X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

LOGO

علم و درس - استخراج بیتکوین
تحلیل سرورها و سایتهای استخراج , آموزش تصویری افتتاح حساب ارز مجازی،انواع والت و کیف پول تحت وب - نرم افزار،روش تولید بیت کوین,لایت کوین,داگ کوین,کریپتو,بیتکوین کلودسرویس,CEX,درآمد
  • بیت کوین
  • Scam-invest
  • scam_ponzi_pyramid

معتبر ترین و بهترین سایت های کسب درآمد دلار و بیت کوین به همراه آموزش

1393/02/08 @ 21:31Most reputable sites earn Dollar and bitcoin


Most reputable sites earn Dollar and bitcoin          Plus bonus
معتبرترین سایت های کسب درآمد بیت کوین و دلار           همراه با جایزه


   در ادامه مطلب ...به هر سایتی در نت اعتماد نکنید ، اکثر سایت های سرمایه گذاری کلاهبرداری هستند!
   

 در این پست سعی شده است که سایتهای کسب درآمد رایگان از اینترنت به صورت کلیکی و قطره ای و یا بازدید را به شما معرفی نماییم. باکس کلیکی تنها جهت گذراندن اوقات فراغت و این نوع کسب درآمد مورد قبول و تاکید ما نمیباشد. و در بهترین حالت هم نمیتواند کفاف هزینه های کاربر را بدهد. معمولا با اسکم شدن موجب ضررهای جبران ناپذیر به کاربر میشود. در هر نوع کسب درآمد در نت باید به نکات بسیاری توجه کرد. موارد وسوسه انگیر، 100% اسکم هستند. میتوانید در این باره به نکاتی که در سایر صفحات علم و درس آمده است توجه نمایید.

یکی از روشهای معقول کسب درآمد در نت، انجام ترید و سایر کسب درآمدهای بیتکوین و ارزهای رمزنگاری است اما با مراقب بود. امروزه کلاهبرداران و مدیران سایت های اسکم به این روش نیز وارد شده اند. در روشهای سرمایه گذاری باید تحقیق بسیاری داشت و با تجربه بود. بررسی های لازم را در جهت کسب و کار خود انجام دهد. برخی از این روشها درسایت آمده است. ما نند ترید ارزهای رمزنگاری، شیوه ای شبیه به بازار بورس وسایر موارد.   

اگر باکس کلیکی اسکم نشود = باید تعجب کرد 
تفاوت نمیکند که هایپ باشد - سایر روشهای جذب سرمایه - کلیکی و باکس جذب سرمایه - در حوزه ارزهای رمزنگاری و یک سایت کلود و یا استخر- بازارهای فارکس و یا سیستم های هرمی و ماتریکسی باشد . باید با دقت عمل کنید.

 درآمد میلیونی در سایتهای کلیکی کاملا دروغ است

 فعالیت در سایتهای کلیکی تنها برای کسانی نسبتا سود(محدود) خواهد داشت، که تعداد زیرمجموعه های فعال آنها بسیار زیاد باشد و این نیز مستلزم داشتن ابزار لازم و هزینه های هنگفت است. اما جالب اینجاست ممکن است با اسکم شدن سایت ، تمام زحمت - وقت - هزینه این افراد نیز....
سایر کاربران عادی برای کسب درآمد حتی یک لحظه هم به باکس ها فکر نکنند

به هیچ وجه گول تبلیغات این چنینی را نخورید و در این تبلیغات یا تنها به فکر خودشان هستند و یا اینکه خود نیز فریب این آگهی ها را خورده اندهیچ تضمینی در کسب درآمد و آینده باکس های کلیکی خارجی و ایرانی نمیتواند وجود  داشته باشد و یا سایر روشهای کسب درآمد وجود ندارد و هر لحظه ممکن است که فعالیت قطع شود
بخش رایگان نیز درآمد چندانی ....

  


 در سایتهای کلیکی، اگر به قسمت قوانین هر سایت کلیکی بروید ، خواهید دید که در آن نوشته است که ما هر زمان که بخواهیم ، خدمات خود را میتوانیم قطع کنیم و یا تغییر دهید و شما نه کارمند ما هستید و نه میتوانید اعتراضی نمایید و از این قبیل قوانین در تمام سایتهای کلیکی وجود دارد. این بدان معنی است که وقتی سایت و مدیرش ببینید که درآمد خوبی ندارد و به قول معروف نمیتواند خوب پول به جیب بزند، میانگین کلیک زیرمجموعه های خودش را کم میکند و در آخر هم اسکم میشود و حتی شما اگر از نزدیک مدیر آن سایت را ببینید ، از نظر قانونی ، شما هیج کاری نمیتوانید انجام بدهید و اگر دقت کنید ، در لحظه ورود ، قوانین آن را قبول کرده اید(مگر با اسناد ثابت نمایید که این سایت به قصد کلاهبرداری ایجاد شده است که کاری بسیار دشوار و نشدنی است .

معرفی سایت ها در زیر آپدیت نیست و مربوط به گذشته است
در عین حال ما در اینجا چندین سایت کلیکی و بازدید و درآمد قطره ای را که از بهترین های جهان و ایران هستند به شما معرفی میکنیم. سایتهای بازدید و قطره ای بیت کوین معمولا معتبرتر هستند. 

افزایش رتبه گوگل و الکسا


  

2

  

  

   سایتهای معتبر بیتکوین به صورت قطره ای و بازدید   

  

 اگر حساب بیتکوین ندارید جهت افتتاح حساب و آموزش به صورت تصویری روی کلید زیر کلیک کنید

( در مورد بیت کوین هرچه میخواهید بدانید و آموزش افتتاح حساب بیت کوین به صورت تصوریری)

Click the button below to open an account


  معادل و واحدهای کوچکتر  بیت کوین

                    Smaller units and equivalents per bitcoin            

1 Bitcoin

Bitcoin

BTC

0.001 Bitcoin

miliBitcoin

mBTC

Bitcoin 0.000001

microBitcoin

?BTC

 0.00000001 Bitcoin 

Satoshi

Satoshiمعمولا سایتهای بیت کوینی معتبرتر هستند.(در حوزه رایگان و ...) .   البته نه آنهایی که از بیتکوین ، فقط نام بیت کوین را یدک میکشند.و چون هر 4 سال یک بار باید تعداد بیت کوین تولید شده در دنیا نصف شود و ریاضیات نشان میدهد که تعداد انها هیچ وقت از 21 میلیون نمیگذرد برای همین در چند سال گذشته هیج جیز در دنیا مانند بیت کوین رشد نداشته( از نظر قیمت) و مطمئنان شاید هر از چند گاهی پس از یک صعود بالای قیمت برای رسیدن به ثبات، مقدای قیمت آن سقوط کند ولی مطمئن باشید در دراز مدت به دلایل بسیاری از جمله الگوریتم و ساختار آن و  روی آوردن شرکتها و قول های بزرگ تجارت به این ارز و رواج روزافزون این ارز و از همه مهمتر تبدیل به یک صنعت شدن ، و قانون عرضه و تقاضا ، قمیت آن رشد میکند . بیت کوین یک پول رمزنگاری و دیجیتالی بدون مالیات و دور از تحریم و دخالت دولت ها  است، قیمت آن خیلی رشد میکند .قوانین آن توافقی است و از یک تکنولوژی جدید به نام بلاک چین پیروی میکند که از این تکنولوژی میتوان حتی در یک بانک و یا موسسات کشور خود نیز استفاده کرد. تکنولوژی که بر پایه برنامه نویسی الگوریتم های رمزنگاری، شبکه های همتا به همتا و بسیاری از موارد مربوط به علم کامپیوتر میباشد. حتی شما هم میتوانید بوسیله کامپیوتر و نرم  افزار استخراج بیت کوین، بیت کوین را استخراج کنید( مبالغ پایین تر و به صورت استخر (گروهی) و به صورت انفرادی دیگر منسوخ شده است) و یا به بوسیله سرورهای مخصوص دستگاه های اسیک و ....البته با  اجاره هش یعنی اجاره و یا خرید مجازی (سایت های کلود) نیز میتوان کسب بیتکوین نمود. اما متاسفانه در این حوزه اکثر استخرهای کلود ، اسکم (کلاهبردار) میباشند)

در سایتهای کسب رایگان بیت کوین معمولا شما باید هر یک ساعت و یا ... شانس خود را امتحان کنید و یا  یک سایت سورف هستند و تقریبا مانند سایتهای کلیکی هستند.  البته سایتهای کلیکی بیتکوینی هم وجود دارند.

اما به هر حال این روش هم امروز پر شده است از بسیاری سایت های کلاهبردار و اسکم و یا پونزی .


 جهت ورود به سایت ها بر روی click here  کلیک کنید

جهت آموزش هر سایت بر روی Edocation  کلیک کنید

فری بیتکو (freebitco)
 سایت زیر، سایتی عالی در زمینه بیتکوین میباشند(بسیار معتبر) و شما هر یک ساعت باید شانس خود را امتحان کنید و اگر شانس یارتان باشد شما حتی تا 4 میلیون ریال ( به قیمت بیتکوین متغیر است) درآمد خواهید داشت.به قسمت Education مراجعه کنید.
 

http://static1.freebitco.in/banners/728x90-1.png
Education To Sign Up  click here
 
فری داگ(freedoge)
سایت کسب درآمد داگ کوین. سایتی دیگری از شرکت فری بیتکو. به  Education   بروید
    

Education To Sign Up  click here
 

سایت زیر مانند دو سایت بالا است (در قسمت رایگان متفاوت است - دارای مولتی پلی بسیار بهتری نسبت به دو سایت بالا است - اما اعتبار آن باید توسط کاربر بررسی شود - از نظر هویت دارای هویت نامشخص است )

جهت ورود به سایت کلیک نمایید

سایت زیر دارای محدودیت آی پی است
Education To Sign Up  click here
  

در سایت زیر تنها باید ثبت نام کرد. میتوان به آدرسی که عنوان شده است، هر مبلغی حتی یک میلی بیتکوین ارسال کرد و یا اصلا هیچ ارسالی نداشت و تنها در امتیاز تاثیرگذار است. به صورت تصادفی  ، 50% از درآمد کسب شده اعضا به یک عضو تعلق میگیرد و .... 

هیچ زمان پرداخت بالایی انجام ندهید حتی اگر شانس بیارید و .... - اعتبار سایت کم است 

bitcoinpyramidلیستی از سایت های کسب درآمد به مانند فری بیتکو - کلیک نمایید


سایت کوین اد (coinad)
 
هر روز، با چند کلیک ، مبلغ قابل توجهی بیت کوین بگیرید این سایت، یک سایت سورف میباشند و مانند تقریبا سایتهای  کلیکی است. و شما بعد از هر چند روز میتوانید درآمد خود را برداشت کنید(حداقل 0.1 میلی بیتکوین) . این سایت را حتما از دست ندهید
در سایت coinad برای نگاه کردن آگهی ها به قسمت  View Ads بروید و در آن روی آگهی هایی که به صورت افقی و بدون تصویر هستند کلیک کنید و  سپس در صفحه باز شده ، کد کپچا را وارد کنید و تایید کنید پس از پایان تایم یک جمله انگلیسی نوشته میشود و به شما میگوید که اعتبار آن به حسابتاه افزوده شد و این صفحه را ببندید و این کار را تا پایان تنها چند آگهی دنبال کنید. و برای برداشت پس از رسیدن به 1 دهم میلی بیت کوین، و رفتن به پنل خود و زدن گزینه WITHDRAW بهحساب بلاک چین (کیف پول خود) شما به صورت خودکار تا یک هفته واریز میشود.
  
(Coinadder)
Education To Sign Up  click here

کپی تنها با ذکر منبع


بیت کوین تاپ(bitcointap)
 عدم امکان گرفتن رفرال 
.
اعتبار پرداخت در حال100%            اعتبار از آینده 100%
Education To Sign Up  click here

.
سایتهای جدول زیر نیز مانند سایت بالا میباشند
به دلیل اینکه ممکن است عمر سایتهای قطره ای کوتاه باشد سعی کنید در جدول های زیر از سایتهایی کسب درآمد نمایید که پرداخت مستقیم به کیف پول میکروالت و کوین باکس و .. دارند.جهت آموزش از سایت بالا استفاده نمایید

بدلیل اینکه مقادیر و محدودیت های زمانی در سایتها ممکن است متغییر باشد از ذکر آنها خودداری کرده ایم.

نام سایت

لینک ورود

پرداخت مستقیم به کیف پول میکرووالت ( بیتکوین)

pinktussy

پرداخت مستقیم به کیف پول میکرووالت ( بیتکوین)

  winbitcoin

پرداخت مستقیم به کیف پول میکرووالت ( بیتکوین)(300 ساتوشی)

 satoshis4

پرداخت مستقیم به کیف پول میکرووالت ( بیتکوین)

bitcoindropper

پرداخت مستقیم به کیف پول میکرووالت ( بیتکوین)

hotswap

پرداخت مستقیم به کیف پول میکرووالت ( بیتکوین)(جواب  در کادر کوچک)


پرداخت مستقیم به کیف پول میکرووالت ( بیتکوین)

bitcoinfreebees


gogobtc

هر 6 ساعت یک بار (برداشت پس از مقدار کمی( از طریق Check address )

 bitcoinfaucet

یک نرم افزار استخراج میباشد که پس از ثبت نام و وارد شدن به سایت، شما باید زیر قیمت Get free bitcoins ، روی کلید سبزرنگ کلیک نمایید(open... f) و کد کپچا را وارد نمایید و کلید را فشار دهید. سپس یک لودینگ دائم در حال حرکت میباشد و برای انتقال درآمد روی collect now کلیک نمایید و ادامه دهید


landofbitcoin

در این سایت باید ابتدا شماره بیتکوین و رمز خود را وارد کنید و سپس کپچا به صورت یک شکل درهم است که باید نوار آن را به چپ و راست هدایت نمایید تا شکل به صورت صحیح قرار گیرد و پس کلید روی Go ، شما وارد یک جدول میشوید که باید در میان خانه های جدول با 5 انتخاب، گنج را پیدا نمایید.


 coindigger


پرداخت در 5800 ساتوشی(امکان بازی با درآمد خود)

  ..gratisbitco

هر 1 ساعت یک بار از X تا X (برداشت  X_fبیش از 50 هزار ساتوشی)  

 bithunter

هر X دقیقه.....  (برداشت پس از 50000 ساتوشی) (برخی مواقع مقدار بالایی برنده خواهید شد)(به سادگی میتوان پس از چند روز 50 هزار برداشت کرد)

 brfaucet.96


سایت زیر مانند سایت  freebitco  است ولی در پرداختی ها تاخیر و مشکل  دارد. این سایت اصلا مانند فری بیتکو منظم نیست و برخی مواقع چند هفته در پرداخت تاخیر دارد و یا ممکن است مانند زمان حال دیگر پرداخت نکند . برای فهم موضوع به قسمت State در سایت بروید.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!اسکم!!!!!!!!!!!!!!!!!

http://freebitcoinwin.com/banners/728x90-1.png
Education To Sign Up  click here
 
حسن سایتهای بالا این است که شما ملزم نیستید که همیشه و هر روز آگهیهای خود را کلیک نمایید

 

  

  بهترین روش تبلیغات در برای زیرمجموعه گیری  

پس از ثبت نام درسایتهای کسب درآمد  ، بهترین روش برای تبلیغات و گرفتن زیرمجموعه ، استفاده از دو سایت بنر زیر میباشد.این سایتها به صورت سورف میباشند،یعنی شما هر روز در این سایتها صفحات را مشاهده میکنید و در ازای آن برای خود تبلیغات میکنید.البته شما میتوانید به جای تبلیغات ، کسب درآمد نمایید. و چون کاربر باید برای سورف، آگهی ها را مشاهده نماید ، از نظر تبلیغات بازدهی خوبی دارند
    bitcoinblizzard   
در سایت bitcoinblizzard شما پس از ثبت نام و ورود به سایت، در صفحه ای که باز میشود ، در انتهای صفحه روی آخرین لینک ، کلیک میکنید و سپس در پنل خود ،روی گزینه surf now کلیک میکنید.برای سفارش تبلیغات بنری و متن ونیز سایت خود نیز از همان پنل سمت چپ استفاده کنید.(گزینه 13 به بعد).پس از کلیک روی surf now ، یک صفحه باز میشود که یک لودینگ دایره شکل دارد و شما پس از پایان هر بار تایم آن، روی یکی از 4 عکسی که مانند عکس سمت چپ هست ، کلیک کنید.
  

        Ant surf         

سایت antsurf بسیار شببه سایت بالا است و تفاوت های خیلی کمی دارد. از این سایت نیز میشود برای تبلیغات و کسب درآمد و نیز افزایش بازدید استفاده کرد. برای ورود و ثبت نام روی بنر زیرکلیک نمایید:
 

      easyhits4u      

در سایت easyhits4u شما پس از ورود روی یکی از گزینه هایی start surfing در داخل منوهای سبزرنگ کلیک کنیددر این سایت در ابتدا هر 25 تا و سپس هر 50 تا به شما جایزه میدهد و شما پس از سورف این تعداد ، در وسط صفحه با یک کلید سبز رنگ موجه میشوید . که پس از کلیک روی آن میتوانید انتخاب کنید که جایزه خود را بگیرید و یا به سورف خود برای گرفتن جایزه بزرگتر ادامه میدهید .
1:1 Traffic Exchange

برای افزایش بازدید سایت خود نرم افزار زیر را دانلود کنید و در آن ثبت نام کنید و پس از تایید ایمیل دریافتی ، بازدید خود را شروع کنید و سپس میتوانید ، در برابر بازدیدهایی که انجام داده اید، برای سایت خود بازدید ثبت نمایید . از نظر بازدید تمام بازدید های این سایت در گوگل و الکسا ثبت میشود.برای دانلود نرم افزار روی بنر زیرکلیک کنید.(هیت لیپ-HitLeap)
Traffic Exchange Software


 جهت استفاده از بهترین سایتهای افزایش ترافیک سایت و وبلاگ به همراه نرم افزار به این صفحه مراجعه نمایید

   هر جوری رفتار کنی همانطور با شما رفتار می کنند[امام صادق (ع)]  !! فعالیت در هیچ یک از سایتهای کلیکی را پیشنهاد نمیکنیم !!

یک سایت کلیکی نیاز نیست که اسکم شود. زیر شما با قبول قوانین آن سایت در همان ابتدای ثبت نام، توافق میکنید که به تمام قوانین آن پایبند باشید. به عنوان نمونه، در قوانین اکثر این سایتهای آمده است، آنها میتوانند خدمات خود را در هر زمان تغییر دهند و یا قطع نمایند. این یعنی قانونا میتوانند ، کلیک زیرمجموعه های خود را قطع نمایند و یا ....
در مجموع یعنی دور زدن قوانین به حالتی قانونی
فعالیت باید مانند سایتهای بالا باشد که مستقیم یا در زمان کم، درآمد دریافت شود
 

  


  

1

  

  

   سایتهای کلیکی کسب درآمد خارجی  

  

  

 آموزش کلی در مورد سایتهای کلیکی

 Rented Referrals_Rented

 ویرایش زیرمجموعه اجاره ای

 Direct Referrals_Direct

 ویرایش  زیرمجموعه مستقیم

 Rent Referrals _Referrals

 اجاره کردن زیرمجموعه

 Buy Referrals

 خرید زیرمجموعه( هر سایتی شرایط خودش را داراست)

  Withdraw

 برداشت از سایت

 Addfunds_Rental Balance

 حساب خرید و اجاره زیرمجموعه و تبلیغات

 Balance_Main Balance

 حساب اصلی و حساب درآمد شما

 Banners

 Promotion Tools

Get Refferals

Link Refferals

 بنرها و لینک های زیرمجموعه گیری شما در این قسمت قرار دارد و در هر سایتی به یکی از این واژها عنوان شده است.

در برخی سایتها بنرهای شما همراه با کد برنامه نویسی آن درج شده است.

 Recycle

برای تعویض و بازیافت زیرمجموعه های خود

 Summary

Account  Summary

 وضیعیت و اطلاعات حساب خود را میتوان دراین قسمت مشااهده نمود

Personal Settings

Personal

 تنظیمات شخصی و تنظیمات حساب شما در این قسمت میسر میباشد

 VIEW ADS

 برای مشاهده آگهی ها به این قسمت بروید

 Upgrade

 ارتقا حساب برای درآمد و اجاره و گرفتن زیرمجموعه بیشتر

 Points

  برخی ا برای هر کلیک ، به عنوان جایزه پوینت نیز میدهند و قابل تبدیل به ارز است

 GRID (همراه نام سایت)

 در این قسمت میتوانید شانس خود را با مشاهده آگهی ها امتحان نمایید

نکات

 1- یادتان باشد که قیمت کم اگهی ها دلیل بر بد بودن آن سایت نیست و معمولا شما در این سایتها وقتی معتبر هستند میتوانید با سرمایه گذاری و یا کلیک کردن در چند ماه به درآمد مطلوب خود برسید و اگر سایتی را دیدید که برای هر کلیک 1 دلار و یا بیشتر میدهد، بدانید که حتما اسکم و کلاه بردار است و شک نکنید.

2- زیرمجموعه تنبل اگر بگیرید ، نبودنش بهتر از بودنش هست و شما حتی در برخی سایتها اگر بخواهید آن را حذف کنید باید مقداری پرداخت کنید. 
 شما اگر زیرمجموعه کسی باشید  یا نباشید هیچ تفاوتی برای شما نخواهد کرد و سایت 3- حتی کسانی که مستقیم ثبت نام میکنند را به دیگران اجاره میدهد ولی زیرمجموعه بودن در درآمد هیچ کس تفاوتی نخواهد کرد. روال کسب درآمد از سایتهای کلیکی و ... به همین منوال است که برای کسب درآمد بیشتر باید زیرمجموعه بگیرید و یا اجاره کنید . متأسفانه این مساله در ایران جا نیفتاده و باعث میشود تنها از هر هزار نفر یکی آن هم مقداری درآمد داشته باشد.
4- در تمام سایتها اگر بیش از یک حساب باز کنید، همه حسابهای شما مسدود خواهد شد.
5-  برخی سایتهای کلیکی هنوز نیامده ، یا برشکسته شده و غزل خداحافظی را بخوانند و یا به طور کل با هدف و قصد کلاه برداری سایت ایجاد کرده اند (متاسفانه در بین سایتهای ایرانی زیاد میباشد) در اینجا فقط چند سایت تاپ  و مطمئن (کاملا تست شده) برای کسب بیت کوین و دلار معرفی شده
6- حتما قبل از ثبت نام در سایتی ، ابتدا معتبربودن آن در سایتهای آنالیز خارجی مطمئن شوید. 
و در صفحه سایتهای اسکم در همین سایت آن را چک نمایید.

البته برخی از سایتها کلیکی مانند نیوباکس و پروباکس که چندین سال هم قدمت دارند، چنان دقیق هستند که به محض اینکه برای یک مشکل تیکت ارسال میکنید، بلافاصله کمتر از 48 ساعت و حتی کمتر از 24 ساعت مشکلتان را به به بهتری شکل جواب داده و به صورت کاملا فنی حل میکنند.

7- روال کسب درآمد در سایتهای کلیکی معمولا به این صورت است که شما آنقد کلیک میکنید تا زیرمجموعه اجاره کنید و یا بخرید و یا با تبلیغات، زیرمجموعه پیدا میکنید و یا اگر هم که به سایتی اطمینان دارید در آن سرمایه گذاری کرده و به جای کلیک کردن با پول خود، زیرمجموعه هایتان را اجاره یا میخرید . و پس از آن شروع به برداشت میکنید. و اگر کسی فکر میکند که فقط با کلیک کردن به جایی میرسد، کاملا در اشتباه است. شما نباید از خود طمع نیز نشان دهید و با دیدن قیمت پایین آگهی های یک سایت ، آن سایت را کنار بگذارید. چون معمولا اگر آگهی های کلیکی یک سایت قیمتش پایین باشد در نتیجه اجاره زیرمجموعه هم معمولا پایین است و ....

و همینطور اصلا فریب سایتهایی با پرداخت بالا را نخورید زیرا یا اسکم هستند و یا در میانگین زیرمجموعه ها را کاری میکنند که چیزی گیر شما نیاید. پس نتیجه این میشود که شما نگاه نکنید مثلا در سایتی مثل نیوباکس هر چند روز ، حتی زیر یک دلار درآمد دارید و شما باید با کلیک یا سرمایه گذاری زیرمجموعه اجاره کنید و اکانت خودتان را ارتقا دهید . 

8- وقتی شما در یک سایت کلیکی، زیرمجموعه دارید، معمولا قوانین آن سایت به شما میگوید که شما باید هر روز حداقل کلیک هایتان را انجام دهید تا درآمد آن به حساب شما واریز شود.

  


لینک های مستقیم مشخص شده اند (ذکر شده است)

به عنوان مثال با توجه به گفته های بالا، سایت پروباکس یکی از بهترین ها بوده است که در انتها اسکم شد (پس از 2 سال)
و یا نیوباکس برای کاربران جدید، اصلا تولید درآمد نمیکند. تنها کاربرانی که دارای تعداد بسیاری زیرمجموعه مستقیم و البته فعال هستند .....

 سایت نیوباکس به بانک های  پی زا و پی پال پراخت دارد. البته در نیوباکس به گفته اکثر وبمسترهای معتبر و با اعتبار ، بدون سرمایه گذاری به دلیل پایین آمدن کلیک زیرمجموعه ها فعالیت امکان ندارد و یا جالب نیست  ما آموزشسایت نیوباکس و بهترین استراتژی را در سایت قرار داده ایم.، میانگین کلیک در سایت نیوباکس پایین آمده و البته با سرمایه گذاری، شما میتوانید از تخفیف خرید و نیز پوینت در نیوباکس استفاده کنید

نیوباکس یکی از معتبرترین ها میباشد که این سایت نیز به صورت دیگر از کاربران خود سوء استفاده میکند
میانگین بسیار پایین کلیک رفرال ها (لینک مستقیم)
Education To Sign Up  click hereبا سابقه ترین و معتبرترین باکس کلیکی با متنوع ترین روش ها و آیتم های کسب درآمد


این سایت به پیزا و پیپال و ... پرداخت دارد. سایتی بسیار معتبر ولی فقط با گرفتن زیرمجموعه تا چند سطح  و درآمدی پایین به نسبت مشاهده تعداد آگهی ها - لینک با معرف
DonkeyMails.com: No Minimum Payout
Education=آموزشTo Sign Up  click here
   

سایت های زیر بسیار معتبر است و به بیت کوین پرداخت دارند(درآمد کمتر) لینک مستقیم

Education To Sign Up  click here

 


 هر چیزی زکاتی دارد و زکات علم این است که به اهلش یاد بدهی[(امام صادق (ع)]


  

3

  

  

 سایر سایتهای کسب درآمد کلیکی(خارجی)  

  

کسب درآمد در هیچ کدام از سایتهای زیر را توصیه نمیکنیم و آوردن این سایتها فقط از جهت آشنایی شما و نیز افزایش بازدید و ترافیک میباشدبا سابقه و با تغییر قوانین (گلدن کلیکس)(لینک با معرف)

Education
To Sign Up  click here

سایت سیلور کلیکس (مدیریت گلدن کلیکس و با تغییر قوانین پرداخت در انتهای سال اول)
لینک مستقیم
Education  To Sign Up  click here

قوانین پرداختش عوض شده (لینک مستقیم)
Education To Sign Up  click here


دو سایت زیر خاص هستند و کاملا هواستان باشد

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

دو سایت زیر قوانین خاصی دارند و شما رادر منگنه قرار میدهند

سایتهای زیر یا در زمان پرداخت یک مقدار کمی(0.03) از درآمد خود را میتوانید برداشت کنید و حتی نمیتوانید در سایت اول ،درآمد خود را تبلیغات بخرید و یا ارتفا دهید  و تنها راهش سرمایه گذاری از پرفکت مانی و غیره است  و  سایت ، قوانینش به صورتی است که شما یا باید سرمایه گذاری کنید یا یک مقدار کمی از درآمد خود را میتوانید به مرور زمان برداشت کنید(فقط 0.03)....

  

اسکم !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! منظور ما از معتبرترین ، فقط از نظر این است که همان آب باریکه را مطمئن هستید که همیشه پرداخت میکنند و یا حداقل تا مدتها پرداخت میکنند. و اگر برای وقت گذراندن میخواهید،فعالیت کنید.
 در کنار کسب درآمد، همیشه گوشه چشمی هم  به موسسات خیریه داشته باشید( موسسه خیریه محک_بیماران سرطانی)
In each of the sites can

increase your

earnings by getting referrals

quinpro

Site qoinpro,just sign up and get a gift every day bitcoin


Every day, get 1,000 Bitcoin bonus

Surf Advertisements

coinad

btcclicks

 

NO !!!!!!!!!!!!! NO


کپی با درج منبع و لینک
کپی تنها با ذکر منبع

معمولا عمر سایتهای کلیکی و اکثر فعالیت های نت کوتاه است و امکان اسکم آنها وجود دارد


این صفحه و تمام مقالات مندرج در علم و درس، صرفا جهت آموزش میباشد.

برچسب‌ها: کسب درآمد همراه با جایزه، کسب-درآمد-همراه-با-جایزه، کسب-درآمد-همراه-با-جایزه-2، silverclix-پروباکس-نیوباکس، neobux-probux-coinad، freebitco-FreeBitcoinWin، ptcbitcoin-btcclicks، donkeymails-bittoclick، میهن کلیکس-ایرانیان باکس، mining-ماین کردن
نظرات (7)
1394/06/21 ساعت 01:31
با سلام لطفا میشه بگی چطور بازدید سایتم رو بالا ببرم

لینگ سایت:

http://iran021.mihanblog.com

جواب رو ایمیل کن با تشکر
امتیاز: 0 elmodars 1 elmodars
پاسخ:
سلام
یک ایمیل برای شما ارسال شد
موفق باشید
1394/04/10 ساعت 15:25
ضمن سلام و خسته نباشید و عرض ادب و احترام
واقعا مطالبتون مفید بود ولی کاش جامع تر گفته بودید. من فوق دیپلم کامپیوتر هستم و به دلایلی امکان شاغل بودن برایم فراهم نیست. در حال مطالعه راجع به سایت های کلیکی بودم که با وبلاگ شما برخوردم . قصد فعالیت در نت را دارم اگه امکان داره منو راهنمایی کنید برای درامد بهتر چه راهی رو در پیش بگیرم لطفا پاسختون رو برام میل کنید
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

ببینید . من به شخصه و شاید بسیاری از کاربران و وبسمترها، فعالیت هایی چون باکس های کلیکی و ... را قبول ندارم
بهترین نظر دهنده این مسئله، میتواند شخصی باشد که خود صاحب یک باکس کلیکی بوده است و کاملا توجیه اقتصادی و روش کار برای او مشخص شده است
باکس های کلیکی تنها در صورتی موفق هستند که در دو مسئله موفق باشند
1- تبلیغات
2- استفاده از سرمایه در یک سرمایه گذاری و فعالیتی با سود ایده ال

معمولا و یا همیشه یکی از این دو امر محقق نیست - این جدا از این است که امروزه اکثر باکس های کلیکی برای دو هدف متناقض با هدف اصلی و اساس تشکیل باکس ها تشکیل میشوند

1 - کلاهبرداری و اجحاف در حق کاربران و سرمایه آنها
2- استفاده از یک باکس کلیکی برای جذب کاربران و البته به عنوان یک هدف جهت گسترش هدف اصلی و طرح اصلی خود
به عنوان مثال از باکس کلیکی خود جهت انجام تبلیغات - جذب کاربر و اعتماد او و گسترش آن ، اما در جهت یک هدف اصلی تر که هیچ ارتباطی هم ممکنه با باکس کلیکی نداشته باشد، استفاده میکنند

نظر ما: وقت خود را در این حوزه تلف نکنید

ارزهای رمزنگاری مانند بیتکوین:

ببینید بیتکوین و یا ارزهای رمزنگاری، یک ارز مجازی است که اصلا به دلیل ویژگی های خاص خود، دارای اشتغال هستند و باز همین ویژگی ها باعث رشد آنها میشود

دو حوزه اصلی برای این ارزها میتوان نام برد
1- مایننیگ
2- ترید و تجارت

حوزه ماینینگ خود به شاخه های گوناگونی تقسیم میشود. یکی ازاین حوزه ها، کلود است که متاسفانه امروزه اصلا پیشنهاد نمیشود و کلاهبرداران در این حوزه ورود کرده اند. (کلود به سرمایه گذاری نیاز دارد و برای همین رد میشود)
روش های دیگر ماین مانند استفاده از کارت گرافیک سیستم خود و یا اصلا خرید دستگاه های ماین است. هر کدام از این روشها نیاز به داشتن تجربه لازم در انتخاب استخر و یا سویچ بر روی کوین های مختلف دارد. همچنین برای خرید دستگاه های ماین؛ عوامل بسیاری دخیل است که متاسفانه در ایران، عدم وجود برخی باعث ایجاد سود کمتر و یا حتی ضرر میشود

اما شما همچنین میتوانید در خرید و فروش این ارزها در بازار ترید فعالیت داشته باشید . البته باید در انتخاب بازار خود دقت نمایید
اما به هر حال در تمام حوزه ها، افرادی بوده اند که سرمایه خود را در کمترین زمان ها ، چند برابر نموده اند و برعکس حتی ضرر کرده اند
شک نکنید که قبل از انجام کار باید مطالعه داشته باشید.
پس اصلا در کار خود عجله نکنید و سعی کنید قدم به قدم پیش بروید
در روزهای آتی ما سعی خواهیم نمود با درج مقالات جدید، شما را در این مطالعه و شناخت یاری نماییم

با احترام
1393/12/18 ساعت 17:55
با سلام
من یک سئوال دارم لطفا جواب بدهید
با 1360 گیگاهش بر ثانیه چقدر بیت کوین می شود به دست آورد
امتیاز: 0 elmodars 0 elmodars
پاسخ:
سلام

دوست گرامی اگر بر مبنا تنها مقدار استخراج میخواهید ، میتوانید به ماشین حساب های زیر مراجعه نمایید:

http://www.coinwarz.com/calculators/bitcoin-mining-calculator
https://alloscomp.com/bitcoin/calculator
http://www.dustcoin.com
http://cointweak.com/calculator/index/scrypt
http://www.whatmine.com

اما هر سایت و خدماتی میتواند بر اساس دیفیکالتی فنی کوین+ دیفیکالتی که بر اساس هش موجود شبکه ایجاد میشود(مقدار متقاضیان) و هزینه های سرور و نگهداری و نیز هزینه برق و غیره متفاوت باشد
در این بین برخی از سایت ها در حق کاربر کوتاهی میکنند و همیشه مقدار بالایی از سود را برای خود در نظر میگیرند

همیشه اعتبار باید توسط کاربر بررسی شود

موفق باشید
1393/05/13 ساعت 10:09
سلام.میشه لطف کنین و در مورد سایت BitcoinGet آموزشای لازم رو بدین.متشکر.
امتیاز: 1 elmodars 1 elmodars
پاسخ:
دوست عزیز فعالیت و کسب درآمد در این سایت از طریق زیرمجموعه گیری و انجام تستک و مشاهده ویدئو انجام پذیر است.
ضمنا تا جایی که من خبر دارم شما با ای پی ایران نمیتوانید در این سایت فعالیت نمایید
درآمد در این سایت تنها از طریق تسک به صرفه است(آن هم نه زیاد_برای اوقات فراقت خوب است) و برای انجام تستک در این سایت به این صورت است که شما پس از ورود به سایت باید آدرس بیت کوین خود را بدهید و سپس کلید سبز را کلیک نمایید و بعد از آن اقدام به انجام تستک نمایید
دوست خوبم ، وقت خود را بیهوده در اینترنت با سایتهای کلیکی از جمله سایتهایی مانند این سایت هدر ندهید.
ببینید که من چه موقع است که به شما میگویم و هر کس در این زمینه فعالیت نماید ، پس از چند ماه دیگر ادامه نخواهد داد.
این کارها برای سنین بسیار پایین خوب است که مثلا به جای بازی کردن با کامپیوتر ، وقت خود را اینگونه بگذرانند و ...

میتوانید در یک سایت کلود با بررسی کامل سرمایه گذاری نمایید و بخصوص انجام ترید در چند تریدر معتبر و ....

elmodars.ir/1393/02/19/post-172
در هر صورت اگر میخواهید فعالیت کنید و از نظر آی پی مشکل ندارید به آدرس زیر مراجعه نمایید و فایل های مربوط به سایت بیت کوین جت را دانلود نمایید(سه فایل)
http://ptc4ever.tk/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%D8%B3%DA%A9-1-bitcoinget/

موفق باشید

اصلاح:

پس از حدود 2 تا 3 سال متاسفانه کلاهبرداری در سایت های کلودسرویس نیز به مانند کلیکی و هایپ و بازارهای فارکس بسیار شده است.

انجام ترید تا حدودی قابل قبول تر از سایر فعالیت ها است

اما در هر صورت به هیچ شخص و شرکتی نمیتوان اعتماد داشت - همیشه ریسک وجود خواهد داشت
1393/04/31 ساعت 20:11
سلام.
من ادمین سایت bitcoinha.com هستم. در حال حاضر مایل به فروش این وبسایت هستم اونم به قیمت بسیار پایین.
سایت مذبور راجع به خرید و فروش بیتکوین هست که بخاطر ریسک اون , تصمیم به فروشش گرفتم.
قیمت فروش این وبسایت 50 هزار تومان میباشد که قیمت بسیار استثنایی هست.
در صورت تمایل برای خرید این وبسایت به همراه دامنه و محتوای آن به قیمت فقط 50 هزار تومان , با ایمیل و شماره تماس زیر در ارتباط باشید :
09187400825
bitcoinha@gmail.com
امتیاز: 1 elmodars 1 elmodars
1393/03/22 ساعت 11:48
خیلی عالی بود
به وب منم سر بزنید
اونجا می تونید مجموعه ای از بهترین و معتبر ترین سایت های پی تی سی و بیت کوین رو ببینید همچنین آموزش ساخت حساب بلک چاین و پرفکت مانی و اگو پای و .. رو ببنید
امتیاز: 1 elmodars 3 elmodars
1393/02/02 ساعت 02:40
با سلام
من مدیر جدید فراباکس هستم
پیشنهاد میکنم به سایت ما بیایید و وبلاگ و سایتتون رو برای تبلیغ بزارین در ضمن با این کار رتبه سایت و وبلاگتون رو میتونین بالا ببرین
امتیاز: 1 elmodars 6 elmodars
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.
درباره ما
>>>>>>>>> سلام <<<<<<<<< ------- از انتخاب شما متشکریم -------- این سایت تنها جهت آموزش میباشد . با توجه به اینکه کلاهبرداری درنت مرسوم است و سایت های اسکم در هر لباس و شکلی با اعمال بالاترین سیاست ها ظاهر میشوند، پایداری هیچ فعالیتی را نمیتوان مطمئن بود. پس صحت مطالب - جزوات و مقالات باید از سوی کاربر بررسی شود و سایت هیچ مسئولیتی درباره مطالب منتشر شده نخواهد داشت.
ایمیل : elmodarsarticle@gmail.com

banner 240x200px
No Data

Name

BTC

NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
NO Data NO Data!
banner 240x200px