Activity - start working)
* مرحله (1) و (2) نیاز به رعایت نکات ایمنی و امنیتی میباشد(آموزش در سایت موجود است)

*Compliance with safety and security measures


سعی کنید قبل از هر کاری مطالب مربوط به این صفحه و تمام صفحات ارجاعی به آن را مطالعه نمایید.

حتما سعی کنید تمامی نکات امنیتی مربوط به والت مولتی بیت و مولتی داگ را مطالعه نمایید.

زیرا این مطالب و نکات را میتوان به صورت کاملا مشابه برای داگ کوین کر و بیتکوین کر نیز انجام نمود.


ارتقاء داگ کوین کر:

 

(داگ کوین کر و ....)

برای والت داگ کوین و بسیاری از کوین ها نیاز به انجام این عملیات خاصی نیست و تنها شما باید نسخه جدید را در محل نسخه قبلی نصب نمایید 

تاکید میکنم نیازی به انجام هیچ کاری جهت ارتقا نیست و تنها شما باید روی نسخه قبلی ، نسخه جدید را نصب نمایید

البته این کار نکاتی دارد که به آن اشاره میکنیم:


نکات : 

 • 1-  با وجود اینکه هر کسی همیشه بیشتر از یک نسخه پشتیبان از والت خود دارد و این کار یک مسئله اجباری به جهت عدم از دست رفتن موجودی و والت شما میباشد، ولی لازم شد که اینجا نیز گفته شود که به جهت احتیاط، حتما بیشتر از یک نسخه پشتیبان از والت خود داشته باشید. 

توضیح : کیف پول های اصلی بسیار حساس هستند و حتی ممکن است با قطع برق و یا هر مسئله دیگری و ریست مجدد سیستم شما، دوباره نیاز به همگام سازی داشته باشند. در این حالت بلاک ها از بین نمیروند ولی بهتر است که یک نسخه پشتیبان در یک فلش از بلاک ها نیز داشته باشید. این مسئله حتی میتواند به جهت نصب یک کیف پول برای جلوگیری از دانلود مجدد و  بسیار حجیم بلاک ها در یک سیتستم دوم جلوگیری نماید. که در این کار تنها نیاز به همگام سازی نرم افزار است و نهایت همان چند روز آخر دانلود میشود و سایر هفته های قبلی نیاز به دانلود ندارد و تنها نیاز به همگام سازی در نرم افزار است.

 • 2 - سعی کنید، محل نصب بلاک های نرم افزار و اطلاعات آن را در محل دیگری به غیر از یوزر سیتستم خود به دلایل بسیاری از جمله فضای مورد نیاز و امنیت  نصب نمایید. بهتر است در یک درایو با حجم بسیار بالا باشد و همیشه سعی کنید مطابق آموزشی که برای مولتی بیت و مولتی داگ در سایت گفته شده است، آن درایو را قفل نمایید (ویندوز سون بدون نیاز به نرم افزار لازم جهت این کار، دارای این امکان میباشد)

 • آموزش ارتقاء dogecoin core


  جهت ارتقاء و نصب ورژن جدید مولتی داگ ، با توجه به نکات قبلی که گفته شد ، تنها نیاز به نصب نرم ا فزار در محل نصب قبلی است:

  اگر دقت نمایید، نرم افزار داگ کوین کر در پوشه ای به نام dogecoin نصب شده است.آدرس نصب ورژن جدید را دقیقا همان محل پوشه dogecoin ثبت نمایید. به صورت پیش فرض در پروگرام C میباشد.

  به عنوان مثال اگر شما قبلا نرم افزار را در درایو D نصب کرده باشید به صورت زیر است :

  D:\dogecoin

  حال تنها نیاز است که شما آدرس درایو D را در نصب جدید درج نمایید

  و یا اگر محل نصب قبلی به این صورت است :

  D:\hamed\dogecoin

  تنها نیاز است که آدرس D:\hamed را درج نمایید  بهتر است در پایان نصب، قبل از کلیک روی گزینه Finish، تیک اجرا را بردارید و سپس دوباره به صورت کلیک بر روی آیکون نصب اجرا نمایید. حتی میتوان سیستم را ریست نمود.


  سایر والت ها و کیف پولها:

  برای برخی از کوین ها و یا ورژن های قدیمی برخی والت ها متفاوت است. باید اقدام به کپی  گرفتن از بلاک ها و از همه مهمتر بک آپ کیف پول خود نمایید . و سپس با حذف والت قبلی و نصب جدید، آنها را جایگزین نمایید. سپس والت اقدام به همگام سازی نمایید( همگام سازی  با لود تراکنش ها و بلاک ها کاملا متفاوت است و نیاز به دانلود نیست و مقدار حچم کمی نیاز است) درست مانند کسی که نیاز دارد که والت خود را در یک سیستم دوم دیگری نصب نماید و این کار نیاز به لود دوباره بلاک ها نیست.


  این آموزش میتواند برای کار با والت اصلی اکثر کوین ها کمک نماید (کوین های معتبر , دارای سرویس و خدمات). والت رسمی هر کوین بر گرفته از والت رسمی و اصلی بیتکوین کر میباشد.
  در این میان دارک کوین بدلیل قدمت کمتر و از طرفی به دلیل ویژگی خاص این کوین یعنی Black Paper که باعث مشهور شدن این کوین نیز شده است، این والت بسیار سریع همگام سازی میشود.
  درنتیجه به جهت راحتی آن، هم اکنون،شاید این برنامه برای شروع و یادگیری بسیار عالی باشد. در کمتر از نیم ساعت این بر نامه در اختیارتان قرار خواهد گرفت. ضمن اینکه حتی بهترین و مطمئن ترین کیف پول اصلی در خود شبکه دارک کوین است و بهترین انتخاب برای کیف پول این کوین میباشد.
  ضمنا کیف پول اصلی هر کوین، بهترین و امن ترین والت هر کوین محسوب میشود.

  بر روی کلید زیر کلیک نمایید و متناسب با سیستم عامل خود، برنامه را دانلود نمایید.  Click the button below to download an DRK account


     بر خلاف دارک کوین، والت اصلی دیجی بایت تا آماده سازی، وقت گیر است. اما این کوین دارای نرم افزار سبکی چون مولتی بیت، یعنی Digibit میباشد.
  لیستی از تمامی والت های این کوین :
  دیجی بیت (دیجی بایت) : Digibit-DigiByte
  دیجی بایت کر(Digibyte Core : (win32
  والت تحت وب و آنلاین : DigimultiSig

  لیست تمامی والت های دیجی بایت: کلیک نمایید.  موفق باشید

  elmodars.ir

  elmodarsarticle@gmail.com

  Trade and Mining
  کسب درآمد از نت

  پول درآوردن در اینترنت - کسب درآمد در خانهبیتکوین و استخراج (بهترین نوع کسب درآمد) - کلیک نمایید
  توضیح : 

  در این صفحه سعی شده است که تمامی مطالب مربوط به دانلود - نصب و فعالیت با والت اصلی داگ کوین کر به صورت تصویری آموزش داده شود. 
  با فراگیری آموزش مربوط به این والت، کاربر توانایی فعالیت در سایر کیف پول ها از جمله بیتکوین کر و دارک کوین کر و ... را خواهد داشت.

  جهت آموزش کامل و تصویری استفاده از قایل بک آپ و نسخه پشتیبان به این صفحه مراجعه نمایید


  اخبار و اطلاعیه ها

  هدیه علم و درس !!!! 


  بزودی برای اعضاء و کاربران سرورهایی چون کلودسرویس و ..


  فری بیتکو

  فری داگ کو


  کپی تنها با ذکر منبع و لینک - وجود لینک الزامی میباشد

  کپی تنها با رعایت حقوق کپی رایت (ذکر منبع و لینک)


  کسب درآمد در نت ، تنها یک رویا است. به هیچ فعالیتی اعتماد نکنید

  درباره ما
  >>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
  ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

  banner 240x200px
  No Data

  Name

  BTC

  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  NO Data NO Data!
  banner 240x200px