X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

نوسانات نرخ و بهاء قیمت بیتکوین _ سرمایه گذاری در بیتکوین یا عقب نشینی؟!


 بهترین زمان برای سرمایه گذاری و تجارت کریپتوها و بیتکوین


کسب درآمد در نت ، تنها یک رویا است. به هیچ فعالیتی اعتماد نکنید

 با توجه به اینکه در مورد نوسانات و کاهش قیمت بیتکوین و در مقابل افزایش نسبی قیمت داگ کوین در این ماه که تا حدودی این روند برخلاف یکی دو ماه قبل بوده است،  سوالات و ایمیل های بسیاری مطرح میشود، و کاربران زیادی جویای نظر ما بوده اند، ترجیح دادم که نظر خود را از این  جا بیان نمایم، شاید توانسته باشم ....

توضیحات زیر اصلا ربطی به تشویق و یا عقب نشینی در مورد این گونه کسب و کار و یا سرمایه گذاری ندارد و تنها برای اینکه شاید شما با این توضیحات بتوانید تصمیم بهتری بگیرید ، بیان میشود.

 زیرا با جمع آوری اطلاعات از سوی شما در مورد قیمت ها و سرمایه گذاری و .... بهترین تصمیم را در این راه خود شما خواهید گرفت و  هر کسی با یک نوع اندیشه نسبت به این نوع کسب و کار نگاه خواهد کرد.

من با توجه به اینکه نظرات افراد گوناگونی را قبلا جویا شده  ام ، برخی با دیدن مسائل فنی بیتکوین و نمودارهای قیمت آن و نیز مشکلات و یا مزایایی که در آینده ممکن است در این را وجود داشته باشد ، اذعان دارند که به عنوان نمونه قیمت کریپتویی مانند بیتکوین ، همیشه بین 300 تا 700 دلار نوسان خواهد داشت و دلیل آن را سودهای بالایی که عاید سرمایه گذارن اصلی در این ارز میشود که این افراد خود دستی بر سیاست نیز دارند و یا برخی اعتقاد دارند که قیمت این کریپتو شاید در آینده و طی ده سال آینده تا ده ها برابر نیز بشود و به دلیل محدودیت تولید آن و افزایش روز به روز تقاضا، این کریپتو روزی جایگاه عمده ای در تمام معاملات خواهد داشت و  حتی دلایلی چون اینکه تکنولوژی اصلی آن به صورت انحصاری در اختبار کشور آمریکا است، این کشور همیشه در جهت رشد آن تلاش خواهد کرد و این به نفع آنها نیز است و یا برخی نیز میگویند که این کریپتو روزی با مشکلاتی روبرو میشود و به راحتی نمیتوان آن را کنترل نمود و قیمت آن تا حتی یک سوم و یا یک چهارم کاهش پیدا کرد.


وقتی به نمودارهای قیمت این کریپتو در گذشته نگاه میکنیم، چیزی که مشخص است به غیر از کاهش بیش از 50 درصدی  که بعد از افزایش ده ها و حتی صدها برابری این کریپتو ایجاد شد و براحتی میتوان دلیل آن را پیدا کشور چین و حتی دلیل اصلی آن رسیدن به یک ثبات بعد از سناریو  افزایش شدید آن در برابر اولین مشکلی که بعد از این افزایش پیش آمد دانست، در دیگر ارقام نمودار براحتی میتوان یافت که کاهشی که در این ماه وجود داشته یک مسئله جدید نیست و این کریپتو تا به حال بارها روند افزایش بیش از 200 دلاری و یا کاهش 200 دلاری را تکرار کرده است ولی از نقطه شروع این کریپتو تا نقطه امروز، اگر یک خط راست بکشیم، کاملا مشهود است که یک افزایش صعودی بالایی به نسبت زمان کوتاه آن داشته است.

پس به غیر از کسانی که دستی در سیاست ها و سودهای کلان این کریپتو دارند، به سادگی کسی نمیتواند آینده آن را پیش بینی نماید و  تنها تا حدی با دنبال کردن اخبار و گزارشات، بتوان نوسانات کوچکتری را حدس زد.


در نتیجه اگر کسی بتواند، به صورت دقیق و یقیق آینده آن را حتی در کوتاه مدت پیش بینی نماید، براحتی میتواند از این را و نوسانات خود را صاحب سودهای فراوان نماید. پس این شدنی نیست.

البته باز هم میگویم که نمیتوان مطمئن بود که آینده چه خواهد شد ولی مسئله ای که کاملا مشخص است، با توجه به تکرار مسئله این ماه در ماه ها قبل، تنها کسانی تا این لحظه سود کرده اند، که به بیتکوین اعتماد کرده اند و  در زمان کاهش به جای عقب نشینی ، به سمت آن نیز حتی رفته اند و یا این رفتار خود را تشدید کرده اند . اگر خبرهای گذشته بیتکوین را مانند ماه فوریه قبل و ... را دنبال نمیید، براحتی و به صورت کاملا مشخص میتوان مشاهده کرد که مانند همین ماه نیز در ماه های قبل بوده و در همان ماه ها نیز با انتشار اخبار هک قیمت این کریپتو کاهش یافته است( به دلیل برخورد مردم در این شرایط و ترس بیشتر آنها) و  خود مردم باعث تشدید نوسان و کاهش شده اند ولی باز این دوران طی شده است و دوباره افزایش چشمگیری داشته است. پس اگر این بار مانند دفعات گذشته تکرار شود، دیگر شاید آینده کمی دیر باشد برای تصمیم گیری و در دوران های گذشته و مشکلات شبیه به این ماه نیز، همین تردید بارها و بارها برای کاربران تکرار شده است و لی کسانی که اعتماد کردند ، سود کردند. البته حتی اگر جواب اعتماد خود را نیز نمیگرفتند، ریسک چندانی نکرده بودند.

منظور من این است که روزهایی کاملا شبیه به این ماه در گذشته نیز تکرار شده است و با انتشار اخباری چون هک ، همین روند طی شده است.

مسئله دیگری که بارها تکرار شده است ، این است که همیشه اگر قیمت افزایش داشته است، به دلیل روی آوردن کاربران، این افزایش تشدید شده است و حتی تا چند برابر. در مقابل عکس این و با کاهش قیمت  و دوری مردم ، سقوط قیمت نیز تشدید و تکرار شده است و در هر دو حالت با انتشار یک خبر معکوس ، نوسان متوقف و سپس به صورت عکس قبل از خبر ادامه پیدا کرده است.


به نظر من در مورد قیمت ها ، معمولا همه در جهت مسئله حرکت میکنند و میشود در خلاف مسئله نیز حرکت کرد و چرا باید با کاهش قیمت دوری کرد و با افزایش به آن نزدیک شد!!!

در صورتی که عقل حکم میکند با وجود اینکه نمیتوان بعد از نوسان را به صورت کامل پیش بینی کرد ولی حرکت اکثریت کمی منطقی نیست. اگر  دقت کنید این مسئله در مورد اجناس و کالا ها و ساختمان و زمین نیز در ایران وجود دارد.


البته ما سعی کردیم که  این در این صفحه چند فاکتور اصلی و تاثیر گذار قیمت بیتکوین را بیان نماییم و به نظر من با خواندن آنها و مطالعات بیشتر و ... و نیز مراجعه به گذشته قیمتها و اخبار بیتکوین، هر کسی بهتر میتواند بیندیشد و تصمیم گیری نماید.


آنقدر این مسئله برای خود من تکرار شده است که دیگر با وجود سرمایه گذاری و از آن مهمتر گذاشتن وقت بسیار، توجه چندانی به قیمت بیتکوین ندارم و تنها انرژی مثبت در جهت هدف خودم ، ارسال میکنم. من هم در ابتدا در مقابل کاهش های شدید و یا عکس آن افزایش های شدید، بسیار توجه نشان میدادم ولی با دیدن این مسئله بارها و بارها، دیگر توجه خودم را کم کردم و در نظرم این طور تجسم شده است که این مسئله همیشه جایی خوب و جایی بد پیش خواهد رفت ولی به دلیل محدودیت این کریپتو در تولید و نیز انحصار آن در اختیار کشوری چون آمریکا و ..... در درازمدت رشد خواهد داشت.

شما نیز بهتر است که گذشته اخبار و نمودارهای بیتکوین را مطالعه نمایید و بهتر بتوانید تصمیم بگیرید.

به نظر من کسانی که پشت فضیه ارزهای رمزنگاری شده هستند هیچ گاه به دلیل قدرتی که دارند نمیگذارند این ارز ها با شکست مواجه شود و این نوسانات نیز جزیی از کار همان ها است. این افراد افرادی از دولت آمریکا و یا حتی خود کشور آمریکا میباشند و دلیل اصلی این مسئله انحصاری بودن تکنولوژی اصلی این طور کارها است.

همیشه در هر کاری از جمله کار تجارت و استخراج بیتکوین، کسی هوشمندانه عمل کرده است که با توجه به دنبال کردن اخبار این کریپتو ، بهترین تصمیم گیری را نماید . در نتیجه اول در کارش در اکثر مواقع موفق خواهد بود و در برخی مواقع بسیار کم و در استثنائات نیز ممکن است ناموفق باشد که این مسئله را میتواند با یک فکر هوشمندانه دیگر جبران نماید. و تامل در هر کاری باعث سود در کل کار میشود

یعنی مطمئن باشید که نوسانات همیشه وجود دارد و گردانندگان و سرمایه گذاران اصلی هر ارزی از این نوسانات به نفع خود استفاده میکنند و حتی اکثر این نوسانات از سیاست های آنها میباشد.

این متن بنده نه در جهت تشویق است و نه در جهت عقب نشینی و  تنها برای حداقل کمک برای تصمیم گیری هر فرد میباشد  که اگر این طور به نظر برسد.

کسی ممکن است با خواندن این مطلب دلسرد شده و ...

فردی ممکن است با توجه به ریسک کم آن، بیشتر تشویق شود و .....

از نظر من ،  کاهش شدید قیمت بیتکوین در ماه سپتامبر 2014 میلادی و 2015 ، موقعیت خوبی را فراهم کرده است و  سرمایه گذاری و خرید بیتکوین و استخراج در این ماه میتواند دارای ریسک بسیار پایینی باشد و در عوض احتمال سود خوبی را ممکن است به همراه داشته باشد.

سعی کنید با تامل در نمودارهای قیمت و نیز مقالات مختلف همیشه از فرصت ها استفاده نمایید و بهترین تصمیم را بگیرید

این مسائل و نوسانات همیشه بوده است و بارها تکرار شده است. بهترین تصمیم را کسی میگیرید که با مطالعه و تحقیق بهترین کار را انجام دهد و از این بابت سود خوبی هم عاید خود میکند(با احترام _علم و درس)

 
  21 سپتامبر  منبع (علم و درس)(کپی با ذکر منبع)
درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px