X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

نرم افرار کلیک خودکار کسب درآمد بر روی تبلیغات

این مطلب بسیار قدیمی است 

کسب درآمد در نت ، تنها یک رویا است. به هیچ فعالیتی اعتماد نکنید!

مولتی کلیکر 


Multiclicker2_3


مزیت نرم افزار کلیک خودکار ، راحتی و مصرف کمتر از یک دهمی ترافیک در هنگام بازدید و مشاهده تبلیغات می باشد

اما در مقابل این روش دارای معایب بسیاری میباشد و این نوع درآمد حتی اگر شدنی باشد، قابل قبول و صحیح نمیباشد


این نرم افزار و سایر نرم افزارهای کلیک خودکار اصلا قابل قبول نیستند - کسب درامد در اکثر باکس های کلیکی به نوعی وقت تلف کردن است و دارای ریسک بالایی از نظر اسکم شدن باکس مورد نظر میباشد. حال استفاده از نرم افزارهای کلیک خودکار که در حقیقت نوعی تقلب محسوب میشود، این ریسک را افزایش میدهد و نیز این روش و نرم افزار کلیکی مشروع نمیباشد. در مجموع ، وقت خود را در سایتهای کلیکی هدر ندهید، حتی به این شکل(نرم افزار خودکار) 


در این صفحه معایب باکس های کلیکی و نکات مربوطه به صورت کامل شرح داده شده است


کار کردن در هر سایت کلیکی=وقت تلف کردن


نرم افزار کلیک خودکار یک نرم افزار بسیار حرفه ای برای کلیک کردن بصورت اتومات بر روی تبلیغات است و شما میتوانید در این ورژن که ورژن 2.3 نرم افزار است  در سایتهای کلیکی معرفی شده عضو شوید، نرم افزار را اجرا کنید تا نرم افزار خودش بر روی تبلیغات کلیک کند و این کار کمتر از 15 دقیقه طول میکشد . (تاریخ پست منقضی شده است - ممکن از برخی پلاگین ها کار نکند و یا سایت اسکم شده باشد)


<<<<<<<<<<<<<<<<< نکات >>>>>>>>>>>>>>>>>

پلاگین ( افزونه ) برای هر سایت جدا میباشد و مخصوص همان سایت است. 

جهت گرفتن زیرمجموعه برای سایتی که خود با نرم افزار کلیک خودکار در آن فعالیت میکنید، به هیچ عنوان لینک ها را بصورت مستقیم در وبلاگ قرار ندهید و بصورت لینک های کوتاه شونده بگذارید . این مسئله ریسک لو رفتن را کاهش میدهد و شناسایی محل تبلیغ و ثبت نام را کاهش میدهد توجه: برای دانلود نرم افزار ها باید بدانید که نسخه ویندوز شما چیست. 32 بیتی است یا 64 بیتی . برای پیدا کردن نسخه ویندوز خود اگر نمیدانید چیست بهتر است در گوگل نحوه پیدا کردن نسخه ویندوز را سرچ کنید و یک مطلب پیدا کنید. و بعد نرم افزارهای زیر را اگر ویندوز شما 32 بیتی است نسخه 32 بیتی و اگر 64 بیتی است نسخه 64 بیتی را دانلود کنید و نصب کنید تا نرم افزار کار کند.

البته این نرم افزارها روی خیلی از سیستم ها نصب است ولی اگر نصب نبود و نرم افزار اجرا نشد باید از سی دی های نرم افزاری و یا از همین جا دانلود کنید و نصب کنید.نظر من این است که اول نرم افزار را دانلود کنید ، اکر اجرا نشد بعد برای هر سیستمی نهایت نسبت به نسخه و ویندوز خود دانلود کنید.

ضمنا اگر نمیدانید کدام را سیستم شما دارد ، فقط نسخه خود را بیابید ( اکثر سیستم ها 32 بیتی است) وهمان ستون در جدول زیر  را دانلود کنید و اجرا کنید . هرکدام نصب شد مربوط به شماست .


 نسخه 32 بیتی (اکثر سیستم ها)

 نسخه 64 بیتی

vcredist2008x86   

vcredist2008x64

vcredist2010x86

vcredist2010x64

 vcredist2012x86 ویستا

vcredist2012x64

java 7x86

java 7x64

NET.Framework.4.5.1

NET.Framework.4.5.1


بعد از نصب نرم افزار ها ی بالا باید نرم افزار اصلی کلیک خودکار را دانلود کنید که از لینک زیر میتوانید دانلود کنید که بنده تمام پلاگین ها را داخل نرم افزار قرار داده ام و لازم نیست جداگانه دانلود کنید

برای دانلود بر روی کلید زیر کلیک کنید


پس از دانلود، ابتدا نرم افزار را بدون هیچ خطایی از حالت فشرده خارج نمایید و سپس به محل ذخیره نرم افزار  مراجعه نمایید. در پوشه نرم افزار، وارد پوشه Sites شوید. در این پوشه میتوانید لیست تمام پلاگین های سایت های موجود را مشاهده نمایید.

نکته : پلاگین هر سایتی را که جستجو و دانلود نمودید، باید در این پوشه کپی نمایید (نرم افزار را قبل از آن اجرا نکنید و سپس  نرم افرار را اجرا نمایید

نکته : اگر سایتی، اسکریپت خود را تغییر نموده باشد و یا تغییر کدها کپچا، پلاگین دیگر برای آن سایت کار نمیکند و باید در نت پلاگین جدید آن را جستجو نمایید

یعنی شما میتوانید با جستجو در نت بخصوص در سایت های خارجی، پلاگین جدید این نسخه نرم افزار برای هر سایتی را جستجو و دانلود نمایید و پس از داشتن پلاگین جدید و به روز هر سایتی، براحتی با عضویت در آن سایت از طریق مرورگر و سپس لاگین شدن از طریق نرم افزار در همان سایت، عمل کلیک خو) دکار توسط نرم افزار را انجام دهید

همزمان میتوانید هر تعداد سایتی را کلیک نمود

اگر دقت کرده باشید، سایتهای کلیکی به مرور یا اسکم میشوند و یا ....

این مسئله برای نرم افزار نیز صدق میکند و از آن مبرا نیست . چون نرم افزاربرای سایت خاصی نیست و به مرور و با گذشت زمان، برنامه نویسان، شروع به ساخت پلاگین برای هر سایت جدید و یا سایتی که اسکریپت آن تغییر نموده است،  میکنند(این سایت میتواند حتی نیوباکس ویا هر سایتی باشد) 

حال در مورد سایتهای این نرم افزار هم به همین شکل میباشد.یعنی برخی قطع شده اند. (همان اسکم) و برخی هنوز امکان کار وجود دارد

در هر صورت :

شما اگر بخواهید برای هر سایتی استفاده کنید باید درسایتهای خارجی و با استفاده از فی -لتر شکن دنبال پلاگین همان سایت بگردید 


نکته : مطلب و پست قدیمی میباشد و ممکن است برخی پلاگین سایت ها دیگر کار نکند و ...


                                         

 هنگام اجرای نرم افزارپیغامی داده میشود

  که مربوط به نسخه جدید نرم افزاراست که

 باید مانند تصویر مقابل، روی گزینه No

 کلیک کنید.اگر نسخه جدید راآبدیت کنید

 تمام برنامه ریزی ها بهم می خورد.نکته > باید و بهتر است که در همه سایت ها با یک یوزر و پسورد ثبت نام کنید . چون پس از اجرای نرم افزار می توانید همه را با هم شروع کرده  و اگر نه باید یکی یکی اطلاعات بدهید.

آبدیت پلاگین ها فقط برای اعضا ارسال میشود.
رمز نرم افزار :  


فایل فشرده نرم افزار باید بدون ییچ خطایی از حالت فشرده خارج شود و اگر نه رمز را اشتباه داده اید.

همیشه یک کپی از نرم افزار داشته باسید و چنانچه چند سایت کار نکرد آن کپی را اجرا کنید و امتحان کنید.


بعد از عضویت در همه سایت هایی که پلاگین آن در نرم افزار کار موجود است و هنوز کار میکند و یا هر پلاگینی معتبری که خود تهیه کرده اید و به نرم افزار اضافه کرده اید؛ باید نرم افزار را اجرا کنید و در منو سربرگ Account و گزینه Add را زده و در آنجا لیست کلیه سایت ها را میبینید و میتوانید کلیه سایتها را با هم انتخاب کنید ( روی یکی کلیک کنید و کلید  Ctrl+A  را بگیرید ) حال  باید یوزر و پسورد خودتان را بدهید( یکبار که بدید ذخیره میشود مگر که سایت را remove کنید و دوباره Add کنید )و ok را بزنید و در صفحه اصلی  start all  را بزنید (البته مانند تمام برنامه های ویندوز از راه ها دیگری میتوانید این کار را بکنید) بعد از استارت برخی از سایتها از شما درخواست کد کپچا را میکنند و آن را وارد کنید این کدها را هنگام ثبت نام هم وارد کرده اید فقط برای این است که معلوم شود شما ربات و ماشین نیستید و انسان هستید(معمولا فقط یک بار برای بعضی از سایت ها باید کپجا رابدهید) و نرم افزار کار میکند و میتوانید در سمت راست نرم افزار پس از رفتن روی نام هر سایت اطلاعات حساب خود را ببینید.


پیشنهادات

1    هر چند وقت یک بار اگر به صورت دستی وارد سایت شوید و مثلا ایمیل ها و ... خود را چک کنید بد نیست   

2    در نرم افزار زیر مجموعه اجاره ای را نشان نمیدهد برای بررسی آنها هر چند روز دستی وارد سایت شوید   

3    پلاگین های حداقل 20 سایت در نرم افزار موجود است (نسخه 2014 سایت ها)- شما میتوانید با جستجو در نت، پلاگین هر سایت دیگری را به آن اضافه نمایید و سپس با ثبت نام در آن سایت بوسیله مرورگر ، از طریق نرم افزار لاگین نمایید.  (به دلیل تغییر کپچا و یا اسکریپت سایت ها، پلاگین ها باید به روز باشند)ضمنا اگر سایتی اذیت کرد(خیلی خیلی کم پیش میاد)با مرورگر(به صورت دستی)وارد شوید و بعد سایت را درنرم افزار استارت کنید.و چند بار تکرار کنید.

چنانچه یکی دو سایت مشکل داشت، فایل زیر را دانلود  ( کم حجم است . جدود 97 کیلو بایت) و در مسیر زیر جایگزین فایل قبلی کنید.البته اگر نرم افزار جاوا را در مسیر پیش فرض ذخیره نکرده اید باید مسیر خودتان را به آن بدهید.فقط پوشه lib را پیدا کرده.ابتدا فایل را از زیر دانلود کنید.سپس در مسیر زیر چایگزین فایل هم نام خودش کنید و یک بار نرم افزار  رابسته و دوباره اجرا نمایید (cacerts)


مسیر پیش فرض : C:\Program Files\Java\jre7\lib\security

دقت کنید که وقتی نرم افزار را مینیمایز میکنید مانند این icon  در کنار ساعت ویندوز نمایش داده میشه که باید روی آن  کلیک کنید و بعد اگه خواستید نرم افزار رو ببندید.

اخطار های سایت ها

bad login data >>> یوزر و یا پسورد اشتباه است.

plugin error  >>> پلاگین کار نمی کند. البته برخی مواقع این پیغام ممکن اشتباهی باشد و شمامی بینید  که سایت در حال اجرا میباشد  

conection error >> وصل نشد و دوباره امتحان کنید.البته نرم افزار،خودکار تا ده مرتبه انجام میدهد.

done  >>>>>>>> پایان بازدید سایت.

در سمت چب نرم افزار مانده حساب کل و جدید شما (balance ) نوشته شده هست.

گرفتن ctrl+a=درآمد شما از کل سایتها.
موفق باشید

درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px