X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

اخبار کوین بیس - حامی و رهبر صنعت بیتکوین

 Coinbase's US Bitcoin Exchange

 
Coinbase


Coinbase با جذب بودجه $ 75m از طریق چند میزبان تاثیر گذار رکورد ثبت نموددر این طرح سرمایه گذاران مطرح و تاثیرگذاری پا به عرصه این صنعت گذاشته اند. بازار بورس نیویورک (NYSE)  و غول ژاپنی  "telcom"  گروه خدمات مالی USAA  و  megabank  اسپانیایی از جمله شرکت هایی میباشند که برای اولین بار وارد صنعت بیتکوین شده اند

بریان امسترانگ در روز گذشته با اعلام این خبر جان تازه ای به صنعت بیتکوین داد.

آمستردانگ* از حیرت و علاقه شرکت های بسیاری به جهت نوآوری ها و طرح های اخیر در بیتکوین اشاره کرد. او میگوید که این نوآوری ها باعث علاقه شرکت های بسیاری جهت سرمایه گذری و همکاری با رهبران صنعت بیتکوین شده است و آنها تمایل دارند بیشتر درباره آنچه که هست و طرح هایی که باید انجام شود، بدانند.

75m $ ، بزرگترین رقمی است که تا کنون توسط یک شرکت بیتکوین مطرح شده است و این رقم دوبرابر سرمایه مطرح شده در قبل توسط کیف پول معتبر Blockchain  میباشد.

این شرکت با هدفی چون گسترش در بازارهای جهانی ، دور جدید از بوجه خدمات سری C خود را آغاز کرده است. آمسترانگ یکی از اهداف این شرکت را بدست آوردن سهم بیشتری در کشورهای در حال توسعه دانست و با اشاره به کشوری چون هند یکی از برنامه های خود را توانمندسازیز بیتکوین به ابزاری فراتر از پرداخت عنوان کرد. به نظر امسترانگ بیتکوین هنوز در کشورهای محروم با پرداخت سنتی به عنوان یک ابزار پنهان و خاموش باقی مانده است

*Brian Armstrong کارآفرین و مهندس نرم افزار در سانفرانسیسکو (موسس و مدیر عامل شرکت کوین بیس)


وال استریت ژورنال : راه اندازی بازاربورس بیتکوین و دلار ایالات متحده برای بهبود امنیت و قیمت


با اعلام این خبر در پی اطلاعیه روزهای گذشته این شرکت مبنی بر جذب 75 میلیون دلار، قیمت بیتکوین با افزایش چشمگیری مواجه شد. تا جایی که با یک افزایش 100 دلاری و هجوم سرمایه گذاران به این ارز، قیمت بیتکوین حتی در زمان پرس به بالای 300 دلار هم رسید.

ارائه دهنده خدمات بیتکوین Coinbase:"  با اشاره به هدف ایجاد بزرگترین بازار بورس و تبادل بیتکوین از راه اندازی این بازار مبادله بیتکوین خبر داد اگر چه در ابتدا این طرح به ایالات متحده محدود میشود اما کوین بیس قصد گسترش این طرح به خارج از مرزها را دارد.

 کوین بیس به دنبال تصویب قانونی این طرح در شش ماه آینده در تمام کشورها خواهد بود. در حال حاضر این طرح در 24 حوزه های قضایی، از جمله کالیفرنیا و نیویورک تایید شده است. همزمان با راه اندازی این بازار مبادله یک صفحه وب بسیار زیبا و تاثیرگذار که نشان از اوج این شرکت با سرعتی چون موشک به سمت کره ماه دارد، از سوی این شرکت ایجاد شده است. (مراجعه به این صفحه). این شرکت با هدف تنظیم بازار و امنیت و بهبود قیمت بیتکوین در حال گسترش طرح های خو د میباشد. ارائه امنیت بیشتر برای افراد و موسسات به جهت تجارت بیتکوین و نظارت  واقعی بر  قیمت گذاری از بیتکوین و سایر کریپتوها cryptocurrency"، از اهداف این طرح اعلام شده است.

این شرکت خدمات خود را در پاییز امسال در درجات مختلفی از محدودیت این خدمات به 18 کشور اروپایی گسترش داده است. 

این هیجان همچنان برای همه باقیست، آیا coinbase میتواند با سایر ایکسچنجرهای محبوب ارزها چون Bitfinex، Bitstamp و OKCoin رقابت نماید.
در ایکسچنجر و بازار بورس کوین بیس تنها نیاز به ثبت نام و سپس ثبت سفارش خرید و یا فروش میباشد که این امکان برای کاربران 24 ایالت آمریکا راه اندازی و داری مجوز میباشد.
نکته : کیف پول coinbase برای ایرانیان و کشورهایی که تحت تاثیر تحریمات مالی و بانکی میباشند، قابل دسترس نمیباشد.

تاثیرات و تغیرات در قیمت بیتکوین : 


نمودار قیمت بیتکوین


جهت دنبال کردن قیمت آنلاین و نمودار بیت کوین کلیک نماییدTrade and Mining


موفق باشید

درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px