X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

تنها در سایت qoinpro ثبت نام کنید. و بیت کوین و لایتکوین و .... بگیرید.

1393/01/28 @ 16:58

   

بعد از ثبت نام از طریق ایمیل باید حساب خود را تایید کنید. 

مطلب زیر آپدیت نمیباشد.


سایت در کنار فعالیت گذشته اقدام به ایجاد کیف پول نموده است.

با توجه به سوابق گذشته سایت، تغییر در قوانین برداشت و اضافه شدن کردیت(اعتبار) بهتر است به والت آن اعتماد نکنید.


پس از ثبت نام در سایت حتما یوززآیدی خود را به همراه لینک زیرمجموعه گیری خود را برای ما به ایمیل زیرارسال کنید تا ما برای شما با تبلیغات زیرمجموعه پیدا کنیم وهر دو از هم بهره ببریم و یک طرفه نباشد. مطمئننا ما پس از گذشت چند ماه روی تک تک این لینک ها تبلیغات خواهیم داشت و این به نفع همه ما خواهد بود. ضمنا دوره اول تبلیغات بر روی لینک های اول در زیر انجام شده است.

 شما در سایت  qoinpro   زمان ثبت نام و هر روز میتوانید بدون هیج کاری درآمد از پول های الکترونیکی زیر داشته باشید.

  

            Bitcoin

   FeatherCoin

          Litecoin

      Digitalcoin

      DogeCoin

    FedoraCoin

    Infinitecoin

      WorldCoin 

    EarthCoin

 در ادامه مطلب...   

بهترین سایت های کسب درآمد بیتکوین و ... کلیک نمایید
  
 

  

در این سایت 7 سطح زیرمجموعه گیری میباشد و شما تنها کاری که باید انجام دهید این است که به مرور زمان با درخواست از اطرافیان خود و هم چنین تبلیغات درآمد خود را افزایشدهید. و پس از اینکه زیرمجموعه هایتان افزایش یافت دیگر کاری نمیخواهد انجام دهید و حالا دیگر نوبت زیرمجموعه شما است که این کار را انجام دهند و همینطور ادامه دارد تا هفت سطح زیرمجموعه . شما از سطح 7 در زیرمجموعه های خود نیز درآمد خواهید داشت. شما میتوانید به طور مستقیم 2500 زیرمجموعه داشته باشید. این سایت در مرحله بتا است  و اشاره شده است که قوانین آن و پرداختی هایش تغییر خواهد کرد. 

ثبت نام هم بسیار آسان (پس از ورود به سایت در سمت چپ ایمیل و بیت کوین خود را به ترتیب وارد کنید و دکمه sign up for free را بزنید البته تیک بالای آن را هم بزنید

شما برای ورود و ثبت نام در سایت میتوانید روی بنر و یا لینک های زیر کلیک کنید.شما هم امتحان کنید و ..لینک خود را اضافه کنید . از هر کدام از این لینک ها و یا بنر  صفحه که ثبت نام کنید من  برای شما یک لینک اینجا میگذارم و.. 

 

برای ثبت نام روی بنر زیر کلیک نمایید

qoinpro


 شما میتوانید برای ثبت نام از طریق لینک های زیر نیز ثبت نام نمایید


  

 


چون هر 4 سال یک بار باید تعداد بیت کوین تولید شده در دنیا نصف شود و ریاضیات نشان میدهد که تعداد انها هیچ وقت از 21 میلیون نمیگذرد برای همین در چند سال گذشته هیج جیز در دنیا مانند بیت کوین رشد نداشته( از نظر قیمت) و مطمئنان شاید هر از چند گاهی پس از یک رشد بی ثبات مقدای قیمت آن سقوط کند ولی مطمئن باشید در دراز مدت به همان دلیل نصف شدن تولید آن و یک پول الکترونیکی بدون مالیات و دور از تحریم است، قیمت آن خیلی رشد میکند

شما میتوانی در نمودار زیر رشد ارزش بیتکوین را ببینید.

این نمودار، قیمت یک بیت کوین را از ابتدای سال 2011 که بیت کوین توجه عمومی را جلب کرد نشان می دهد. قیمت بطور خارق العاده ای متلاطم بوده است. به عنوان مثال بیش از 90 درصد از ارزش بیت کوین بین ژوئن و اکتبر 2011 کاسته شده است. اما یک روند صعودی بلند مدت همواره وجود داشته. توجه کنید که این نمودار در مقیاس لگاریتمی است. نمودار نشان می دهد که پول بیت کوین از 0.3 دلار در ابتدای سال 2011 به حدود 900 دلار در امروز رسیده است. در حال حاضر حدود 12 میلیون بیت کوین در گردش وجود دارد. بنابر این ارزش کل بیت کوینهای شبکه بیت کوین حدود 10 میلیارد دلار است.

1 بیت کوین حدود 500 دلار=16,000,000 ریال و به راحتی دلار پرفکت مانی از شما میخرند.

در این سایت تنها و فقط ثبت نام کنید و هیج کار دیگری نمیخواهد انجام بدهید. جالب ترین چیز این است که بدون عمل خاصی از سوی شما هر روز و زمان ثبت نام به شما بیت کوین میدهد و رسید آن را هر روز به ایمیلتان میفرستد.

بسیار مهم: این سایت هفت سطح زیرمجموعه گیری دارد و شما از زیرمجموعه هاتان نیز درآمد کسب میکنید و از زیرمجموعه زیرمجموعه تان نیز درآمد کسب میکنید و باز از زیر مجموعه زیرمجموعه زیرمجموعه .... درآمد کسب میکنید. 

 

شما در این سایت فقط باید زیرمجموعه پیدا کنید . خیلی راحت است هر کسی که اطراف شما است از او بخواهید که یک حساب بیت کوین بسازد و در این سایت فقط ثبت نام و تبلیغات هم در سایتهای کلیکی خوب جواب میدهد و بعد از اینکه زیرمجموعه خود را افزایش دادید دیگر کاری نمیخواند انجام دهید و منتظر بمانید که آنها زیرمجموعه بگیرند


کسانی که قبلا در سایت در سایت qoinpro ثبت نام کردند و یادشان رفته از طریق ایمیل تایید کنند . باید از طریق اولین ایمیل فرستاده شده از طرف سایت وارد سایت شوند. در اکثر سایتهای کلیکی و ....با کلماتی چون notification ,confirm ,Confirmation , activated, verfy  از شما درخواست تایید حساب خود را از طریق ایمیل میکنند.

برای طرحی این صفحات زحمت کشیده شده است ، مطمئنان بنا بر قانون انرژی و نیرو  و .. هر طور رفتار کنید با شما رفتار میکنند.

نکته مهم: بعد از ثبت نام به ایمیل خود رفته و باید حساب خود را تایید کنید.


اگر حساب بیت کوین ندارید 

جهت افتتاح حساب بیت کوین و آموزش آن بر روی دکمه زیر کلیک کنید


 


جهت ثبت نام در سایت روی بنر زیر کلیک یا لینک زیر آن کنید.

 


در مورد credits در این سایت ،تا این لحظه برای ایران میسر نمیباشد . اشاره شده است که برای کشورهایی چون ایران نیز میسر میشود . اگر کسی زیرمجموعه هایش زیاد باشد و بخواهد همین حالا دو لول آخر را باز کند ، میتواند یک ایمیل به سایت بزند و از طریق بیت کوین و لایتکوین این کار را انجام دهد. 

شما میتوانید اصل یکی از نامه ها را ، با کلیک روی لینک زیر مشاهد کنید.

http://s5.picofile.com/file/8124846234/q0in.jpg

 


 

   

لینک ها و بنرهای شما در سایت کوین پرو


مشاهده لیست زیرمجموعه ها

 

قوانین پراخت و تعداد زیرمجموعه ها در هرلول

 
آموزش روش برداشت در سایت کوین پرو


نکته : همزمان با بالا رفتن رفرال های شما؛ کوین های بیشتری در دسترس شما خواهد بود. یعنی در کنار اینکه به مانده آنها اضافه میشود و امکان برداشت نیز باز میشود و از آبی به رنگ سبز تغییر میکند. 
در صورت کامل شدن زیرمجموعه های شما، تمامی کوین های شما باز میشود و امکان براشت برای تمام آنها(10 کریپتوی که در عکس بالا مشاهده میکنید) میسر میشود. بیت کوین - لایتکوین - داگ کوین و چند کوین دیگر

بهترین سایت های کسب درآمد شبیه فری بیتکو- کلیک نمایید


بهترین های قطره ای


موفق باشیدبهترین های گروه epay - کسب رایگان بیتکوین


   

                    LAT                   

در سایت زیر هم میتوانید ثبت نام کنید. این سایت شبکه اصلی ارز Latium است که شما با ثبت نام و گرفتن زیرمجموعه تا 100 لول میتوانید از این ارز هدیه بگیرید. در مورد این جور سایتها به حال نگاه نکنید و زمانی شما سود خواهید کرد که این ارزها رشد کرده و رواج پیدا کنند و مانند بیت کوین با ارزش شوند.

 برچسب‌ها: qoinpro، بهترین راه کسب درآمد بدون کلیک، کسب درآمد اینترنتی، درآمد همیشگی با 3 دقیقه
نظرات (5)
1394/05/15 ساعت 21:53
سلام.اینم لینک من هستش

https://qoinpro.com/8f5c78edb7ecaa8b114681c99ccb5b1c
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام - متشکرم
1394/05/15 ساعت 10:10
با سلام و تشکر از سایت خوبتون . من ثبت نام کردم و اینم لینک منه :

https://qoinpro.com/f6dd3855cbaab341f4d8d9c27d4b266e

یک سوال داشتم که اگه به ایمیلم جواب بدین واقعا ممنون میشم:
من فقط وز ثبت نام گزینه withdraw رو نشون میداد و من دریافت کردم ولی روزهای بعد گزینه send money جایگزینش شده و چون موجودیم کمه عمل نمیکنه.یعنی دیگه نمیتونم رایگان درآمد کسب کنم. باید چکار کنم ؟
امتیاز: 1 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
تفاوتی نمیکند
یعنی این تغییرات در پنل و طراحی سایت است. چه گزینه send money و چه گزینه withdraw ، در صورتی که شما به حداقل برداشت برسید، با کلیک بر روی send money، صفحه جدیدی باز میشود که با ورود آدرس بیتکوین و مقدار، قابل برداشت است.
فقط باید به کلید send money به رنگ سبز باشد و دیگر مشکلی نیست
این سایت تنها زمانی ایده آل است که شما در جذب زیرمجموعه یعنی همان تنها ثبت نام کننده، فعال باشید - البته حتی اگر یک ریال جهت حذف رفرال هزینه کنید ، اصلا ارزش ندارد و درآمد سایت های رایگان بیشتر برای اوقات فرغت خوب است و نه کسب درآمد
موفق باشید - لینک صفحه به ایمیلتان ارسال میشود.
1393/12/23 ساعت 23:42
بنام خدا
سلام و عرض ادب
لینک من:
https://qoinpro.com/9ae321ac2478ed112f722049c7f75852
نام کاربری:
masih
از اموزش ها و زحماتی که میکشید بی نهایت متشکرم
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام . چشم
1393/06/22 ساعت 09:53
سلام
از توجه شما ممنونم لطفا برای فعالیت بهتر راهنمائی فرمائید چه در مورد بیت کوین یا سایتهای کلیکی
ضمنا" در مورد فروش بیت کون و فروش دلار پی پال توضیحات مبسوط ارائه فرمائید.
و شرکتهائی که حساب وریفای و کارت ویزا ارائه مینمایند
با سپاس و درود
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
از کارت ها اعتباری استفاده نمایید و سایت نسیم یارانه یکی از بهترین گزینه ها است و مدیریت آن بسیار سرشناس است و ضمنا دفتر آن در مشهد میباشد و ارائه دهنده اینترنت پرسرعت صبانت میباشد(شاید تا به حال شنیده باشید و بعد از شاتل به نظر خیلی ها اول است)
ضمنا پی پال و پیزا نیز یک موقعی ویرفای میکرد و باید برای حال با مدیریت آن تماس بگیرید.
سایت دومی که میتوانید حساب پیزا و پی پال را بخرید و یا ویرفای نمایید سایت
mihanpay.ir است که دارای نشان اطمینان است.
ضمنا برای این حسابها اگر ارزش برایتان داشت، سعی کنید که از ریموت دسکتاپ استفاده نمایید.
دلیل اینکه میگویم از کارت اعتباری استفاده کنید ، چون سایتهای پی پال و پیزا مدام در حال تغییر قوانین خود هستند و به ریسک آن نمی ارزد.
در مورد خرید و فروش بیت کوین در پنل سمت چپ سایت و در قیمت صفحات ، صرافی ها و ایکسچنجرهای ایرانی و خارجی معرفی شده اند و از جمله آنها ایکسچنجرینگ و ایران بیتکش و ....
صرافی های خارج در صفحه آن ؛ چند تای اول معتبر و کار کردم
ضمنا در مورد فعالیت و کسب درآمد، سایت ما در مورد استخراج ابری فعالیت و آموزش ارائه میدهد و ضمنا روشهای دیگر تا حدودی یا منسوخ شده اند و یا به صرفه نیست.
در مورد بیتکوین و استخراج و کیف پول ها میتوانید به صفحات زیر و یا بسیاری از صفحات دیگر در سایت مراجعه نمایید
http://elmodars.ir/1393/02/14/post-172
http://elmodars.ir/bitcoin
http://elmodars.blogsky.com/کیف-پول-های-بیت-کوین-2
ضمنا اگر سوالی داشتید من در خدمت شما هستم ولی در حال حاضر نمیدانم که مشکل شما در کجاست
1393/06/06 ساعت 05:15
سلام یه سوال بیت کوین به طور خودکار به حساب ما ریخته میشه؟؟
بعد هر هفته چقدر بهمون بیت کوین میده؟
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام
اگر منظورتان qoinpro است ، هر روز بیت کوین و 5 ارز دیگر به مقدار کمی به حساب شما در پنل خود سایت ریخته میشود . و مقدار روزانه این کریپتوها با افزایش زیرمجموعه شما و حتی زیرمجموعه های زیرمجموعه شما و حتی تا چند سطح (برای ابتدا 4 سطح) اضافه میشود و هر روز به پنل شما ریخته میشود و پس از یک سقف بسیار کمی امکان برداشت هر کدام میسر میشود(یعنی رنگ آن سبز میشود) و سپس میتوانید برداشت کنید.
ضمنا برای ثبت نام هر زیرمجموعه نیز کوین دریافت میکنید و این فقط بیت کوین نیست .
شما میتوانید از هر دوست و یا فامیلی که تنها یک کامپیوتر دارد این در خواست را داشته باشید.
ضمنا با داشتن تنها چند زیرمجموعه میتوانید براحتی هر چند روز برداشت نمایید.
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px